Mystiq.org - forum: Narozeniny - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Narozeniny Zpožděně

#1 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 13 June 2012 - 03:44 PM

VŠECHNO NEJLEPŠÍ
Jelikož přesně nevím, kdy že má Minecraft na Mystiqu "narozeniny", tak jsem se Zblabunkem vytvořili dortík, na počest výbornému serveru.Je pravda, že už pár dní je hotov, ale chtěl jsem přece jenom počkat na aktualizaci mapy, ale když i po 14 dnech nic, tak jsem se rozhodl tento příspěvek sem umístit i bez mapky. (jinak na mapě bude nebo je dole kousek od nalevo Chrámu )
Tímto chci poděkovat našemu výbornému adminovi Asurovi, nepochybně i Bubakovi (také Bubaakovi) a též moderátorům, kteří se o tento server starají, aby byl v perfektním stavu a hlavně bez grieferů.
http://bubaak.maweb.eu/image/images/04109993699614018511.png

1

#2 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 13 June 2012 - 06:27 PM

Tož já děkuju,... i když poslední dobou server značně zanedbávám, tak jsem aspoň aktualizoval tu mapku.
a pokud jde o ty narozeniny,... server je v provozu od 5.4.2011 a první hráč,... konkrétně hráčka se zaregistrovala 6.4.2011.

Každopádně využiju tohodle příspěvku k zveřejnění několika novinek. Současně mám rozpracovanou další revizi serveru (CB 1.2.5-R4 #2222), ale nějak se k tomu němůžu dokopat to dokončit, protože se spoutou nových aktualizací pluginů, přidaly vývojáři neuvěřitelnou řadu blbostí, který je třeba povypínat a je to neuvěřitelně nezáživný. Revize jsou vyloženě o stabilitě serverů, o odstranění lagů z netheru(lagy způsobovaly ty levitující firebally) a prozatím žádné výraznější změny neplánuji.

Proběhne další pokus rozchodit automatický restart Endu, abych to nemusel pořád dělat ručně. Ještě kdyby se mi nějak podařilo automaticky obnovovat pískovnu, tak už by byl server úplně soběstačnej. Už hodně dlouho jsem neviděl žádnej novej "ticket",.. hlášení o problému.... ale to bude spíš tím, že většinou byli o grieferech a jelikož teď brzdim přihlášky tak nám sem žádná nová havět nechodí.

Pokud jde o přihlášky, pořád se snažim vylepšit svůj stávající systém a to mi jde taky celkem pomalu, programování rozhraní a jeho synchronizace se serverem mi dává zabrat. Každopádně pokud znáte někoho, koho chcete pozvat na server, pošlete mu odkaz na původní přihlášku, která pořád funguje, jen prostě neni na ní odkaz na webu (http://minecraft.mystiq.org/prihlaska/). Snažim se to vyřizovat tak jednou týdně.
0

#3 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 14 June 2012 - 05:45 AM

Chtěl bych se omluvit, že teď nehraju...ale mám malé problémy ve škole... o prázninách už doufam budu zase hrát
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist