Mystiq.org - forum: TIC - The Immortal - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

TIC - The Immortal

#21 User is offline   Mortysek 

  • Group: VIP
  • Posts: 266
  • Joined: 19-May 10

Posted 18 April 2012 - 03:11 PM

Cezeto dali jsme Zerg tak jak nám to server umožnil to by si musel pak říci ,že je celý OS buggly když my to dali buggem podle tebe.

Jinak vlny dostavali mellecka a tank tak neřikej ,že nedostávali. A jakejch 26sec mluvíš to nwm xD pže immune si nahazuje až 2 drak spawne acollytu kdy ji spawne jste měli ošetřenné vy takže neříkej ,že bugujem ,to že draci šli tahat po celým OS taky není naše chyba tak prosimtě nesváděj zas na nás všechnu vinu když jsem to dali tak jak to bylo nastavené samotným Mystiq teamem tímhle si dete sami proti sobě. :)

tím nechci utočit na Mystiq dev/tester team OS je udělaný perfekně ,ale když dá někdo OS jinak tak hned buguje.
7

#22 User is offline   Bloodyman 

  • Group: VIP
  • Posts: 153
  • Joined: 06-November 10

Posted 18 April 2012 - 03:20 PM

View Postcezeta, on 18 April 2012 - 11:23 AM, said:

boss vas neplosni, bosse jste zabili 26s po tom, co ma byt immune, od enrage na 35% ma vylitavat 6 blazu najednou misto jednoho + offtanka co taha minibosse by to melo taky behem nekolika sekund vyplosnit


Tak to opravte pořádně ne? :D Aby se to nestalo ;)

View Postcezeta, on 18 April 2012 - 11:23 AM, said:

dmg ale mate peknej, o tom zadna... my s top raidem dame o 15-20k mensi dps nez jste meli vy... ikdyz kdyby se na to lidi pripravili... no kdo vi :-) kazdopadne gz k mystiq first zergu, jen pro bezpeci vasich postav uz neopakujte :-)


Tak, kdo říká, že jsme tam měli v tu chvíli zrovna top raid, že. Jinak no offence, ale zatím pochybuji, že by někdo vytáhl takové raid DPS jako my. Takže i přes to všechno, co tu všichni hateři najdou jako "bug" si myslim, že to zaslouží trochu uznání. :)
Jinak my jsme nikde netvrdili, že ten zerg byl na 100% korektní, ale co je, že? Nic nejde na úplně na 100%, je to freečko. Prostě nás napadlo to zergnout a vyšlo to, protože na Mystiqu už jiný výzvy nejsou, tak co?

Další věc ... pro bezpeci vasich postav uz neopakujte ? Cezeto, to si snad děláš srandu? :D Chceš banovat lidi proto, že si ten encounter dělají mnohem těžší, než je normal taktikou? To je trochu blbost, ne? :)
7

#23 User is offline   sarfius 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 286
  • Joined: 21-January 09

Posted 18 April 2012 - 03:41 PM

View PostMortysek, on 18 April 2012 - 11:12 AM, said:

Tak si to zkuste zergnout ;) potom něco říkej :-p

A co je na tom bugg? :) bugli jsme dmg ,pže si takovou nikdy u vás neviděl nebo mi to vysvětli :)


View PostBloodyman, on 18 April 2012 - 03:20 PM, said:

Tak, kdo říká, že jsme tam měli v tu chvíli zrovna top raid, že. Jinak no offence, ale zatím pochybuji, že by někdo vytáhl takové raid DPS jako my.


Proc mam pocit, ze jste namysleni blbecci?:o
2

#24 User is offline   Mortysek 

  • Group: VIP
  • Posts: 266
  • Joined: 19-May 10

Posted 18 April 2012 - 03:49 PM

View Postsarfius, on 18 April 2012 - 03:41 PM, said:

Proc mam pocit, ze jste namysleni blbecci?:o


Proč mám pocit ,že vytahováni vět z kontextu patři do Blesku a do AHA! a ne na mystiq forum. Oo
0

#25 User is offline   Tedak 

  • Group: VIP
  • Posts: 125
  • Joined: 24-September 11

Posted 18 April 2012 - 03:50 PM

Neni vam to blbe to tu tak zaspamovat offtopicem?
3

#26 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 18 April 2012 - 04:49 PM

View PostBloodyman, on 18 April 2012 - 03:20 PM, said:


Jinak no offence, ale zatím pochybuji, že by někdo vytáhl takové raid DPS jako my.


:rolleyes:

a trošku to uklidněte...

#27 User is offline   Bloodyman 

  • Group: VIP
  • Posts: 153
  • Joined: 06-November 10

Posted 18 April 2012 - 04:58 PM

View Postsarfius, on 18 April 2012 - 03:41 PM, said:

Proc mam pocit, ze jste namysleni blbecci?:o


Super, nadávat vám jde, co dál ?

View PostGum_Bob, on 18 April 2012 - 04:49 PM, said:

a trošku to uklidněte...


Dobře, ještě Gene :P
0

#28 User is offline   belze 

  • Group: VIP
  • Posts: 79
  • Joined: 04-July 11

Posted 18 April 2012 - 06:03 PM

jako nevim co resite proste boss dole, nazyvat nas celou guildu namyslenyma blbeckama to jako proc ? mne je uplne ukradeny z jaky je kdo guildy a jen protoze sem v cryo sem automaticky namyslenec ? proste guilda udelal neco co se jine guilde na serveru jeste nepodarilo, sou tu guildy ktery se chlubi FR zopakovani immortalu tak kdo je potom namyslenec :D
2

#29 User is offline   cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 April 2012 - 06:11 PM

Delam snad nejake zavery? Banuju vas? ne - jen vas upozornuju, ze neni dobry vyuzivat chyb serveru a ano, samozdrejme ze ty chyby jsou dane nevyladenosti dungeonu (cim jinym taky). Vase video beru jako fajn bugreport, podle ktereho pak Sandy muze dungeon vyladit k dokonalosti a i proto jsem pri vsech diskuzich s kde kym byl proti jakemukoli postihu. Pri otvirani dungeonu jsme se zamerovali na klasicke taktiky zabijeni bosse - se zergem takhle brzo nikdo nepocital a tak to neni doreseny do 100%.

Na nase guild forko jsem vase video postnul jako ukazku toho, jak dobre muze raid slapat, tak na me laskave nevytahujte dalsi vykonstuovanou spinu, kterou jste si tu vysnili. Nemam zapotrebi se pretahovat velikosti... DPSka :-) ani vas vykon nijak shazovat. Vase DPS osobne obdivuji a jsem rad, ze na serveru jsou raidy schopne takhle vytezit maximum.

Mmchd Mortysku, jaky je rozdil mezi "jen jste pri nem vyuzili chyb serveru" a "dali jsme Zerg tak jak nám to server umožnil"? Myslim, ze to vidime stejne, jen se z nejakeho duvodu mas potrebu hajit, coz po tobe ale rozhodne nikdo nechce.

Myslim, ze se s klidem muzeme prestat hadat a svoji aktivitu muzeme oba zamerit na dalsi skvele vykony ve hre :-)
1

#30 User is offline   Mortysek 

  • Group: VIP
  • Posts: 266
  • Joined: 19-May 10

Posted 18 April 2012 - 06:17 PM

Jistě nemám nic proti tobě cezeto a nikdy jsem neměl ;) Jen mě dost urazil tvuj post stím ,že pecka cryo bugg OS 25 +3 zerg" jen to :)
0

#31 User is offline   cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 April 2012 - 06:29 PM

tak pardon, jsem se nechal unest - prislo mi ze rejpes do TIC, tak jsem si rejpnul taky :-)... v kontextu predchozich diskuzi jestli trestat/netrestat to bylo nevinny :-)
0

#32 User is offline   Bloodyman 

  • Group: VIP
  • Posts: 153
  • Joined: 06-November 10

Posted 18 April 2012 - 06:40 PM

Souhlasim cezeto, jsem rád, že někdo dokáže reagovat normálně a objektivně narozdíl od jinejch...
Taky nemám potřebu se tu přetahovat, jenom jsem reagoval na to, co jste tu zase začali řešit ... proto jsme taky video zatim nikde oficiálně neprezentovali, protože jsem přesně věděl, že se najde někdo, kdo nemá nic jiného na práci a bude tam hledat sebemenší chybičku nebo "bug" a aby se o nás zase mohl otírat ( zejména jedna nejmenovaná guilda ).
Jinak by mě ale zajímalo, jak se to video k tobě dostalo. A k videu samotnýmu: ten čas, co si má Sarth nahodit imunitu, je myslim správný.
0

#33 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 18 April 2012 - 06:54 PM

http://i43.tinypic.com/2113oz5.png
10

#34 User is offline   Burning 

  • Group: VIP
  • Posts: 98
  • Joined: 24-September 11

Posted 18 April 2012 - 07:12 PM

xD Rewew 1+
0

#35 User is offline   cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 April 2012 - 07:29 PM

tak pojd na moji hrud :-D +1, aneb chapu ze reakce, u ktery automaticky nekoho neposlu doprdele evokuje, ze nekomu do prdele lezu, chjo chjo, jeste ze mame smysl pro humor ;-)

edit: Mari, muzu delat holku?
Attached File  P4130059.JPG (128.15K)
Number of downloads: 91
0

#36 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 April 2012 - 07:49 PM

View Postcezeta, on 18 April 2012 - 12:06 PM, said:

kdyz zvetsis diru i jen minimalne, tak tam budou mrtvy body, ve kterejch nedostanes dmg at jede vlna z jedny nebo druhy strany - tak to bylo ze zacatku... takze radsi takhle, kdy musis obcas udelat 3 kroky... nez abys mohl stat bez hnuti

Jo, teďka se to tankuje fakt naprd, člověk s těma drakama musí běhat jak kokos :)
0

#37 User is offline   cryxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 35
  • Joined: 28-December 11

Posted 18 April 2012 - 08:14 PM

tankuje se to v pohode teda aspon me to nedela problem
0

#38 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 18 April 2012 - 09:09 PM

Nechápu nějak proč se furt někde řeší Cryogenic ... no tak holt hrajou u hordy (kde momentálně hraje většina top hráčů serveru, přiznejme si to). A jako top guilda si můžou vybírat svoje členy podle svých preferencí; mají dobrý ohlasy, takže se k nim hlásí lidé co to chtěj někam dotáhnout;...

Holt maj dobrou sestavu, o jaký se aliančním guildám (který nemaj z čeho při náborech vybírat) může jenom zdát. Aspoň nám tu někdo ukazuje co všechno jde udělat a my si na mumblu při raidu můžeme pěkně zanadávat na lamky, protože lidi v cryo za danou class tahaj o 3k víc dps :D

P.S. - tak by mě zajímalo kolik jim tahaj roguny :rolleyes:
0

#39 User is offline   Spritzor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 53
  • Joined: 13-March 12

Posted 18 April 2012 - 09:56 PM

View PostMortysek, on 18 April 2012 - 09:23 AM, said:

Cg :)

Ale víc mě zajmá vaše světové video Cryo vs TIC DPS test Heigan a jak se k tomu vyjádříte :)

Díky Morty.

K tomu failu: Smazáno a omlouvám se já si totiž vzpoměl na Mariho a Rewewowo vystoupení tenkrát na worldu, který začalo skrz mih a jejich fr eoe až to nějakým způsobem došlo k ticu, že máme low raidy, low dps a že holyfrog je *** a taky ****** a podobný takovýhle srač** znáš to hádky guild a tak mě napadla tahle kravina no pak jsem se vyspal a změnil jsem názor nikod jiný z ticu krom mě s tímto trapným videem nemá nic společného :))

PS: Myslím že taková troška bojovnosti mezi guildami neškodí nýbrž povzbuzuje se navzájem překonávat a také neříkám že já nepíšu srač** totiž píšu je skoro pořád :lol: Rewew do mě pořád šije skrz PvP na něj jsem zvyklej, ale Mariho jsem tenkrát viděl psát na ww nadávky do guild poprvé... a to tu hraji od 1.12.1....

This post has been edited by Spritzor: 18 April 2012 - 10:08 PM

0

#40 User is offline   Bloodyman 

  • Group: VIP
  • Posts: 153
  • Joined: 06-November 10

Posted 18 April 2012 - 10:14 PM

View PostSpritzor, on 18 April 2012 - 09:56 PM, said:

ale Mariho jsem tenkrát viděl psát na ww nadávky do guild poprvé... a to tu hraji od 1.12.1....


a to bylo kdy? nevzpomínám si
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist