Mystiq.org - forum: Otevřené přihlášky a Správa hráčů pro Patrony - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Otevřené přihlášky a Správa hráčů pro Patrony aneb už si můžete přidávat kamarády na server sami

#21 User is offline   Kowalsky 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 17-December 11

Posted 25 March 2012 - 06:47 PM

Podle mě to má za učel ukázat reakci člověka. Je to takový nečekaný a vlastně neexistuje správná odpověď. Myslím že je to asi nejdůležitější část otázek. Na ty ostatní se pořád dá odpovědět podle nějakého vzoru.
0

#22 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 25 March 2012 - 07:01 PM

View PostShadow99, on 25 March 2012 - 05:32 PM, said:

Mám dotaz ohledně přihlášek. Kdo je vymýšlel? Nechci nijak útočit, ale ptát se na náboženství a převtělování? Nějak mi uchází smysl tohoto dotazu. Většina otázek má hlavu a patu, ale dělat rozhodnutí na základě nějakého názoru. To mi přijde téměř stejné jako ptát se na barvu pleti nebo podobně.


Chvíli jsem při vyplňová přemýšlel proč je tam takováto otázka. Mám pocit že to je taková anti-debil otázka, protože debil ti tam napíše že všechno náboženství patří do koše atp. ale normální člověk ti napíše třeba že je kresťan nebo ateista. Toť můj názor.
0

#23 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 25 March 2012 - 07:28 PM

Otázka o náboženství je tam jen kvůli tomu, abych zjistil jak daný člověk reaguje na něco soukromého a neobvyklého,...
když mi odpoví "bez komentáře", tak je to naprosto v pořádku,...

Ale našlo se pár jedinců, kteří byli uraženi takovou otázkou,... a pak se někoho takového představte ve hře, kde by někdo pronesl nějakou "pitomost" nebo nevhodný vtip,...

Všechno je třeba brát s nadhledem, a někdo kdo nedokáže přejít přes tuhle otázku bez toho aby se rozčílil se mi nehodí na server, kde se snažím vytvořit nekonfliktní prostředí,...
2

#24 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 25 March 2012 - 07:51 PM

Já jsem jí v poho podle svýho vyplnil když jsem podával přihlášku. Protože Asuroj věřim že na netu nenechává naše informace tak mi to ani nevadilo.
0

#25 User is offline   Shadow99 

  • Group: VIP
  • Posts: 452
  • Joined: 29-November 08

Posted 26 March 2012 - 04:56 AM

Okej, díky moc. To je vše, co jsem chtěl vědět a jsem spokojen s tím co píšete. ;-)
0

#26 User is offline   KleUs 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 351
  • Joined: 17-September 08

Posted 02 April 2012 - 05:18 PM

Ave, o poslane dalsi otazce nevim, asi prehlid nebo spamkos jak jsi uvedl, nicmene onen 3 pokus jak jsem psal, tak jsem se k tomu nedostal, mel jsem potize s PC a ani na CS jsem nebyl k mani. Bohuzel moje flekmaticnost me kapku brani se nejakym zpusobem lepe vyjadrit k danym otazkam prihlasky. Na zaver bych chtel podotknout ze to napisu jak nejlepe umim a pokud nebude prijato, nebudu to mit za zle, bude to zrejme osud ktery me skratka nedovoluje hrat na serveru. Ave KleUs :)
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist