Mystiq.org - forum: Diablo I, II, III - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Diablo I, II, III porovnanie

#61 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 March 2012 - 07:10 PM

View Postja.byt.kamarad, on 24 March 2012 - 10:41 AM, said:

jak mozna vite na battle.netu je uz k stazeni d3 instalacka...co na to rikate myslite ze to ma blizzard vychytany nebo brzo bude uz nejaka crackla verze co pujde uz pred vydanim?


vzhledem k tomu že data půjdou ze serverů se bojím že "crack" nebude stačit, ale bude to chtít nějakej emulátor... a to trvat teda BUDE.
0

#62 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 24 March 2012 - 07:49 PM

BETA neni crackla do ted, nejde to, a doufam že to tak zustane i u plné verze, a kdo se na tu hru tak těší a chce si ji stahovat, tak se opravdu zamyslete, vyhodil bych vám PC z okna nebo by sem vám dal pokudu kterou budete platit do konce života, fakt sem alegrickej na pristup " ja se na tu hru tááák tesim", "takze si ji koupis ?", "koupim ? si blbej, proc bych za to měl platit"

jinak já ted po opětovném odehrání bety za jindou class mohu rict že je to opravdu parádá a znovuhratelnost je velká, jen mě děsí obtížnost, a gameplay time

v bete zabijete prvního z 5ti bossu cele hry a to vám zabare pohou 1,5 hodiny...

a obtížnost, na zakladní tzn. normál jsem neumrel ani jednou, ani sem za celou hru neklesl pod pulku HP

a po dosahnuti 10levlu se mi otevrel hardcore mode, ten sem zapl, hodilo mi to warning ze budu "permanently death" ale opět sem ještě neumrel a ani velká skupina mobu mě nestahne pod 50% HP, tkaže sem docela zděšen, doufam že to je jen beta low obtížnost
0

#63 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 24 March 2012 - 07:59 PM

Beta neni skoro zadna obtiznost podle vyvojaru :D viz. Zapnout CC :D

A kdo na tuhle hru ceka dlouho atd a chtel by si ji stahnout aby to nemusel kupovat at si da facku :D
1

#64 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 March 2012 - 10:58 PM

View PostZulldruid, on 24 March 2012 - 07:49 PM, said:

BETA neni crackla do ted, nejde to, a doufam že to tak zustane i u plné verze, a kdo se na tu hru tak těší a chce si ji stahovat, tak se opravdu zamyslete, vyhodil bych vám PC z okna nebo by sem vám dal pokudu kterou budete platit do konce života, fakt sem alegrickej na pristup " ja se na tu hru tááák tesim", "takze si ji koupis ?", "koupim ? si blbej, proc bych za to měl platit"

jinak já ted po opětovném odehrání bety za jindou class mohu rict že je to opravdu parádá a znovuhratelnost je velká, jen mě děsí obtížnost, a gameplay time

v bete zabijete prvního z 5ti bossu cele hry a to vám zabare pohou 1,5 hodiny...

a obtížnost, na zakladní tzn. normál jsem neumrel ani jednou, ani sem za celou hru neklesl pod pulku HP

a po dosahnuti 10levlu se mi otevrel hardcore mode, ten sem zapl, hodilo mi to warning ze budu "permanently death" ale opět sem ještě neumrel a ani velká skupina mobu mě nestahne pod 50% HP, tkaže sem docela zděšen, doufam že to je jen beta low obtížnost


tak nějaký emulátor serveru se dřív nebo později objeví :D stejně bude datáč a patche co to rozhodí.


Ale hlavní výhoda origoš hry- dostávat real money přes paypal za předměnty to mít nebude.
0

#65 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 28 March 2012 - 09:31 AM

kto chcete betu, tak sa nahlaste do tohto topicu a poslem vam kluc

http://www.diablofan...php?f=44&t=4317

D3 je uplna bomba, itemy, loot, crafting, achievments, skilly, runy, aukcia za goldy a real money (aj vy si mozte nieco privyrobit ked predate nejake veci)
4

#66 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 March 2012 - 03:56 PM

View PostReitak, on 28 March 2012 - 09:31 AM, said:

kto chcete betu, tak sa nahlaste do tohto topicu a poslem vam kluc

http://www.diablofan...php?f=44&t=4317



lol, ze sa ti chce toto s tym robit :)

tiez by som si rad zahral ale pokial vidim kolko ludi sa ti hlasi ... :)
0

#67 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 28 March 2012 - 08:46 PM

ja sem si betu zahral za všecky classy, už vím že budu hrat W3ithc doctora a monka, jinak mě jen zklamala herní doba "prvního actu" a obtížnost doufám že obojí je jen BETA, v betě zabijete prvního bose z 5ti a zabere to CCA 2 hodiny, a pokud by to tak šlo dál tak by to bylo na 6 hodin cele D3 ? to doufám ne-e, a obtížnost na normále že mi za celou betu neklesnou HP pod 50% a pokud stojim a hrabu se v inventaři, mlati do mě 5 mobek a nemužou mě zabít i kdby chtěli ? no doufám že to je jen tedkon
0

#68 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 March 2012 - 10:20 PM

Tu obtížnost dali záměrně takhle špatnou, řekl bych že až to pustěj navostro tak si nebudeš všecky bosse dávat s jednou rukou za zády :)
0

#69 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 28 March 2012 - 10:31 PM

samotna normal obtiaznost bude normal, uplne jendoducha, aby si zistil princip hry a zoznamil sa s nou. To zaujimave zacina az na dalsiu obtianzost. Samotni tvorcovia hry vyhlasili, ze sa im konecne po xx dnoch podaril prejst na inferno obtianzosti. Hraci sa pytali, ze to ste presli celu hru na max obtiaznosti za xx dni? Tvorcovia vyhlasili, ze nie, iba prvy level :D

Proste na najvyssich obtiaznostiach budes mat zevraj problem spravit nejaky quest a to ti zabere dost casu.
0

#70 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 March 2012 - 11:42 PM

Ted sem dohrál D2 na nejnižší obtížnost (po druhý v životě v rozmezí 10 let) a prišlo mi to tak akorát, naprosto nechápu proč to hrát zas odznova na nějakou jinou obtížnost, questy budou pořád stejný, nějakej set nikdy nezkompletuju a až to budu hrát na Inferno tak stejně už budu mít max level takže budu jen zabíjet a žádny XP ani nedostanu...

Ve wowku si pro nejlepší pistol chodim rok, v Diablu sem rád když mi padne magickej item, kterej ještě ani neni pro mou classu :D

Tak jako doufám že normal D3 obtížnost bude aspon normalní jako v D2 a ne nějaká pro děti co klikaj na jeden spell.
0

#71 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 29 March 2012 - 06:57 AM

D2, ci 3 ma narozdiel od wow vyhodu v tom, ze sa ti itemy generuju, takze to je o tom, aku zbran, ci item vygenerovany najdes, u wow je to staticky dane a vies, ze tato prisera ma loot tohto itemu, u diabla to tak nie je, ten item ti moze padnut z hocikoho.
Cim vyssia obtiaznost, tym lepsie hranie, ale bavme sa o multiplayer, nie solo hre. Diablo nie je dobra hra v single, vzdy treba hrat v parte a uzivat si hru.
0

#72 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 March 2012 - 03:51 PM

View PostChooze, on 28 March 2012 - 10:20 PM, said:

Tu obtížnost dali záměrně takhle špatnou, řekl bych že až to pustěj navostro tak si nebudeš všecky bosse dávat s jednou rukou za zády :)

ale však diablo 2 bylo úplně stejné...tam sis taky na normal dával všechny bosse s rukou za zády
0

#73 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 March 2012 - 08:23 PM

View PostReitak, on 29 March 2012 - 06:57 AM, said:

D2, ci 3 ma narozdiel od wow vyhodu v tom, ze sa ti itemy generuju, takze to je o tom, aku zbran, ci item vygenerovany najdes, u wow je to staticky dane a vies, ze tato prisera ma loot tohto itemu, u diabla to tak nie je, ten item ti moze padnut z hocikoho.
Cim vyssia obtiaznost, tym lepsie hranie, ale bavme sa o multiplayer, nie solo hre. Diablo nie je dobra hra v single, vzdy treba hrat v parte a uzivat si hru.



To není úplně pravda... Setové (třeba Tal´Rasha´s wrappings) a Unique itemy (Lightsabre phase blade, Guardian angel templar coat...) byly vžycky stejné... ale sháněli se teda faakt blbě.
0

#74 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 March 2012 - 08:58 PM

A právě proto budeme mít v D3 aukci :D ale jako stejne nechapu smysl diabla, koupíš/vymlátíš si nejlepší set a co pak...nikdo další ho neuvidí, nebudeš s nim moc machrovat v Dalaranu na náměstí protože je to pořád jen Single Player hra, s multiplajer aukcí a občas si mužeš dat dungeon jako na lance, ale tim to končí.
0

#75 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 29 March 2012 - 11:10 PM

View PostChooze, on 29 March 2012 - 08:58 PM, said:

A právě proto budeme mít v D3 aukci :D ale jako stejne nechapu smysl diabla, koupíš/vymlátíš si nejlepší set a co pak...nikdo další ho neuvidí, nebudeš s nim moc machrovat v Dalaranu na náměstí protože je to pořád jen Single Player hra, s multiplajer aukcí a občas si mužeš dat dungeon jako na lance, ale tim to končí.

Přiznej se, že ty nechápeš koncept singleplayerových her :D?

View PostPaeris, on 29 March 2012 - 08:23 PM, said:

To není úplně pravda... Setové (třeba Tal´Rasha´s wrappings) a Unique itemy (Lightsabre phase blade, Guardian angel templar coat...) byly vžycky stejné... ale sháněli se teda faakt blbě.

Jaký je hrubý odhad na drop masky z Tal'Rasha's Wrappings? Jednou dvakrát za život :D?
1

#76 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 29 March 2012 - 11:20 PM

View PostXaverius, on 29 March 2012 - 11:10 PM, said:

Jaký je hrubý odhad na drop masky z Tal'Rasha's Wrappings? Jednou dvakrát za život :D?

ctrl+c, ctrl+v a hnedka ty % stoupaj pekne nahoru xD
jo Ari myslim ze s D3 se vubec nepocita ze by ho este nekdo hral bez multaku, teda nesleduju deni okolo D3 ale rek bych ze sem naprosto dokonaly jako dycky takze mam pravdu :-D
0

#77 User is offline   Prudolf 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 March 2012 - 11:35 PM

View PostXaverius, on 29 March 2012 - 11:10 PM, said:

Jaký je hrubý odhad na drop masky z Tal'Rasha's Wrappings? Jednou dvakrát za život :D?

Spis tak 10x za den.
0

#78 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 March 2012 - 09:34 AM

View PostXaverius, on 29 March 2012 - 11:10 PM, said:

Přiznej se, že ty nechápeš koncept singleplayerových her :D?


Jaký je hrubý odhad na drop masky z Tal'Rasha's Wrappings? Jednou dvakrát za život :D?



Baal na Hel poměrně často... ovšem na /players 8 :D


Smůla je žem si to s 82 paláškem soloval :D Baal byl v pohodě, ty zatracení 3 Spirit of Naphaem před ním byly prů...
0

#79 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 March 2012 - 10:49 AM

Koncept Singleplayer her...jednou dohraju a nazdar :D Call of Duty i Mass Effect sem dohrál jednou a stačilo, proč to hrat víckrat když už sem v tý hře stejně všecko splnil.

a v diablu se navíc nedaj dělat daily questy, neni tam guild chat, tak proč bych tam logoval po dohrání hry, max kdyby Jenyla potřeboval partáka na novýho bosse v 5. aktu...ale on si ještě nekoupil novej komp, pokud ho nedostane v létě za studijní uspechy a doví jeslti by se mu chtělo čekat pul hodiny než se mi naloaduje hra :D
0

#80 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 March 2012 - 11:04 AM

View PostXaverius, on 29 March 2012 - 11:10 PM, said:

Jaký je hrubý odhad na drop masky z Tal'Rasha's Wrappings? Jednou dvakrát za život :D?

ani ne...s MF charem ti může padnout i víckrát...mě třeba padla 2x na mém necrovi...navíc byly lepší lokace na farmu itemů, než baal na hell...třeba pindle nebo pit
0

  • 7 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist