Mystiq.org - forum: Skyrim - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Skyrim 11.11.2011

#1 User is offline   Frenkie 

  • Group: VIP
  • Posts: 249
  • Joined: 27-September 08

Posted 30 August 2011 - 01:22 PM

Určitě jste slyšeli o nové hře od Bethesdy, která je pokračováním úspěšné série The Elder Scrolls(TES). Páté pokračování(TES:V) se jmenuje The Skyrim. Tato hra si zakládá na skvěle propracovaném příběhu a dokonalé grafice, mnozí z vás určitě znají TES: IV The Oblivion, tato hra předběhla dobu, a to jí možná bylo osudové, protože v roce 2005 nebylo příliš mnoho strojů, na kterých by mohlo něco takového jet (v té době to byla nejnáročnější hra na světě), já měl to štěstí a měl jsem zrovna nový počítač, takže jsem si ji mohl plně užívat. Musím říct, že dokonce i po 6 letech je tato hra pořád dobře hratelná a její grafika je srovnatelná s grafikou dnešních nových her.
Něco o Skyrimu...takže styl hry je RPG, vaším cílem je jako tomu bylo i v předchozích dílech TESu, prořezávat se bandami zrůd a humanoidů, jejichž inteligence je na dobré úrovni a levelovat. Předpokládá se, že hra bude opět proložena hlavní questovou linijí, která by se měla týkat tentokrát draků(nejspíš návaznost na Dragon Fire v Oblivionu, což byl dračí oheň, který chránil zemi, do které pronikaly Deadry z podsvětí). Další předpoklad je, že ve hře bude opět jako v předchozích dílech TESu fungovat volné potulování po obrovské mapě skýtající nádherné pohledy do krajiny, propracovaná síť dungeonů a campů/měst/vesnic ve kterých vás čekají mnohá nebezpečí. Jak vyplývá z gameplayu a z trileru, tak se můžeme těšit na skvěle propracované kombaty, které jsou něco naprosto odlišného od stylu kliknu a autoattack se postará, v této hře máte meč a co s ním dovedete je jen na vás.
Přikládám nějaký ten trailer...


EDIT: Přkládám ještě ukázky gameplay + komentář od tvůrců

1

#2 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 30 August 2011 - 03:14 PM

Oblivion měl bezva grafiku a pár fajn momentů, ale hlavní příběh nic moc a interface a některé mechaniky nechutně zkonzolovatělé. Ve funkčním ohledu byl lepší Morrowind. Takže když to nebude na konzole, budu rád :D.

A nemyslím si, že to má nějakou velkou návaznost... bude to 200 let po Oblivionu.
0

#3 User is offline   Frenkie 

  • Group: VIP
  • Posts: 249
  • Joined: 27-September 08

Posted 30 August 2011 - 04:26 PM

šak velkou ne, ale myslím, že tam bude něco s tím dragon fires...ale nevím, je to moje doměnka...jediny v co doufam, co mě opravdu vadilo v oblivionu je skákání, které bylo jako nějaký mario...člověk mohl zatáčet za letu...:D
0

#4 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 03 May 2012 - 08:46 PM

Pardon že oživuju. :D Ale co vy na to?

http://games.tiscali...ls-mmorpg-59313

Že by už opravdu nástupce WoWka? ... :P
0

#5 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 06 May 2012 - 11:30 AM

:blink: :lol:


1

#6 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 06 May 2012 - 11:31 AM




xD neco pro zasmani xD
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist