Mystiq.org - forum: Hlášení chyb - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 11 Pages +
  • « First
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hlášení chyb Zde hlaste nalezené chyby.

#181 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 16 July 2013 - 04:13 PM

Vím že přesně toto jsem psal :D Ale s těma prasatama nemám nic společnýho, nevím co za to může.
Jen vím, že s Englorem jsme už jednou odlagovávaly portál na severu, jelikož pod ním bylo nakupeno přes 200 vozejků, kdo by je hledal tak jsou v několika dvojbednách pod Severním portálem.

S tím nahozením nový verze, čiň jak uznáš za vhodné, já už jsem pochopil že se nikým a ničím přemluvit nedáš.
0

#182 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 16 July 2013 - 06:23 PM

Těch vozejků bylo dokonce přes 600, ale to je jen detail :-)

Chtěl jsem se zeptat na ten plugin, jak po smrti uloží věci do truhly:

Je možný, aby to šlo nějakym příkazem vypnout/zapnout, případně aby se netvořila truhla, když mam prázdnej inv?
Posledně na tom skákacím eventu to bylo dost nepříjemný, pořád chodit odstraňovat prázdný bedny.

A za druhý - šlo by, aby ta truhla byla zamčená na můj nick?
0

#183 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 16 July 2013 - 06:42 PM

oboje by mělo být nastavitelný,..... je tam nastavení, že se truhla sama hned odstraní pokud v ní nic neni, ale je u toho poznámka, že to může být náročnější na processor.... zkusim to nastavit a uvidíme,...
0

#184 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 16 July 2013 - 07:02 PM

K těm zvířatům: Opravdu by to chtělo nějaké omezení počtu kusů na majitele, otázka je, jestli by těmto extrémům toto omezení (např. 100 zvířat) zabránilo. V logu se nelze hrabat několik týdnů zpátky....
0

#185 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 17 July 2013 - 12:52 PM

To omezení zvířat bude možná problém. Nevím jestli je vůbec nějaký plugin který by to zvládl, možná budou na omezení počtu entit v chunku nebo určité oblasti, ale uhlídat na majitele, to by bylo velmi obtížné a navíc by to dost vytěžovalo server. Já bych to nechal tak jak to je.
0

#186 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 20 July 2013 - 08:54 AM

Jo, a ještě jsem se chtěl zeptat, ikdyž to tu moc nepatří.

Bez jekéhokoliv mého svolení se minecraft sám automaticky aktualizoval na 1.5.2. Netuším, jestli jsem sám, nebo jestli to tak má více lidí. Pokud nejsem jedinej, nešlo by dát server alespoň na 1.5.2? (Ikdyž já tady ode dneška délší dobu nebudu, tak je mi to trocha jedno, ale i tak :) )

Díky Izma :)
0

#187 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 21 July 2013 - 10:58 AM

Těch pár "týdnů" to ještě na 1.5.1 vydrží, když už update, tak pořádný na 1.6.2 :P
Bylo by zbytečný to házet na 1.5.2 a srát se s pluginy, když to můžeš rovnou hodit na 1.6.2.
A když už musím v MC launcheru pendlovat mezi verzemi, tak je úplně jedno jestli je to 1.5.1 nebo 1.5.2, jen by už ten update na 1.6.2 mohl býýýt :lol:
Nikdy bych neřekl, že nastavit pár pluginů a udělat nový svět může být tak těžký. B)
0

#188 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 21 July 2013 - 11:58 AM

....1.5.2 určitě nebude, páč třeba já sám tu verzi nemám,....a hledat si ji z nějakýho torrentu se mi nechce...

A udělat novou verzi neni vyloženě těžký,.... spíš je to otravný,.... přece jenom už to neni tak "zajímavý" jak to bylo před dvouma rokama... přece jenom tady máme přes 40 plůginů, většina s vlastním nastavením a překlady (některý pluginy sice překlad do CZ mají, ale je to přes nějakej překladač a je to příšerný),... některé pluginy musim trošku poštelovat,.... třeba příkazy DeathTP a Essentials se spolu trošku hádají.... a jednou za čas nová revize pluginu změní rozložení konfikuračních souborů třeba u Essentials a Residence, kde má nastavení skoro 700 řádků to trvá než se to všechno projde...
A poslední dobou to dělám fakt jen když mám čas.....a třeba tenhle víkend jsem si válel šunky na chatičce u grillu... takže jsem čas neměl vůbec :)
0

#189 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 22 July 2013 - 01:16 PM

To znám, chápu tě. Hrabání se v pluginech je hrozně nezáživná činnost a člověk se na to musí fakt dobře vyspat.
Ale zase na druhou si vždycky řeknu, čím dřív to budu mít, tím dřív to, i lidi co mě s tím otravují, budu mít zkrku... pak to dopadne tak, že úkol do školy na který jsme měli měsíc dělám den před odevzdáním :lol:

Mimochodem, co bylo na grilu? :P
0

#190 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 July 2013 - 01:56 PM

Když je nažhavenej grill, tak tam hážem skoro všechno..... začali jsme samozřejmě hovězí krkovičkou,... pak jsme tady měli pár kousků krůtího v pikantní marinádě, tak se napíchly na špejle s papričkou a cibulkou a udělali jsme takový jednoduší špízy,.... a nakonec pár koupených tortil, ty když se hodí na chvilku na grill, tak jsou krásně křupavý...... a k tomu jsme si samozřejmě skočili pro pívo do džbánku,....
0

#191 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 22 July 2013 - 08:27 PM

Jen slintám :P
My grilujeme až v sobotu, máme rodinnou sešlost, tak máme připraveno asi 30 kilo masa různýho druhu :D
0

#192 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 28 October 2013 - 12:35 PM

Dneska po restartu světa sem se šel podívat do Endu, a po použití příkazu /back (VIP) se mi hra tak na 2 s sekla ale potom mě to vyplivlo na místě kde jsem byl naposled (Středozem) ale bohužel mrtvého.. tudíž sem přišel o docela dost mcmmo... Nevím jestli byla chyba u mě.. ale o tom pochybuju...
Takže jestli můžu poprosit tak nějak zkontrolovat /back.. nebo nevim co s tim.. :/
0

#193 User is offline   Tiff 

  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 102
  • Joined: 08-October 08

Posted 06 December 2013 - 10:36 AM

mcmmo mě dal pěkný mikulášský dárek.. smazal mě asi 21xx bodu :(.. slo by to nějak vrátit?

#194 User is offline   Tiff 

  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 102
  • Joined: 08-October 08

Posted 06 December 2013 - 12:35 PM

tak dneska dobré 2 faily.. kromě toho mcmmo se mě vznitil cely strom... na dyn mape je to na souradkach -1900 +1500... řekl bych ze to zapalil blesk který se pak neuhasil no... nebo je taky mozne ze to hori uz od vcera a zapalila to nějaka socka :D

#195 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 06 December 2013 - 03:35 PM

Tiffe, pokud jsi tu hrál naposledy před updatem na 1.6, tak mcmmo se při příležitosti přechodu na novou mapu smazalo všem :)

This post has been edited by Izmaill: 06 December 2013 - 03:35 PM

0

#196 User is offline   Tiff 

  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 102
  • Joined: 08-October 08

Posted 06 December 2013 - 03:53 PM

View PostIzmaill, on 06 December 2013 - 03:35 PM, said:

.


no ted se nikam nepřecházelo, všichni mají tolik kolik měli, jenom já tam jaksi chybím

#197 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 07 December 2013 - 10:33 AM

Strom opravdu zapálen bleskem,..... a obnova dala serveru celkem zabrat,.... ale podařilo se a snad je všechno na svym místě.
A koukám že McMMO někdy blbne,.... Tiff / Elliecz tam sice měl jednu smrt pádem, ale statistiky byly promazané na nulu.... obnoveno ze zálohy z minulého týdne.

Tohle mě přivedlo na další myšlenky co změnit s novou verzí:
- vypnout zapalování bleskem
- buď vypnout mcmmo, nebo opravdu jen vypnout tu ztrátu lvl při smrti (tohle už někdo navrhoval)
0

#198 User is offline   Tiff 

  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 102
  • Joined: 08-October 08

Posted 07 December 2013 - 11:49 AM

View PostAsura, on 07 December 2013 - 10:33 AM, said:

A koukám že McMMO někdy blbne,.... Tiff / Elliecz tam sice měl jednu smrt pádem, ale

jenom pro upresnění.. ta smrt vznikla během eventu "skoč a netref nezhorele drevo"..150 bloku už nejde prezit no

#199 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 07 December 2013 - 11:52 AM

View PostAsura, on 07 December 2013 - 10:33 AM, said:

- vypnout zapalování bleskem
- buď vypnout mcmmo, nebo opravdu jen vypnout tu ztrátu lvl při smrti (tohle už někdo navrhoval)


S tim zapalováním souhlasím, a vypl bych dyštak i výbuchy (ničení bloků) creepera
a ohledně mcmmo bych tu ztrátu zrušil.. a kompenzoval to nějakým počítadlem smrtí.. třeba i jako na jednom z nejznámějších serverech... tam když zmáčknou tab tak dřív měli počet smrtí, nebo třeba aby to bylo u jména postavy ve hře...
Nick
Počet smrtí
0

#200 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 07 December 2013 - 01:26 PM

Souhlasím s vypnutím zapalování bleskem, ale creepery bych nechl stále bouchat, tak nějak si myslím že to patří ke hře samotné a ti creepeři toho stejně po výbuchu moc nezničí, navíc, když zničí něco cennějšího, jde to roolbacknout, navíc, pokud by měl joo velký problém s creepery, si může doma udělat rezidenci a v ní zakázat vybuchování creeperů, spolu s dalšími vychytávkami.

Počítadlo smrtí by bylo cool, jde to udělat i přes příkazy ve hře, ovšem na bukkitu/spigotu si nejsem jistý jak to bude fungovat, jestli se to třea při restartu nevymažea apd., ten příkaz najdeš tady: ScoreBoard, ten s počítadlem smrtí je někde uprostřed. Alternativou by mohlo být toto: Bukkit Plugin, který je zároveň kompatibilní s mcMMO, u kterého by bylo dobrý vypnout tu ztráýtu bodů při úmrtí, hardcore nastavení není špatný, ale hodně lidí to pak při smrti odradí od hraní.

Neříkám, že se to na serveru opravdu objevím, jen předhazuju alternativy B)

This post has been edited by mareonCz: 07 December 2013 - 01:28 PM

0

  • 11 Pages +
  • « First
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist