Mystiq.org - forum: Path of Exile - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Path of Exile další "diablovka"

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 10 May 2012 - 12:41 AM

Path of Exile

Nudíte se, při čekání na Diablo 3? Tak tady mám pro vás možnost se alespoň tenhle víkend zabavit u téhle free2play hry, která se snaží pokračovat tam kde Diablo 2 skončilo ve hratelnosti a tenhle víkend bude takzvaný "Public Stress Test Weekend",... neboli zpřístupní hru všem hráčům a budou zkoušet co jejich servery vydrží. Hra je jinak ve fázi uzavřené bety a po víkendu bude přístup hráčům, kteří nemají přístup do uzavřené bety, zase pozastaven.

Nějaký Videjko
(s anglickym komentářem)


Jak se připojit do hry

(1) je třeba mít založený účet na stránce (www.pathofexile.com)

(2) hra by měla být dostupná ke stažení ještě před víkendem, na stejném webu vpravo nahoře místo nápisu "Sign up for Beta Here" by měl být nápis "Download Game"

(3) po stáhnutí nainstalovat, spustit a přihlásit se pomocí údajů, který jste zadali při registraci

Vývojáři jsou z Novýho Zélandu, takže proto je začátek bety v tak 'blbou' dobu, hrát lze od soboty 12.5. od 02:00,.... do pondělí 14.5. do 09:00

Co to vlastně je Path of Exile?

Jednoduše skupina fanoušků Diabla 1 a Diabla 2 z Novýho Zélandu chtěli udělat vlastní hru. Na první pohled je hra hodně jako D2, spousta zabíjení, náhodně generovaný úrovně, identifikační svitky, svitky s portály do města, porty (waypointy) mezi lokacemi,... ale pak má hra několik svých vlastních mechanismů. Hra je celá online, ve městech vidíte všechny ostatní hráče. Nejsou peníze, existuje pouze směnný obchod, předměty za svitky, nebo různé 'orby' kterými vylepšujete předměty. Povolání nemají žádná omezení co se týče zbraní ani schopností, všichni můžou používat všechny zbraně i kouzla. Můžete mít čarodějnici s obouručním mečem a v těžkém brnění, nebo maraudera(barbara) co bude vyvolávat armády kostlivců a střílet firebally....

0

#2 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 10 May 2012 - 02:58 AM

vypada to super

Edit: "sign up for beta here" , registrace, nasledne se zpristupni tlacitko na download
Edit2: stazeno, nainstalovano.. faze cekani..
0

#3 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 May 2012 - 09:50 AM

Nevypadá to zle, ale měli s tim přijit trochu dřív...za 4 dny vychází diablo 3 :D
0

#4 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 10 May 2012 - 10:30 AM

Ta hra je ve vývoji od roku 2006,.. fór je v tom, že na tom fakt dělá asi 18ti člená skupina fanoušků Diabla 2....
A tohle není první veřejný testovací víkend,...jen se prostě o tý hře skoro vůbec neví,...
0

#5 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 10 May 2012 - 03:10 PM

Uz sem hral betu teto ury pred dvouma mesicema. A doporucuji, moc pekn diablovka, ktera si sice nehraje na nic noveho, ale to co zname s diabal funguje perfektne
0

#6 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 10 May 2012 - 03:47 PM

On teď ve čtvrtek vyšel novej patch 0.9.9 (path notest) a je tam spousta novýho obsahu,...
hlavně je i hodně změn všeobecně v chování a taktice monster a hra je o poznání težší,...
Navíc o víkendu bude zpřístupněný poslední šestý povolání a třetí herní akt...
0

#7 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 10 May 2012 - 08:16 PM

tak to se tam zas mrknu, mam novinářkosu betu, tak během příštého týdne juknu co je noveho zas, tento víkend ocekávám novinařskou verzi D3 takže budu mít napilno :-D
0

#8 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 May 2012 - 07:45 AM

hraje nekdo vubec? ja si to dnes zaplatil :)
0

#9 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 May 2012 - 07:49 AM

Vsichni parej diablo :-d proc hrat tuhle nahrasku kdyz muzem hrat original :-)
0

#10 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 May 2012 - 07:57 AM

hm tak to ja si budu muset to D3 koupit asi..
0

#11 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 May 2012 - 09:38 AM

Yslim ze nebudes litovat
0

#12 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 22 May 2012 - 10:13 AM

D3 hrát možná tak jen kvůli příběhu, PoE je herně podlě mě prostě lepší a to jsem to D3 hrál i normálně...
0

#13 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 May 2012 - 10:17 AM

Tož to je individuální,... každýho baví něco jinýho,...a zrovna při porovnání PoE a D3 třeba mě baví víc PoE,...
0

#14 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 May 2012 - 11:39 AM

no Asuro a kde teda paris? na europe gateway jsem te nevidel..

Edit: vsak se nejak domluvime.. na daemonice je ted preulduar event a za nej pet, takze ten si udelam, ale pak budu kotit PoE
0

#15 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 May 2012 - 01:08 PM

Poe je uplnej klon diabla 3 a me by uz nebavilo d2 ani poe kvuli tomu ze by tam chybeli nove prvky z d3, a zabavnosti se pro me d3 nic nevyrovna, a grafikou uz vubec ne, ale zrovna u me se blizz trefil do cerneho a grafika z d3 mi prijde jako nejkrasneji styllizovana hra na planete
0

#16 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 May 2012 - 01:20 PM

no ja nejsem z tech lidi co by musel mit neco hned jak to vyjde, ja si klidne mesic pockam jeste. navic ted budu kotit poe a to je graficky taky paradni
0

#17 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 May 2012 - 02:12 PM

View PostZulldruid, on 22 May 2012 - 01:08 PM, said:

Poe je uplnej klon diabla 3 a me by uz nebavilo d2 ani poe kvuli tomu ze by tam chybeli nove prvky z d3....

... myslel jsi Diabla 2 ,..ne ? .... Diablo 3 už je úplně jiná hra,.... a jediný co z tý série zůstalo je příběh,....
a ty "nový prvky" jsou většinou vytáhnutý ze hry "Torchlight",...

Sem právě nedávno šmíroval a porovnával takovýhle "hack'n'slash" hry a dospěl jsem k závěru že:
- Path of Exile si vytáhlo hratelnost Diabla 2 a Atmosféru Diabla 1,...
- Diablo 3 si vzalo hratelnost z Torchlight a atmosféru z World of Warcraft,...
1

#18 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 May 2012 - 02:25 PM

Jako ty bossové v D3 i prijdou fakt jako z wowka, nic nedělaj, jen nesmíš stát v ohních nebo v zelenejch slizech :D

V D3 sou uplně debilní itemy, ve starym D2 sem skoro každej lvl obměnil nějakou věc...v D3 máš luky pouze na 1, 5, 10, 15 lvl takže sem od začatku hry nenarazil na nic lepšího....hru jen procházíš kvuli příběhu a jednou za 5 lvl ti padne nějakej item co je opravdu lepší jak ten co máš :D oni chtěji by se hodně využivala aukce, ta je tak zahlcena že itemy vybiraš asi tak pul roku a pak tě někdo přebiduje v poslední minutě před uzavěrkou :)

Jinak hratelnost a spelly sou suprovy, až na ty itemy...Torchlight a POE sem nehrál, každa hra ma asi nějaky pozitiva.
0

#19 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 May 2012 - 02:57 PM

View PostAsura, on 22 May 2012 - 02:12 PM, said:

... myslel jsi Diabla 2 ,..ne ? .... Diablo 3 už je úplně jiná hra,.... a jediný co z tý série zůstalo je příběh,....
a ty "nový prvky" jsou většinou vytáhnutý ze hry "Torchlight",...

Sem právě nedávno šmíroval a porovnával takovýhle "hack'n'slash" hry a dospěl jsem k závěru že:
- Path of Exile si vytáhlo hratelnost Diabla 2 a Atmosféru Diabla 1,...
- Diablo 3 si vzalo hratelnost z Torchlight a atmosféru z World of Warcraft,...

jj diabla 2, sry

a co se hratelnosti týče tak diablo 3 si ji odnikut nevzalo, hral jsem snad všecky hack and slehe (mam i betu PoE a torchlight 2 což je uplnej des BTW) a nic nemá tak zabavnou a chytlavou hratelnost a uz vubec ne torchlight

a atmosferu si to nevzalo z wowka :-D wowko takove omalovánky, D3 má krasnou malebnou stylizaci zabalenou do užasné temnoty

z toho co sem hral tak pro mě je jednoznačně Diablo 3 kral, potom D2 a "reamek" v podobě PoE, pak ušlo torchlight 1, ale 2 je uplnej shit, a titan quest je super ale nesedla mi doba v jaké se to odehrává
0

#20 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 22 May 2012 - 06:01 PM

tak já to taky zkusím, když to stojí 10 doláčů jenom
1

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist