Mystiq.org - forum: Pomoc prosím děkuji - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Pomoc prosím děkuji Historie

#1 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 01 April 2012 - 06:14 AM

Zdravím hráče a hráčky Mystiqu.

Rád bych znal Historii wow nejlépe nějakou dějovou linii ve formě třeba stromu ale určitě i jinou moc by mi to pomohlo.Jistě google je můj rádce a kamarád ale třeba se objeví někdo kdo má eso v rukávu.

A aby tento topic nebyl jako další z tisíců zde na forku taky bych rád od vás vyjádření k tomu co vám na serveru chybí a dalo by se vylepšit dle vás.
Dále bych rád diskusi k tomu zda vám nevadí že nemáte možnost nějak hlubšího ovlivnění světa.Nebo zda-li vám pouze chybí dokončení questu vícero způsobi :)

Určitě by jste mi tím hodně pomohli do budoucna a snad třeba kdo ví i třeba sami sobě.Poprosím o žádný flame netýkající se tohoto topicu a taktéž prosím a nerozlišování PvP/PvE každý má jiný vkus :)

A dál?Nu rád bych znal vaše názory na Dungeaony,které nemají tolik popularity jež by si určitě zasloužily a že jich nebude málo :)
Dále toho se týká různé itemi jež jsou skvostné ale třeba málo využívané.

Předem moc děkuji a s přáním hezkého dne Goty
0

#2 User is offline   Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 01 April 2012 - 08:51 AM

Ahoj. No, příběh wowka jako takového je na dlouhé vyprávění (když jsem to vysvětloval nezasvěceným známým, žvanil jsem hodinu v kuse). Doporučuju přečíst si knížky o WoW, hlavně Válku prastarých od R. A. Knaaka, je to čtivé až hrůza a dost se dozvíš o vzniku kontinentů (něco jako Doba ledová 4). Dále pak doporučuju (z vlastní zkušenosti) číst si popisky questů ve hře, např. nedocenitelným je quest na scaraba, popř. začáteční questy u dreaneiů a blood elfů. Dále pak musím ve velkém vyzdvihnout wowwiki, kde je přehledným způsobem skoro vše. A přinejhorším, když bys na tom byl mizerně s angličtinou, nerad bys četl nebo nevím co, můžeme se někde sejít na mumble a já ti tu pohádku řeknu. :D
1

#3 User is offline   Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 01 April 2012 - 08:56 AM

Mam par knizek v elektronicky podobe, tak kdyz napises PM poslu. Bohuzel jsem jeste nenasel knizku ktera by popisovala obdobi W3 (nechce se mi hrat)
0

#4 User is offline   Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 01 April 2012 - 08:58 AM

Soused naproti přes ulici má manuál k WC3 a tam je to hezky popsané, možná bude někde i na internetu. Popř. jsou ještě dobré stránky tématicky o WC3, bývají tam popisy těch nejstarších etap (např. souboj Starých bohů s titány, Sargerasovo zkažení a tak).
0

#5 User is offline   Kress 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 08-November 08

Posted 01 April 2012 - 09:30 AM

Zkus pročíst tohle, je to popsaná historie Warcraftu od úplných začátků :)

http://wowfan.tiscal...-warcraftu/1/#1
1

#6 User is offline   Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 01 April 2012 - 09:44 AM

View PostKress, on 01 April 2012 - 09:30 AM, said:

Zkus pročíst tohle, je to popsaná historie Warcraftu od úplných začátků :)

http://wowfan.tiscal...-warcraftu/1/#1


Jop, přesně tuhle stránku jsem měl na mysli.
0

#7 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 01 April 2012 - 10:16 AM

Ty bláho moc děkuju ;)
0

#8 User is offline   Boss411_cz 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 120
  • Joined: 07-January 09

Posted 01 April 2012 - 10:41 AM

konecne topic, ktery neni o nicem, a btw proc toto tema neni v mystiq times ? co vic o wow este muze byt ?

Kress +1 za link
0

#9 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 01 April 2012 - 06:11 PM

Sestavil jsem si časovou přímku. Tedy, dvě. Blizzard bohužel neustále něco retconnuje, takže jsou dvě verze toho, kdy se otevřel Temný Portál a kdy začala První válka. Zajímavé, že na obou přímkách je Cataclysm rok 40 (s nulou zasazenou do roku prvního otevření Portálu).
A ten odkaz, to je jen kostrbatě přeložený W3 manuál ^•^.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist