Mystiq.org - forum: Diegova farma - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Diegova farma přístupná všem

#1 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 03 March 2012 - 06:56 PM

Zdravím, tak hlásím, že jsem s pomocí hráčů Bukmanem a Zblabunkem dodělal automatickou skliznici obilí (mimochodem kdo bude chtít udělat cokoli z redstone obvodů, rozhodně těmhle dvoum napište, zaručeně odvedou kvalitní práci :)). Na celé pole vyšlo zhruba 20 stacků semínek. Sklízí se pomocí dvou pák, jedna sklidí levou stranu pole, druhá pravou. Každý si může takto pro vlastní účely sklidit opravdu velké množství obilí. Má to jen jednu podmínku: Co si kdo sklidí, to si taky zasadí. Nebudu hlásit, když nebude nějaká část zasázená a sám to napravím, ale prosím všechny, aby po sobě zasázeli. Dále jsem se chtěl zeptat, zda pokud bude velký zájem, tak by se ke mně mohl udělat portál. Nepěstuji pouze obilí, ale také dýně, melouny a cukrovou řepu, tyto však musíte ještě sklízet automaticky. Mám v ohradě pár ovcí, takže kdokoli si může nastříhat vlnu, ale jelikož při větším počtu zvířat bylo na mé farmě dost lagů, Asura mi jejich počet zkrátil na pár kusů, ale vlna dorůstá rychle :). Farma leží severně od spawnu a na mapě na webu je již vidět z části hotová nadzemka, nemůžete netrefit, pro jistotu přibližné souřadnice: x=-513, z=-805. Jinak pokud nebude povolen portál, brzo dokončím nadzemku až k mému domu/farmě, takže se tam bude dát dostat i tímto způsobem. Návštěvníky prosím, aby nic neničili, děkuji a přeji dobrou sklizeň!

Diego

PS:Pokud má kdokoliv něco zajímavého u svého obydlí, co by mohli využít i jiní, klidně sem pište i své nabídky :), určitě by se hodil vlastník slime farmy atp.

This post has been edited by William: 03 March 2012 - 08:16 PM

0

#2 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 03 March 2012 - 07:35 PM

Jo slime farma by se sikla asi se pokusim 1 udelat.
0

#3 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 03 March 2012 - 11:30 PM

Tak fajn u známé firmy Zblabunk&Bukman s.r.o jsem si nechal postavit i automatickou farmu na melouny, která je hned vedle té na obilí. Byla to velká práce a myslím, že se jim vyvedla, tímto děkuji za jejich velký, cenný čas.

POZOR pro ty, co chtějí sklízet melouny: Postupujte přesně podle návodu, jinak vyplavíte zasazený melouny a musel bych je sázet znovu, není na tom nic těžkého, ale pro jistotu napíšu návod i sem: Jsou tam dvě páky, levá na písty a pravá na vodu, nejdříve zmáčknete levou, tím se aktivují písty, která sklidí melouny, a poté zmáčknete tu na vodu, kde písty v budkách vyšlou vodu, která vám vyplaví sklizený meloun doprostřed a vy je pak můžete jednoduše sebrat. Poté, co budete mít meloun vyplavený vypnete nejdříve píst na vodu a až dojede až dolů, pak teprve vypnete písty na sklízení. Kdyby jste vypli písty na sklízení a tekla vám tam voda, tak proteče i na místo sazeniček a zničí je, proto je uplatněn takovýto postup, tak ho všichni dodržujte.


Tak fajn, Asura byl hodný a udělal mi na farmu portal, takže ze severního portálu směr farma se můžete portnout přímo k mému "skromnému" obydlí. Ještě dodám, že na tu farmu choďte s prázdným inventářem, max motyku s sebou a pokud jdete sami, zapněte pouze jednu stranu, mělo by vám to skoro zaplnit inventář. Jinak nejspíše to proud nezanese vše až dolů, takže se budete muset projít po celém poli. Přeji příjemné sbírání :D. Můžete psát návrhy, co vám ještě schází a nějak se to pokusím doplnit. Oni kluci rádi pracují, ale po dnešku budou mít chuť prý tak za týden :D

This post has been edited by William: 04 March 2012 - 01:02 AM

0

#4 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 04 March 2012 - 01:53 AM

Tak práce to byla dlouhá a náročná, ale budeme moc rádi když budeme moct postavit serveru prospěšně farmy. Můžete psát co by jsme mohli postavit.

P.S. Nepíšte farmu na dřevo na té se pracuje... ;-)
0

#5 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 04 March 2012 - 12:06 PM

Rozhodně uvítáme poptávky po automatických farmách všeho druhu..stačí napsat mě nebo Bukmanovy a možná se nějak dohodneme...ještě k té diegovo farmě na obilý...po sklizení se vám to do jednoho invetáře nevejde...je proto lepší chodit ve dvou..potom je rychlejší i sázení.
0

#6 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 09 March 2012 - 10:24 AM

Konečně jsem dokončil nadzemku, takže zájemci ji najdou na západní směr od spawnu, pak vás povedou cedulky, nemůžete netrefit. Velice si vážím pomoci všech hráčů, co se podíleli na stavbě/těžbě materiálu, milerád vám to oplatím, jakmile budete potřebovat. Užijte si jízdu, těším se na vás :D.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist