Mystiq.org - forum: Fiks - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1

Fiks BAN 11.4.2012

#1 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 11 April 2012 - 07:32 PM

Jméno hráče: Fiks
Banován dne: Středa 11.4.2012
Doba: Natrvalo
Info: Rozsáhlé krádeže po světě, hlavně ničení metra.

Všechny krádeže byly rollbacknuty.
0

#2 User is offline   Kaspic 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 841
  • Joined: 05-October 09

Posted 17 April 2012 - 03:08 PM

[color="#008000"]text som skopíroval z reportu [/color]

Žádám o unban, chápu že by tuto výmluvu mohl použít každy, ale můj kamarád hrál chvíli za mě a poníčil veřejné metro... Porušil tím pravidla, které mi jsou známi. Omlouvám se tímto serveru i adminům/moderátorům za způsobenou škodu. Pokud mě vezmete zpět slibuji, že už nebudu na svůj účet nikoho pouštět hrát, a že nebudu porušovat pravidla, a to jakým koliv způsobem. Děkuji 
Fiks


[color="#008000"][b]Prosim pre buducnost hraca Fiks aby nepouzival tlacidlo report ked chce odpovedat do topiku.[/b][/color]

#3 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 17 April 2012 - 04:35 PM

[quote name='Kaspic' timestamp='1334671737' post='341329']
[color="#008000"]text som skopíroval z reportu [/color]

Žádám o unban, chápu že by tuto výmluvu mohl použít každy, ale můj kamarád hrál chvíli za mě a poníčil veřejné metro... Porušil tím pravidla, které mi jsou známi. Omlouvám se tímto serveru i adminům/moderátorům za způsobenou škodu. Pokud mě vezmete zpět slibuji, že už nebudu na svůj účet nikoho pouštět hrát, a že nebudu porušovat pravidla, a to jakým koliv způsobem. Děkuji 
Fiks


[color="#008000"][b]Prosim pre buducnost hraca Fiks aby nepouzival tlacidlo report ked chce odpovedat do topiku.[/b][/color]
[/quote]

Po diskuzi s Asurou jsme dohodli, ze ti dame druhou sanci.. Ovsem nebudes uz jako patron, ale budes muset presvedcit nektereho kamarada aby se za tebe zarucil a byl tvuj patron..
0

Page 1 of 1

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist