Mystiq.org - forum: Pomoc v sutazi - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Pomoc v sutazi zabere 10s

#1 User is offline   Chamon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 18
  • Joined: 18-November 11

Posted 27 March 2012 - 09:13 AM

Ahoj, prosim pomozte mi v sutazi, len staci kliknut na link. Dakujem.
>>> LINK <<<
-2

#2 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 27 March 2012 - 01:20 PM

tady ty topicy s prosíkem o hlasování se mi začínají nelíbit. dokud to zůstalo v rovině zahlasuj pro moji sexy ségru tady a tady, což se objevilo jednou za půl roku tak mi to bylo celkem fuk. s takovouto by tady ale za chvíli byl holubník, prodiskutuju s modama...

#3 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 March 2012 - 04:28 PM

View PostGum_Bob, on 27 March 2012 - 01:20 PM, said:

tady ty topicy s prosíkem o hlasování se mi začínají nelíbit. dokud to zůstalo v rovině zahlasuj pro moji sexy ségru tady a tady, což se objevilo jednou za půl roku tak mi to bylo celkem fuk. s takovouto by tady ale za chvíli byl holubník, prodiskutuju s modama...


tenhle je ale divny, vzdy ked niekto neico chcel tak se pekne rozpisal a tady mi nacapi >>>link<<< na pol stranky a co ja mam vedet ci tam pod tym neni nejake odpalovani rakety alebo co ? nato kliknu a prileti mi nad dom bombarder ... cize podobne topiky by som hned mazal
0

#4 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 27 March 2012 - 05:12 PM

Linky na travian a podobne pi*oviny se tu budou taky davat? Bud bych zalozil offtopinku z offtopinky nebo bych to mazal. Missky a podobne zalezitosti, ktere pomuzou clenu rodiny nebo blizkym pochopim s radost, ale tohle je fakt zbytecna blbost.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist