Mystiq.org - forum: Optifine - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Optifine

#1 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 08 April 2012 - 12:10 PM

Hoy,

narazil jsem už před nedávnem na mod Optifine, ale až včera jsem si řekl že mě vytížení CPU docela štve. Tak to stáhnu, podle návodu http://www.minecraft...-fps-boost-mod/ to nainstaluju, jediné co jsem nenašel byla ta META-INT složka, která tam zdřejmě prostě není :) a když chci minecraft spustit, hodí mi to jen černou obrazovku :unsure:

Nějaký nápady jak to fixnout?
1

#2 User is offline   BlackAngel 

  • Group: VIP
  • Posts: 89
  • Joined: 26-July 08

Posted 08 April 2012 - 01:00 PM

user/appdata/roaming/.minecraft/bin/minecraft.jar (liší se podle winu) otevřít v rarku, zkopírovat optifine do jarka a určitě se ti objeví META-INT, kteoru smažeš.. Pravděpodobně jsi to dělal v jiné minecraft složce, tam ta META-INT není.
0

#3 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 08 April 2012 - 01:22 PM

Cesta: C:\Users\Admin\AppData\Roaming\.minecraft\bin

Postup: stáhnu, otevřu minecraft.jar, nakopíruju do toho optifine, zavřu, spustím minecraft, hodí mi to černou obrazovku, a když se koukám do toho co je v tom souboru tak tam META-INF prostě není =/

Attached File(s)

  • Attached File  mc.png (256.12K)
    Number of downloads: 30

0

#4 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 08 April 2012 - 01:38 PM

Taky jsem to zkoušel a taky jsem tam META-INF nenašel. Vyřešil jsem to taky, že na mém ntb, kam jsem to chtěl hodit, tak hrát MC nebudu a budu hold hrát jenom na stolním pc, kde nemam lagy. http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/smile.gif
Já už jsem to měl dřív, ani nevim jak jsem to tam dostal, ale dalo se toho tam fakt dost nastavit. Jelo mi to plynule i na netbooku , který je fakt pekáč.
0

#5 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 08 April 2012 - 01:42 PM

Jako mě to plynule jede.. 30 FPS mi problém nedělá.. jen mě štve že mi to jede na 90% CPU obou procáků .. Kdyby mi někdo nakopíroval ten upravenej soubor, nešlo by to? :)
0

#6 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 08 April 2012 - 01:51 PM

Hele a kopíroval jsi to do Mystiq Minecraftu??? V něm už totiž META-INF neni. Pak by to házelo černou obrazovku pokud nemáš dost výkonu.
0

#7 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 08 April 2012 - 01:54 PM

Mě to házelo taky černou obrazovku na kompu, který zvládne na plný detaily např. BF 3 a další náročný hry 2011 a 2012.
Ale jinak vyřešil jsem to nesmíš to dávát do ty Asuru upravovaný verze (myslim to co si stáhneš z jeho podpisu). Když to dáš do normální verze např. z uložto, tak ti pojede.
0

#8 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 08 April 2012 - 01:57 PM

Jenom pro info.... do mystiq klienta NEJDE nahrát jakýholi druh opti-fine (ani Lite verze), kvůli "HD texture Patch", který se stará o správné zobrazování textur, a jiný klient s opti-fine zase neladí s naším texture-packem. Zkusim ty textury nějak poladit v příští verzi,....
0

#9 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 08 April 2012 - 02:59 PM

Heh, tak je to jasný no :) to zkoušim narvat do tvý verze a proto to nejde.. stáhnu normální a počkám si na příští patch :) stejně bude zachvilku :D
0

#10 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 08 April 2012 - 04:44 PM

Jednak tomu vadí featury MCpatcheru a jednak taky má konflikt s ModLoaderem. Nicméně, to není žádný problém, takže tady máš jednoho malého creepera pro verzi 1.2.5 ;)
||
\/

http://files.softicons.com/download/game-icons/minecraft-avatars-icons-by-stefan-kroeber/png/50x50/creeper.png

2

#11 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 08 April 2012 - 04:47 PM

View PostPsojed, on 08 April 2012 - 04:44 PM, said:

takže tady máš jednoho malého creepera pro verzi 1.2.5 ;)


Jedno velké díky :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist