Mystiq.org - forum: SKYNET Promo Movie - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

SKYNET Promo Movie PvP guild on Mystiq.org

#21 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 01 April 2012 - 09:46 AM

View PostJacken, on 31 March 2012 - 10:20 PM, said:

Vecernicku ty si vocas u ktereho jak vidim tak v kazdem topicu nekoho kritizuje atd..

Já tě kritizoval? Jediná skutečná kritika kterou jsem napsal bylo, že ten konec ve kterým se to opakuje několikrát to stejný působí vtipně. (a na tom nic nezměníš) U ostatního jsem neříkal ani "dobré" ani "špatné" jen jsem podal fakta, která díky svým zkušenostem s tvorbou videa poznám. Jsou pro tebe fakta (že jsi nic extra nového nevytvořil) kritika?

Ano, mám ve zvyku kritizovat, nebo spíš poukazovat na fakta a chybky, protože to je jediné, co lidi posune dál. Pokud budu chodit kolem a poplácávat každého po rameni jak úžasný výtvor udělal, i když vidím že vzal jen 3 předpřipravené efekty a dal je do jednoho obrázku, tak se nikam nedostaneme, žejo?
Musíš rozlišovat mezi kritikou negativní, a kritikou konstruktivní. Jiní lidi napíšou třeba "fuj to je sračka" , ale už nijak nezdůvodní proč si to myslí. Já, jak vidíš sám poukazuju na konkrétní nedostatky, které by jsi mohl vylepšit. :) Možná to časem pochopíš, pokud se dostaneš k nějakému většímu projektu, u kterého budeš v průběhu tvorby potřebovat nezávislé zhodnocení...

ps: Jak už jsem psal jinde - ano, jsem ocas a stojím vzpřímeně :)
0

#22 User is offline   Jacken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 98
  • Joined: 24-October 09

Posted 06 April 2012 - 01:24 PM

Kritiku prijimam, protoze si napsal duvod, toho si vazim :) Dekuji. Ty gramaticke chybi bych opravil, ono tam ta veta/slovo je dobre, ale nevejde se to do efektu tak se ukaze jen pulka, ale me se to tak brutalne seka, ze jsem to dopsal a rovnou renderoval...
0

#23 User is offline   Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 06 April 2012 - 02:28 PM

Opet se objevila ceska natura. Jakmile nekdo kritizuje okamzite to lidi prijmou jako utok proti nemu. Aspon ze Jacken je rozumnej a bere to v klidu.
Taky jsem kdysi delal videoprojekty a kdyz zacnes delat klip bez scenare a nechas vyst dej grafikou tak to je videt. Proto vzdycky je vhodny si nacrtnout scenar (byt by to bylo 5 okynek a v tom priblizne jak ten frame/scena bude vypadat). Usetris si tim spoustu prace a casu a vsledek bude o poznani lepsi.
Jinak ja osobne delal v Adobe Premiere, predevsim pro to ze se tam dalo vyborne klicovat (coz pro jeden nas projekt bylo zasadni).
A co se tyce inspirace. Vsechno uz tady bylo a jen geniove dokazou predelat starou vec do podoby novinky. Proto pro inspiraci prolejzej net, snaz se napodobovat a pak upravovat podle sebe.
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist