Mystiq.org - forum: O Warriorech... - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

O Warriorech... pro odlehčení

#1 User is offline   Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 19 June 2012 - 10:28 PM

Zdarky. Dostalo se ke mně toto hezké video, kde Warrior vzal trochu málo Resilky a už krájel všechno pohledem. Je to další z mnoha důkazů toho, co už všichni dávno víme - že Warriorům stačí vzít Eq, točit se jak idiot a řvát obscénně laděné fráze se sexuálním podtextem. :)


This post has been edited by Colette: 19 June 2012 - 10:29 PM

0

#2 User is offline   DeniEL 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 530
  • Joined: 30-December 08

Posted 19 June 2012 - 10:53 PM

taky všichni už ví že lockovi stačí dát immolate na to chaos bolt a procnutej ineceriete a je vymalováno (a to nemusí mít ani pve equip!)
tupče :)
0

#3 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 19 June 2012 - 11:12 PM

View PostDeniEL, on 19 June 2012 - 10:53 PM, said:

taky všichni už ví že lockovi stačí dát immolate na to chaos bolt a procnutej ineceriete a je vymalováno (a to nemusí mít ani pve equip!)
tupče :)

To bych taky chtel umet, vetsinou kdyz tohle udelam, tak ma target dole tak 30% hp :( to moc vymalovano neni :(
0

#4 User is offline   Doupeak 

  • Group: VIP
  • Posts: 117
  • Joined: 02-January 09

Posted 19 June 2012 - 11:49 PM

Polemizujme chvilku o tom, kdo je větší idiot. Jestli ty nebo warrior, který se točí.

Kouknul jsem na video a tady moje tzv. "poznatky lamy hrací za onu op nonskill classu myslíc si, že je borec a skill, přitom je točící se idiot":

1) Rozkrájení priesta pěkné. Že ho ten mág jen tak nechal je věc druhá, nepodstatná! Ta poly tam byla nějaká divná, trochu fail.
2) ÓÓÓ, ten si toho locka podal! Škoda, že mu tam zrovna procnul trinket na crit (já mám s tímto procem přes 50% crit, což znamená, že crit OP je větší jak 100%) a pro jistotu tam ještě jebl recklessness (5min cd). Ale to je nepodstatné, prostě ho jedním tlačítkem rozjebal!
3) Roguna, opět recklessness (5min cd), pokrájel pěkně!
4) Shaman se nechal pěkně rozbít!
5) Lock pokrájený, OP warrior! Škoda, že na sobě neměl ani jednu hotku a nedostal ani jeden heal. Ale to je přece jedno, hotky nehotky, warrior pokrájí.
6) Shaman si tam stojí, warr do něj buší a feral buší do warra. Bušící řetězec? Shaman kape a druid s cyklonou mu nepomůže? OP warrior to pokrájí, navíc zase vyfinišoval s recklessness (5 min cd)!
7) Roguna :D Tady se snad ani nedá říct, že by ji zabil ten OP warrior. Se zabil o retalačku sám. Ne vlastně, zabil ho OP warrior nadruhou!

Omlouvám se, že jsem neokomentoval všechny momenty, občas to prostě tomu OP warriorovi proclo jen tak, z hecu. Je (alespoň pro mě) viditelné, že do tří minut narval situace, které jen tak často nezažije, ale prostě 3minuty videa jsou 3minuty videa. Takhle to prostě warrior klátí instantně. Ať nemá ruky, mozek nebo má třeba o tři vlasy méně něž normálně. Prostě je to klátič. Za warra se naučíte za 5min, vlezete do areny a máte rank 1 a wrathful gladiator před nickem. A taky je jedno s čím tam vlezete.

Je velká škoda, že takového videa má každá classa ve WoWku a většina z nich vypadá stejně prostě jako toto. Ale dokud to člověk nezkusí, nezná skutečnost. Můžete mu říkat co chcete, on prostě nehraje hero classu jako warrior, on to dotahuje skillem!

WARRIOŘI STYĎTE SE! Odteď musíte všichni povinně nosit o jednu sezónu nižší eq, možná už to bude konečně vyrovnanější. Takže máš pravdu, warrioři jsou idioti!

EDIT: Chtěl bych vidět tohoto warriora proti assa shadow. Přežil by první cheap shot, trinketnutý kidney shot a disarm? Hele asi ne...
6

#5 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 20 June 2012 - 05:48 AM

nj, Zage je šílenec
0

#6 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 20 June 2012 - 07:16 AM

No, na tom Doupovem neco bude :D . To je jak kdyz zabijes nekoho na mystiqu a myslis si, ze to umis, ale pritom to umis trochu vic nez target, ktery to neumi, a ten si zas mysli, ze ty to uplne huste umis, pricemz jen on to vubec neumi, a proto si to mysli :D .
2

#7 User is offline   Smashed 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 331
  • Joined: 12-April 11

Posted 25 June 2012 - 09:15 AM

Proč to prostě neshrnete tak že WOTLK je na PvP sux ?
-1

#8 User is offline   Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 25 June 2012 - 10:01 AM

Wotlk je na pvp ještě perfektní hele .. zkus si chodit arénky na cataclysmu .. to už je fakt o nervy :) .. jsem naprosto musel změnit způsom hraní, protože tam na manu prostě nikoho neutaháš :D .. s palou jsem se za 35 minut v arénce nedostal pod 90K many, druhej healer (disci priest) se nedostal pod 70K (oba jsme měli cca stejně 115K). Takže užívejte tady, dokud to jde :D

(ps. mluvím o ofiku, ne žádným freečku)
0

#9 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 25 June 2012 - 10:43 AM

fakt myslite ze se v takovym videu vyskytne zaber, ve kterym chudak war dostava neustale cc , vubec mu to necrituje a tak? myslite ze takhle probihaj vsecky areny? :) pokud ano, tak roflcopter na vas...
1

#10 User is offline   Smashed 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 331
  • Joined: 12-April 11

Posted 25 June 2012 - 11:43 AM

View PostVara, on 25 June 2012 - 10:01 AM, said:

Wotlk je na pvp ještě perfektní hele .. zkus si chodit arénky na cataclysmu .. to už je fakt o nervy :) .. jsem naprosto musel změnit způsom hraní, protože tam na manu prostě nikoho neutaháš :D .. s palou jsem se za 35 minut v arénce nedostal pod 90K many, druhej healer (disci priest) se nedostal pod 70K (oba jsme měli cca stejně 115K). Takže užívejte tady, dokud to jde :D

(ps. mluvím o ofiku, ne žádným freečku)

O cata arénách vím, hrál jsem na DT čistě PvP locka . Je to rozhodně o 100% lepší než WOTLK.
A to co říkáš o té maně je totální píčov*na...
2

#11 User is offline   Doupeak 

  • Group: VIP
  • Posts: 117
  • Joined: 02-January 09

Posted 26 June 2012 - 01:57 PM

View Postvecernik, on 25 June 2012 - 10:43 AM, said:

fakt myslite ze se v takovym videu vyskytne zaber, ve kterym chudak war dostava neustale cc , vubec mu to necrituje a tak? myslite ze takhle probihaj vsecky areny? :) pokud ano, tak roflcopter na vas...


Proto jsem to vzal tak ironicky. Myslím, že všichni pochopili, koho jsem nakonec nazval idiotem :)
0

#12 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 27 June 2012 - 03:37 PM

View PostVara, on 25 June 2012 - 10:01 AM, said:

Wotlk je na pvp ještě perfektní hele .. zkus si chodit arénky na cataclysmu .. to už je fakt o nervy :) .. jsem naprosto musel změnit způsom hraní, protože tam na manu prostě nikoho neutaháš :D .. s palou jsem se za 35 minut v arénce nedostal pod 90K many, druhej healer (disci priest) se nedostal pod 70K (oba jsme měli cca stejně 115K). Takže užívejte tady, dokud to jde :D

(ps. mluvím o ofiku, ne žádným freečku)



a na wotlku snad někoho utaháš? Možná při agresivním stylu hry v podání purge/dispel spamu a perma burstu. A na S5 sezóně.



View PostSmashed, on 25 June 2012 - 11:43 AM, said:

O cata arénách vím, hrál jsem na DT čistě PvP locka . Je to rozhodně o 100% lepší než WOTLK.
A to co říkáš o té maně je totální píčov*na...



a ty jsi na wotlku dosáhl čeho, že ho tak odsuzuješ? Vlezl jsi do arény jako mojty mystiq pvpčkař, dostal na prdel a radši šel smrdět zpátky do furtjendungů na TBC? :)
0

#13 User is offline   dubfx 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 49
  • Joined: 23-January 12

Posted 28 June 2012 - 09:56 PM

View Postrewew, on 27 June 2012 - 03:37 PM, said:

a na wotlku snad někoho utaháš? Možná při agresivním stylu hry v podání purge/dispel spamu a perma burstu. A na S5 sezóně.


Omg došli mi na teba mínusky QQ.
1

#14 User is offline   Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 29 June 2012 - 02:55 PM

View Postrewew, on 27 June 2012 - 03:37 PM, said:

a na wotlku snad někoho utaháš? Možná při agresivním stylu hry v podání purge/dispel spamu a perma burstu. A na S5 sezóně.


Ano Rewe, naprostou většinu komb healer/dmg jsem tahal na manu ... NA wotlku to jde lehce .. o tbc ani nemluvím.
-1

#15 User is offline   Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 29 June 2012 - 03:52 PM

Zkus utahat blood dk na manu :D Ale jsem zvědavej, jak udělaj tu resilku v pandách. Areny v PvE gearu jako ve Vanille? To zní dobře.. :D
0

#16 User is offline   Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 29 June 2012 - 03:52 PM

Sakra chybí mi tu tlačítko delete post :/ :)

This post has been edited by Asett: 29 June 2012 - 04:04 PM

0

#17 User is offline   Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 30 June 2012 - 06:17 AM

Má tam být něco ve smyslu, že budeš mít opak resilky .. nebo jak to říct, prostě na pvp setu bude nějakej stat, kterej bude jen do pvp, bude fungovat na stejným smyslu jako resilka, ale na damage done. Uvidíme :)
0

#18 User is offline   Unli 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 27-October 10

Posted 30 June 2012 - 01:02 PM

Môj osobný názor na World Warcraft je taký, že classic a TBC bolo viac zamerané na PvE, kde sa samotný vývojári od Blizzardu pekne ukázali, od WOTLK to je skôr podľa mňa na PvP. A áno na WOTLK sa dosť ľachko hrá s "ťahačom", ktorému zaplatíte a ten za váš robí v aréne 90% roboty.

K videu: Týpka som stretol osobne v aréne, mňa tiež pekne rozsekal, podal si ma na pár rán, ale keby nespravím chybu, tak je to napínavejšie.
0

#19 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 30 June 2012 - 02:04 PM

View PostVara, on 29 June 2012 - 02:55 PM, said:

Ano Rewe, naprostou většinu komb healer/dmg jsem tahal na manu ... NA wotlku to jde lehce .. o tbc ani nemluvím.



holy palu bez burnů a mana drainu nevyoomuješ
resto druida taky ne
resto shamu jedině tunnelováním parťáka a zatepáváním mana springů a mana tidů
diskáč je jediný, který se dá vyoomovat celkem pěkně, jenže zase, mana burn. Takže když to s rogunou hraje dobře, tak spíš vyburní druhého healera.


imo jediné způsoby, jak "utahat na manu", co se vyšších sezón týče.
1

#20 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 30 June 2012 - 03:17 PM

View Postrewew, on 30 June 2012 - 02:04 PM, said:

nevyoomuješ

Nevymyslej tu zas nejake nove pojmy prujmy vole :D
1

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist