Mystiq.org - forum: Živě z E3 - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Živě z E3 právě nyní od 4. do 7. června

#1 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 04 June 2012 - 07:16 PM

E3 největší herní konference v roce živě zde na Spike (angličtina výhodou)

živý přenos zde

Halo 4 vypadá úžasně, gameplay z CoDka pokročilo k ovládaní strojů , Gears of War nás vrátí do minulosti a další pecky čekaji k odhalení

Dnes: 4.6.
Microsoft prezentace od 18:30 probíha pravě nyní (Halo 4, Xbox novinky a vychytávky...)
Electronic Arts (EA) začíná od 22:00 (Dead Space 3, NFS Most Wanted 2, Battlefield Premium: Armored Kill...)
Ubisoft startuje od půlnoci (Assasin Creed 3, Splinter Cell, FarCry 3...)

průběžná aktualizace zde http://www.gametrail.../#newest_anchor
2

#2 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 05 June 2012 - 08:32 AM

No jedniné co mě na E3 zajímá je nový Mechwarrior. :D
0

#3 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 June 2012 - 08:25 PM

hm AC3, uz aby bylo
1

#4 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 05 June 2012 - 08:57 PM

Letošní E3 sklamaní da se říct, jen Ubisoft mě zaujal dvěma hrama jinak nic

Microsoft akorat kopíruje apple a vylepšuje mrtvou platformu "xbox"

EA představilo milion miliontých pokračování od kýču jako NFS atd..

Ubisoft se mi líbil

a Sony jsem neviděl, prej jenom gamesky, technika zadná

Nintendo mě nezajíma
1

#5 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 05 June 2012 - 10:08 PM

Me zajualo asi nejvic Watch Dogs
A este sem zvedavej na GTA pokud tam bude a dale este DLc do BF :)
0

#6 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 05 June 2012 - 11:38 PM

jj Watch dogs se to jemnuj,e to bude super, GTA mě nezajímá od SA :-D

a BF už mě taky omrzelo, ted vladne světu Diablo 3
0

#7 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 June 2012 - 08:05 AM



http://files.sharenator.com/wtf_is_this_shit_Very_Disturbing_Childrens_Book_Socks_with_sandals-s400x297-59009-580.jpg
0

#8 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 June 2012 - 09:49 AM

Počkej jak Most Wanted, NFS se stejnym názvem sem hrál někde ve druháků na střední...tj skoro jak nová FIFA každej rok, každej rok vydavaj nový NFS stejny jak ty předchozí :D
0

#9 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 June 2012 - 11:47 AM

No právě.. kdyby to aspoň mělo pořadové číslo 2. Ne ono se to musí jmenovat stejně. Celé EA a jeho strategii tak nějak nádherně vystihuje toto video.

2

#10 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 06 June 2012 - 02:30 PM

Tak ono i Hot Pursuit už byly dřív,dokonce i druhej díl,kterej si pomatuju jak dotáhl snad v 4. třídě spolužák že si ho koupil ale nezvládal mu to komp a v tý době jsem dostla komp a byl jsem jeden z mála co mu to šlo :D EA kurví co může,škoda to,dřív měly dobrý hry... s GTA to mam taky stejně nejlepší klasika Vice City pak v SA přidaly různý blbůstky ale ještě se to dalo ale 4ku zkusvily úplně...
0

#11 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 June 2012 - 04:19 PM

Ani nevim kolik těch GTA ted je :D Hral sem jen GTA 1,2,3 Vice City a San Andreas, pak už sem se o to nezajímal a nebo by mi to neutahl komp :D

A nejlepší zavodni simulator bylo NFS 3, to sme doma hráli na rozdělenym monitoru a poslední závodník vždycky musel jet za vejtřasku...nebo co to bylo za divnej zavodní mod.
0

#12 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 06 June 2012 - 09:28 PM

Od EA me nejvic asi zaujal DS3jka, kde ma byt kooperativni rezim singleplayerovej



a asi nejvetsi prekvapeni letostniho roku je tato hra, Watch Dogs od Ubisoftu

0

#13 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 07 June 2012 - 10:08 AM

Dead Space 3 co-op může být docela fun, ale ta atmosféra bude pryč i co se týče singlu. Když ti kryje záda parťák (AI nebo kámoš to je jedno), tak už to není horor. Už ve dvojce byl docela cítit ten posun k akci a atmosféra tam pomalu mizela, ale rád se nechám překvapit.
Watch Dogs zaujali asi každýho :) Vypadá to na slušnou pecku.

Necro: Co se týče NFS, tak řešit názvy nemá moc cenu. Rebooty teď jsou očividně v módě a Hot Pursuit od stejných vývojářů byl na takový obyč poježdění for fun docela dobrej, tak bych to nezatracoval. Oni EA jsou jednoduše firma, která to dělá pro prachy, ale na většině těch her je to vidět :)
0

#14 User is offline   Valynisa 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 674
  • Joined: 19-January 09

Posted 07 June 2012 - 10:20 AM

To Watch Dogs vypada hodne zajimave. Jen by me zajimalo jake je celkove poslani hry, vrazdit nepohodlny lidi, nebo co? (jsem líná číst recenze, kdyby mi to někdo mohl v kostce říct? :D )
0

#15 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 07 June 2012 - 10:36 AM

Z toho mála, co jsem si přečetl, by tam mělo jít o to, že v budoucnosti jsou všechny PC, mobily atp. propojené do nějaké centrální sítě, která monitoruje všechny informace a potom je využívá proti lidem. Něco jako velký bratr. A ty tam bys tam měla hrát za nějakýho rebela, kterej se snaží celou tu síť shodit.
Doufam, že neplácam kraviny :)
0

#16 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 07 June 2012 - 11:56 AM

View Postelgruzz, on 07 June 2012 - 10:36 AM, said:

Z toho mála, co jsem si přečetl, by tam mělo jít o to, že v budoucnosti jsou všechny PC, mobily atp. propojené do nějaké centrální sítě, která monitoruje všechny informace a potom je využívá proti lidem. Něco jako velký bratr. A ty tam bys tam měla hrát za nějakýho rebela, kterej se snaží celou tu síť shodit.
Doufam, že neplácam kraviny :)

S tou centralni siti je to pravda, ale neni zamerena vuci vyuzivani proti lidem... Je to podobny system monitorovani lidi jako je dnes vsude po mestech, kamerovy system, rizeni dopravy apod. akorat to hodili do jedne spolecne site.

Ty hrajes za hackera, ktery prekonal sofistikovane zabezpeceni systemu a jsi jediny clovek na svete, ktery se kdykoliv do site muze nabourat

Quote

Dead Space 3 co-op může být docela fun, ale ta atmosféra bude pryč i co se týče singlu. Když ti kryje záda parťák (AI nebo kámoš to je jedno), tak už to není horor. Už ve dvojce byl docela cítit ten posun k akci a atmosféra tam pomalu mizela, ale rád se nechám překvapit.

Ten coop bude typu drop-in/drop-out, takze kdyz budes hrat, tak zadne NPC za tebou chodit nebude (Pravdepodobne. Nejspis bude nekde stranou a jen s tebou kecat pres vysilacku). Taky pribeh se ma mirne lisit od toho, zda hrajes sam nebo s Carverem.

Dale vyvojari slibujou, ze tam bude i spousta temnych, strasidelnych chvilek jako v DS1
0

#17 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 June 2012 - 12:15 PM

View Postelgruzz, on 07 June 2012 - 10:36 AM, said:

Z toho mála, co jsem si přečetl, by tam mělo jít o to, že v budoucnosti jsou všechny PC, mobily atp. propojené do nějaké centrální sítě, která monitoruje všechny informace a potom je využívá proti lidem. Něco jako velký bratr. A ty tam bys tam měla hrát za nějakýho rebela, kterej se snaží celou tu síť shodit.
Doufam, že neplácam kraviny :)

Matrix? Hlavni hrdina NEO dokaže utyct leticí kulce a nakonec sesadí velmistra, protože je vyvolený? :D
0

#18 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 07 June 2012 - 05:35 PM

Kouknete na trailer, tam to je vysvetlneno, narazi to na to, co na lidi ted zkousi ty svine google ze svym shit androidem, sledovat kazdej nas krok skrz chytre telefony, je to dost aktualni tema
0

#19 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 07 June 2012 - 09:28 PM


od 5.minuty je to pekne hnusny :D
0

#20 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 June 2012 - 08:42 AM

View PostSuperion, on 07 June 2012 - 09:28 PM, said:

od 5.minuty je to pekne hnusny :D

Nejhorší noční můra: Potkat Headcraba v uzky temny větrací rouře...ale tohle je ještě horší :D
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist