Mystiq.org - forum: New games - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

New games

#21 User is offline   Tirael 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 142
  • Joined: 27-November 11

Posted 10 June 2012 - 07:52 PM

View PostZulldruid, on 10 June 2012 - 06:10 PM, said:

no rikat o nejlepší diablovce v historii že je sracka, jeste když máš meno podle jedne z hlavních postav to je na ban... BF3 je akční FPS, Crysis 2 je povedené akční FPS a portal 2 je prostě portal, nepopsatelný zažitek.


ikdyž je pravda že jak si psal ty že tě chvilku bavil skyrirm, tak to zas nechapu ja jak muže nekoho bavit tak hnusná, a easy trapná hra co si hraje na RPG...


1) Pokud vím je to Tyrael a né Tirael
2) Můj nick je Ymeris. Za dob Mageoffire, když jsem se hlásil do týmu jsem si musel vytvořit nový nick a ten jsem vzal dle svého jednoho acc, který jsem zakoupil - Tirael
0

#22 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 10 June 2012 - 09:23 PM

View Postsakim, on 10 June 2012 - 07:08 PM, said:

A co ten novej payn ? Rozjedu to na 3 roky starém compu ? Rozjedu to na AMD dvoujádru 5200 / 2 GB ramky / 512 GF 9600 ( 512 ) se slušnýma detailama ? :)
A jaké to je ? recenze čtu převážně kladné.

Novej payn je super, asi nejlepší díl, strhující, poutava akce, užasný příběh a to celé v užasné grafice, a nerozjedeš to ;)
0

#23 User is offline   Jude 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 283
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 June 2012 - 10:02 PM

View Postsakim, on 10 June 2012 - 07:08 PM, said:

A co ten novej payn ? Rozjedu to na 3 roky starém compu ? Rozjedu to na AMD dvoujádru 5200 / 2 GB ramky / 512 GF 9600 ( 512 ) se slušnýma detailama ? :)
A jaké to je ? recenze čtu převážně kladné.


Nevim jestli na slušný, ale ono ani na ty minimální to nebylo špatný. Podle mě by ti to mělo šlapat.
0

#24 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 10 June 2012 - 10:05 PM

Jak říká Jude, za zkoušku nic nedáš. Optimalizovaný je to (až na ty cutscény, který se sekají, protože se při nich nahrává další level) dost dobře. Já mám PC starý cca 3 roky a jelo to na high detaily ingame snad bez jedinýho seknutí. Tak myslim, že na low by nemusel bejt problém.
0

#25 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 10 June 2012 - 10:47 PM

Football Manager - protože je to moje vášeň, nebudu to obhajovat, ani pomlouvat, prostě je to pro mě víc než hra
Saints Row 3, nebo GTA 4 - protože volný pobíhání po pěkně zpracovaným městě je cool
Prototype - ničit s mutantem všechno kolem sebe má taky něco do sebe
Risen, Gothic I a II (na 3ku se vyser) - RPGčko s příběhem, kterej stojí za to
Diablo/Torchlight - nechápu, co se ti na Diablovkách nelíbí a nevidím žádnou podobnost s WoWkem, maximálně Blizzardovská barevnost, jinak akční klikfest jak vyšitej = zábava na hodně dlouhých večerů
FIFA/NHL 2012 - pokud máš víc gamepadů a spoluhráče/soupeře, nejlepší party game hned po MASHED (TOP autíčka)
MineCraft - kostky ještě nikdy nebyly tak zábavný
BioShock, Dead Space - pro tu atmosféru stojí za to si je alespon vyzkoušet
Beyond Good and Evil, Psychonauts - zlatý fond adventur!!
Portal (libovolný díl) - nejvtipnější logická hra historie
Splinter Cell, Hitman - tiché zabíjení
Batman Arkham Asylum/City - první díl bylo snad největší překvapení posledních 10 let a fakt je to pecka
Zaklínač - další bombastické RPG
Battlefield 3 - protože MW je pro děti!
Dragon Age 1, Neverwinter Nights - další příběhová RPG, která zabaví na dlouhé a dlouhé hodiny
Deus Ex - pokud tě odpuuje staší grafika u starších dílů (což by byla chyba), vyber si novej díl a taky to nebude krok vedle, augmentace, akce, rpg prvky, příběh, hra bez chyby
Fable - pokud hledáš příjemné RPG, kde strávíš s hrdinou celý život (od dětsví až po věk vysloužilého válečníka a ve 3. díle i krále)
Mass Effect - nepředpokládám, že jsi to ještě nehrál, ale nemohl jsem to vynechat
Fallout - v zásadě platí to samé co u Deus Ex, s tím, že můj názor je ten, že 3ka je lepší, než předchozí, dnes již legendární díly
Limbo - poměrně obtížná "plošinovka" na cca 4 hodiny s vynikajícím zpracováním a hudbou, já to dohrál v kuse a prostě super zážitek
Assassins Creed - i přes to, že časem se hra nevyhne stereotypu je to parádní akční hra
Angry Birds - Po pár levelech hra způsobuje syndrom "ještě jeden level a jdu spát" toto onemocnění často přetrvává až do té doby, než ti hlava únavou klesne na klávesnici
... nevím snad si něco vybereš, je toho kopa
4

#26 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 10 June 2012 - 10:48 PM

Na střílečky sere pes, zkus Minecraft. :lol: Zombíky tam máš taky. :D
1

#27 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 11 June 2012 - 08:34 AM

View Postelgruzz, on 10 June 2012 - 10:05 PM, said:

Optimalizovaný je to (až na ty cutscény, který se sekají, protože se při nich nahrává další level)


To neni blbou optimalizaci ale slabym PC, me sé to neseklo ani jednou, celou hru sem projel bezjedineho naznaku nacitani, jak film, coz se mi u ni libilo, jeden celek a zadne loady dalsich lvlu kdy si clovek uvedomuje ze je to jen hra...

Vyvojari rekli ze mp3 s pc vyzdime dusi a sem rad ze muj nemusel jet ani naplno aby to zvladl

A myslim ze slabej pc jako ma coola to nerozjede aby to bylo hratelne ( otazka co je pro koho hratelne, ja hru nehraju kdyz pada pod 40 fps a prej jsou lidi co hrajou i na 20, spis jde o to nacitani, kdy se hra docita pri videju a muze nake sekani kazit celou hru, pojd teda ma nekdo slabej pc a seka se mu to pri tom
0

#28 User is offline   Tirael 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 142
  • Joined: 27-November 11

Posted 11 June 2012 - 12:05 PM

Sportovní hry nesnáším, o tom jaká je Minecraft sračka bych mohl napsat slohovku, ale radši budu ticho než dostanu další mínuska, jinak jediné co jsem hrál z tvého seznamu je Fable, konec mě přestal bavit protože představa že se 65 letým dědkem mlátím 30 leté bojovníky mě odrovnala :D

Některé trailery vypadaj dobře, nadchlo mě Battlefield, Assasin, Mass effect.. Dík za tipy :)
0

#29 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 11 June 2012 - 02:13 PM

Tak Max Payne 3 taky doporucuju, treti mise a masakeeer :D

EDIT: Sedma mise a celkem HC i na nejnizsi uroven :D . Hlavne vychazet s nabojema je funny :D . Stoji to za tech 28gb !!
1

#30 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 11 June 2012 - 03:06 PM

Když už se tu zmínily ty angry birds,ty space jsou super ale měl jsem je za jedny praxe (3h) dohraný a konec,jdou nějak do warez verze dostat nějaký jiný mapy? Skyrim už mě na praxích nebaví hrát :D
0

#31 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 11 June 2012 - 03:14 PM

Jak zmínil Nix:
Gothic I a II
Diablo
MineCraft
BioShock
+ SystemShock! "I AM SHODAN" Ale tam dnes už ohrnete nosánky nad grafikou.
Beyond Good and Evil, Psychonauts
+ Ano, nejspíš dvě nejlepší akční mírně casual adventury historie.
Portal (libovolný díl)
Fable
- podle mě nejlepší díl, dvojka, je jen ve verzi na zarážky do dveří (rozuměj konzole)
Hitman
Deus Ex
Fallout
Assassins Creed
Angry Birds
- Ha, taková ubohá barevná kopie Castle Attacku :D.

Ještě bych přidal Arx Fatalis, jak někdo psal výše. A nejnovější Alone in the Dark. A Spellforce. Ale to je strategie. Stejně jako Starcraft nebo Warcraft, to by sis mohl zkusit, když jsi ten... wowkař :D.
A MORROWIND :D.
Starší a lepší než Skyrim. A mnohem lepší než Oblivion.

Jestli se ti nic nelíbí, počkej si nějakou dobu na The Last of Us (Postapokalyptická survival akce s možností (a až dojdou náboje nutností) improvizovaných zbraní a schopností AI reagovat na nenadálé situace. Želbohu bude opět jen na zarážky do dveří), Watch Dogs (Taková špionážně/kyberpunková akce o hodných teroristech, co bojují proti zlému systému) nebo Far Cry 3 :D.
1

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist