Mystiq.org - forum: World of Warcraft - II. World War - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

World of Warcraft - II. World War Look!

#1 User is offline   Iegoas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 979
  • Joined: 28-May 09

Posted 12 March 2012 - 04:36 PM

Zdáárec, takže jdu rovnou věci, hledám hru, něco jako wowko, ideálně s vojáčky :-D Třeba jako battlefield ale aby tam šlo levelovat a vylepšovat si charakter, napadl mě Star Wars, ale to se platí, a další věc musí to být online :D .. Aby tam kolem mě běhalo hafo dalších panáčků..
Pokud někdo poradí opravdu nějákou MMORPG-Soldier Hru tak dostane 1000 Goldů na insomnii! :) Nemusí to být mermomocí válečné ,, ale prostě styl wowka ,, :D
Spamujte do topiku,
Díky.
0

#2 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 12 March 2012 - 04:40 PM

SWTOR se sice platí, ale taky se to vyplatí, stále snižují cenu a hlavně, trooper (ali) a bounty hunter (imp) jsou tam dost dobře udělaní. Není nic lepšího, než rozkosit týpka, co si myslí, že s dvěma svetelnýma klackama ti něco udělá, dříve, než k tobě doběhne a když náhodou doběhne/doskočí, tak prostě pažbou tečka mezi oči, což je brutal melee dmg :D
1

#3 User is offline   Iegoas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 979
  • Joined: 28-May 09

Posted 12 March 2012 - 04:41 PM

Tak pokud mi to budeš platit, ty goldy na inso ti dám :-D V opačném případě by ses mohl pokusit udělat free server :D ..
Nabízejte dále ! :D
0

#4 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 12 March 2012 - 04:45 PM

Někteří optimisti tvrdí, že to bude co nevidět.. když já vidím ty bosse, tak určitě ne. Ta hra není vůbec dokumentovatelná, není tam combat log, žádné viditelné přepočty atd, protě, mají to ošéfované.

Ale pár vychytávek se tu snažím alespoň přenést, teda na Daemonicu (viz topic s Valor rankem). O goldy mi vůbec nejde :D

A v dnešní době jsou 300kč měsíčně vynechání jedné chlastačky nebo nekoupení si 50ti vajec :D :D. Přece žijem ve státě, kde benzín stojí jen tolik, co 7 vajec :D
0

#5 User is offline   monney 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 23-July 10

Posted 12 March 2012 - 04:47 PM

kolik vyjde SWTOR mšsíčně? nebo ročně?
0

#6 User is offline   Iegoas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 979
  • Joined: 28-May 09

Posted 12 March 2012 - 04:47 PM

Ok :) Tak přemýšlej dál :D Klidně nějáká skupinová řežba typu battlefield s vylepšováním :D
0

#7 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 12 March 2012 - 04:50 PM

View Postmonney, on 12 March 2012 - 04:47 PM, said:

kolik vyjde SWTOR mšsíčně? nebo ročně?

320 kč, když to kupuješ přímo přes ně (a jde to platit i česky, protože se mi tam ta možnost zobrazila přímo u nich na stránkách česky) a nebo kartou, což vyjde levněji, pokud máš dolary (nebo někoho, kdo ti to koupí a ty mu pošleš české = můj případ). To vyjde na 270 kč.

Jinak, je to fakt zapeklitá otázka, u MMORPGček se pohybuju strašně dlouho, ale z hlavy si teď na nic v tomhle stylu nevzpomenu :D
0

#8 User is offline   Iegoas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 979
  • Joined: 28-May 09

Posted 12 March 2012 - 04:53 PM

Tak přemýšlej Shalldone :-D .. Budu ti moc věčný ,, Třeba by to mohli být i teamy 4 na 4 nebo menší, které by se postupně zvedali a lezli v ratingu :-D Něco jako Hitler PVP :D
0

#9 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 March 2012 - 06:13 PM

Nic jinýho jak SW:TOR mě fakt taky nenapadá, tedka sem dal 15 lvl Snipera na Trial ACC a musim říct. Fakt dobře udělaný. Fakt velký nároky na kompa, takže je i pěkná grafika no a ty rozhovory s postavou a questy, jedna báseň.

PVP je nejaký divný v BG potkávám i lvl 40 takže tj nechytačka a taky by sis měl sehnat někoho kdo to s tebou bude hrát protože některý HC questy/bosse si sám nevyndáš.

Jediná nevýhoda je ve Free serverech, který nejsou nebo sem zádné nenašel a fakt nejsem blázen abych si hru platil...pak bych moc závislačil a prostě z placený hry bych neměl tak dobrej pocit, to bych nemohl dělat nic jinýho, ani na fotbal bych nechodil protože bych musel hrát a bejt v tý hře nejlepší dyž už si to platim :)
0

#10 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 12 March 2012 - 06:37 PM

View PostChooze, on 12 March 2012 - 06:13 PM, said:

...

Warzony jsou tam smíšené, to proto, aby se pořád hrálo. WZ je uděláno tak, že máš lvl 10-49 s tím, že všechny přepočty jsou dělané tak, aby si měl skoro stejé staty. Jedinou výhodou vyššího lvlu je pak více talentů a spellů. Poměrně dobře vymyšlené na to, aby i s malou popkou se furt hrálo. Paradoxní je, že čím máš menší lvl, tím se hraje líp (když to umíš) a vyndáš si i ty vyšší lvly.

A s tím závislačením nevím no. Já to hraju jen s kámošema, co chodí do práce, takže tomu věnujem max tak od 22:00 do 0:00 a to ani né každý den :D spíš ob den, dva :D. Tam věci bohužel získáš rychle jako ve wowku, pokud nejsi hardcore hráč, co chce všechny kodex entry (obdoba achievů) a jiné blbostičky.

A freečka jak sem říkal jsou dost utopie. Hned první a ty nejvíc "low" operations (obdoby raidu) jsou ve stylu EoEčka, tudíž dost hard na skriptování. Když si představím, co na to všechno potřebuješ, převzato z wowka (důkladně prolézt klienta, emulátor, dokumentaci, zjistit přepočty, vmapy, přiřazení IDček všeho, vymyšlení struktury DB), tak to jsou roky práce dostat to do hratelné podoby = alespon trochu se to chová jako SWTOR a není to jen o běhání s postavičkou co něco dělá v nějakém jiném prostředí, než je wowko :D
0

#11 User is offline   monney 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 23-July 10

Posted 12 March 2012 - 07:54 PM

me prave prijde zbytecny si platit 300mesicne kdyz se tam dostanu max trikrat do tydne :-( a kdyz bych platil tak by se tam nutil cim dal vic a to nechci :-( skoda ze nnei free :-((
0

#12 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 12 March 2012 - 08:31 PM

Tak já si SWTOR platím a taky u toho trávím max pár hodin týdně, ta cena opravdu není nijak velká. Těch pár stovek rozházíte měsíčně za mnohem větší blbosti jako nic :D
0

#13 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 March 2012 - 09:27 PM

Pravě wowko loguju každej tejden v pondělí kdy skládam Undying. Na mystiqu mě nenutí hrát pravidelné poplatky Blizzardu :D
0

#14 User is offline   ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 12 March 2012 - 09:50 PM

díval ses na AION? ted je to free to play, tzn. neplatis poplatky.
0

#15 User is offline   s!k4> 

  • Group: VIP
  • Posts: 314
  • Joined: 31-July 11

Posted 12 March 2012 - 09:52 PM

Aion, z toho jsem byl jednu dobu hrozně nadšenej, stahoval jsem to půl dne, zapl, zahrál asi 2 hodinky a hned poté odinstaloval a řekl, že je to koreiská sračka :D Ale to je asi věc názorů.. ;)
0

#16 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 12 March 2012 - 10:00 PM

je to korejská sračka :-D stejně jako L2 a metin npř, děsný hry
1

#17 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 March 2012 - 10:10 PM

Zapoměl si na Rift a Guildwárs, taky korejsky ... (radši nepíšu co, abyhc někoho neurazil) :D Jedinej Warhammer Online neni korejskej ale je to zase s... :D
0

#18 User is offline   s!k4> 

  • Group: VIP
  • Posts: 314
  • Joined: 31-July 11

Posted 12 March 2012 - 10:15 PM

Náhodou, rift neni zas tak špatnej :) Jako nápad je to dobrej ( ty legie, rifty apod ), když to rozšlapeš na dobrou grafiku, vypadá to dost dobře graficky a ten styl "talentů" co tam vymysleli jsou luxusní v tom, že to není jednotvárné.. ale to je osobní názor ;)
0

#19 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 March 2012 - 01:00 PM

Star Wars je ale lepší jak rift (i když jako nápad je dobrej jak říkáš..korejský provedení je však špatný) :D a navíc mi v riftu neseděly melee mobky co tě řežou přes půlku mapy dozad, možná kdybych všude nehrál hutnery tak mluvim jinak...něco jako Wing Clip a za stálého spomalování moba dávat dmg aniž by se tě dotknul...to tam prostě nejde, mobové tě řežou do zad jak kdyby měly dosah 10 jardů, ani Taureni ve wowku takovej dosah nemaj :D Navíc si nemůžeš tamnout žádnýho peta, jen defaultní prase...tak kde to sme. Ve SW je aspon na výběr z 5 společníků, kteří sou možná i trochu inteligentní (možná víc jak společníci ve Skyrimu) i když Defenzive Stance jim tam taky hapruje a naprosto nefunguje :)
0

#20 User is offline   s!k4> 

  • Group: VIP
  • Posts: 314
  • Joined: 31-July 11

Posted 13 March 2012 - 05:45 PM

Tak to jsem neřekl, že RIFT je lepší jež Star Wars, to 100% není.. Celkový pohyby v riftu mi nesedí, sou nějaký divný. S mobkama jsem problém nenměl, bo jsem hrál meeleečko, tak to nemůžu posoudit. Každopádně rift je kopírka WoWka, protože 90% ZÁKLADNÍCH bindů jsou úplně stejný jako ve WoWku :D
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist