Mystiq.org - forum: Středozem - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Středozem

#1 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 15 June 2012 - 07:50 PM

Je to už nějaká doba co mě tento nápad napadl. Ale nebyl čas a tak se k tomu dostávám teprve teď.

Většina starších hráčů už nemá nijak moc co dělat a nudí se a tak mě toto napadlo - co uspořádat stavění něčeho velkého co tu ještě není?

Určitě každý z vás viděl nebo četl Pána prstenů. Jsou tam krásná impozantní města: Minas Tirith, Minas Morgul atd.

Pokud by byl Asura ochoten (a server by to utáh) mohl by se vytvořit celý nový svět, udělat na něj portál a postupně podle mapy Středozemě v určitém měřítku (podle základního městečka (chtělo by to fakt udělat VELKOLEPÝ)) postavit celou středozem.

Tož co vy na to?
0

#2 User is offline   AvenCZ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 21-March 12

Posted 15 June 2012 - 08:52 PM

No určitě bych rád pomohl. Viděl jsem teda všechny filmy, ale už to docela dlouho. Bohužel končí školní rok a nemám tolik času na PC, ale udělám co budu moct ;)

This post has been edited by AvenCZ: 16 June 2012 - 09:13 AM

1

#3 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 15 June 2012 - 09:57 PM

Tak jako já bych byl pro. V Minecraft jste mě asi dlouho neviděli, je to tím, jak si řekl, že se nemám co stavět a tak trochu se nudim. Nejspíš by to chtělo vytvořit superflat a hlavní podlahou někde okolo výšky 50. No uvidíme jak se to vyvine už jenom kvůli tomu, že hlavní slovo je na Asurovi.
1

#4 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 15 June 2012 - 10:12 PM

Tož,...flat na 50tce by asi šel udělat,..... jakej byste si představovali rádius pro ten svět,....?
1

#5 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 16 June 2012 - 08:39 AM

Radius záleží na tom jestli by to šlo rozšiřovat:

1) Pokud jo tak do začátku by stačilo třeba 1000x1000 aby jsme postavili dejme tomu minas tirith, okolí a měli by jsme ještě místo a pak by se
rozšiřovalo podle potřeb.

2) A pokud by to nešlo rozšiřovat tak by to chtělo opravdu HOOOOODĚ velkou plochu protože když už by se to stavělo tak přese nepostavíme např.
Minas Tirith jen 50x50 bloků. Viděl jsem sice občas světy s takhle malejma stavbama ale to už pak vypadá spíš jako parodie na tak krásný
město a ne jeho minecraftovej model.

Viděl jsem například video ze serveru kde měli takovou Morii že sem si říkal jak dlouho jim to trvalo a málem jsem se chtěl dostat k nim na server a stáhnout si tu mapu. Našel jsem znovu video.
A ještě jedna ukázka teď síní s velkejma sloupama.

0

#6 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 16 June 2012 - 10:00 AM

View PostAvenCZ, on 15 June 2012 - 08:52 PM, said:

Viděl jsem teda všechny filmy, ale už to docela dlouho.


Já mám doma koupenou limitovanou rozšířenou edici která sice není s českym dabingem jen titulkama ale jsou tam některý vyřízlý scény. Teď nedávno jsem viděl že vyšla dokonce nějaká nová rozšířená edice. A určitě se to někde bude dát stáhnout.

This post has been edited by Irendie Imangan: 16 June 2012 - 10:00 AM

0

#7 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 16 June 2012 - 04:51 PM

Jsem jedině pro....celý prázdiny aspoň bude co dělat...a když to budem stavět ve více lidech tak nás to všechny bude bavit i víc...řekl bych.....proto souhlasím a mám zájem se zůčastnit :-)...kdyžtak můžu nějak pomoct i s organizací...stačí mi napsat

View PostIrendie Imangan, on 16 June 2012 - 10:00 AM, said:

Já mám doma koupenou limitovanou rozšířenou edici která sice není s českym dabingem jen titulkama ale jsou tam některý vyřízlý scény. Teď nedávno jsem viděl že vyšla dokonce nějaká nová rozšířená edice. A určitě se to někde bude dát stáhnout.

Pána Prstenů jsem viděl celého i vystříhnuté scény...a hraju LOTR BFME 2 (Lord of the rings:Battle for middle Earth) a je tam přidaný i národ Angmar...který je myslím i v nějakých vystřižených sscénách
0

#8 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 16 June 2012 - 08:42 PM

View PostZblabunk, on 16 June 2012 - 04:51 PM, said:

kdyžtak můžu nějak pomoct i s organizací


To bude jedině dobře. Jedniný co bude potřeba dodržovat je nějaký měřítko, vzdálenost přibližně od sebe podle mapy a aby lidi nestavěli blbosti.

A do měst bych kvůli měřítku nedával místo bran dveře. Spíš za pomoci všech možnejch cedulek a redstone obvodů to udělat. Protože obrovská brána Minas Tirith velká 2x2 bloky by nevypadala dobře. :D
0

#9 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 17 June 2012 - 11:02 AM

View PostIrendie Imangan, on 16 June 2012 - 08:42 PM, said:

To bude jedině dobře. Jedniný co bude potřeba dodržovat je nějaký měřítko, vzdálenost přibližně od sebe podle mapy a aby lidi nestavěli blbosti.

A do měst bych kvůli měřítku nedával místo bran dveře. Spíš za pomoci všech možnejch cedulek a redstone obvodů to udělat. Protože obrovská brána Minas Tirith velká 2x2 bloky by nevypadala dobře. :D

to by šlo udělat i třeba přes [Gate]

Jo a kdy to hodláme odstartovat? :-)

Tady jsem se snažil ve hře nějak zachytit ten minas tirith společně s helm's deep a Isengardem http://www.uloz.to/x...fme-screeny-rar


Edit by G_B: merge postů

This post has been edited by Gum_Bob: 17 June 2012 - 12:08 PM

0

#10 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 17 June 2012 - 11:55 AM

View PostZblabunk, on 17 June 2012 - 11:02 AM, said:

to by šlo udělat i třeba přes [Gate]


Přesně tak jsem to myslel. Nebo přes [door up/down]
0

#11 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 17 June 2012 - 11:57 AM

Docela dost lidí je pro :-) mohly by jsme začít už dnes...kdyby si Asura našel čas
0

#12 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 17 June 2012 - 12:07 PM

fórum není chat, double/triplepostovat fakt nemusíte :)

#13 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 17 June 2012 - 12:57 PM

Jo mohli by jsem začít. Teď záleží už jen na Asurovi kdy udělá ten svět.
0

#14 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 17 June 2012 - 03:34 PM

O.K.,.... novej svět je v provozu. Je do něj port z pod-spawnu z jižního portálu.

Svět je rovná plocha, se šrafováním podle jednotlivých "chunků",... neboli plochy 16x16...
snad vám to pomůže v plánování.... podlaha je ve výšce 50 boků.

Zatim je rádius světa na +-800 bloků,... takže doufám, že ho aspoň částečně zaplníte než to budete chtít rozšířit.
0

#15 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 17 June 2012 - 04:00 PM

Teď už jenom, kde začnem....
Střed mapy je cca kousek od Morie, prostě někde v horách. Tam bych začal.
Jediný co bych asi změnil je že města a různá stavení by byla v měřítku 1:1 a cesty třeba v poměru (originál : náš výtvor) 5:1 nebo 3:1.
0

#16 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 17 June 2012 - 08:05 PM

View PostBukmen, on 17 June 2012 - 04:00 PM, said:

Teď už jenom, kde začnem....
Střed mapy je cca kousek od Morie, prostě někde v horách. Tam bych začal.
Jediný co bych asi změnil je že města a různá stavení by byla v měřítku 1:1 a cesty třeba v poměru (originál : náš výtvor) 5:1 nebo 3:1.


Mno, když už to stavíme tak proč ne celý 1:1? U těch míst který jsou vr filmu budem stavět podle toho a tam kde ne, tak tam zapracuje naše fantazie (alle ne úplně - je o středozemě takže žádný mrakodrapy).
0

#17 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 17 June 2012 - 08:56 PM

View PostIrendie Imangan, on 17 June 2012 - 08:05 PM, said:

Mno, když už to stavíme tak proč ne celý 1:1?


protože stavět kilometry lesů a polí by bylo celkem nepraktický,.... a myslim že by to nikoho nebavilo,....
si jen vemu ten starej projekt Knihovny,... kde měly bejt dlouhý řady knihoven.... udělali 1 a půl řady a pak projekt padl, páč to byla nuda,....
0

#18 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 18 June 2012 - 07:10 AM

uvidíme no...Takže začít chcete od těch hor u Morie?
0

#19 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 19 June 2012 - 07:34 PM

jo sem pro taky mam po maturach vesjku mam taky zapsanou takže přes prázky nebude co dělat :)
0

#20 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 19 June 2012 - 09:10 PM

Co říkáte na to začít zítra v 6 odpoledne?ať se tam aspoň sejdem..domluvíme co a jak....kdo bude co dělat atd...rozdělíme kdo co přinese za materiál...prostě veškerá organizace...kdo se zúčastní ať zítra přijde..pokud bude mít čas...ten kdo se zúčastní ale nebude mít čas,pište sem na forum nebo mail mě :-)
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist