Mystiq.org - forum: Lapy - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1

Lapy BAN 28.1.2012

#1 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 19 February 2012 - 08:19 PM

Jméno hráče: Lapy
Griefer: Lapy
Banován dne: Sobota 28.1.2012
Doba: Natrvalo
Info: Krádeže různých bloků po spawnu, rozsáhlé krádeže z polí v netheru.
0

#2 User is offline   lapy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 04-July 11

Posted 19 April 2012 - 04:00 PM

Krádeže po spawnu, tak to nebylo... Byl jsem tam v noci a šel po mě creeper, ale já neměl nic čím bych to opravil a pak jsem na to zapomněl. A krádeže v Netheru - za ty se omlouvám a moc mě to mrzí... už jsem se i nějak omluvil Asurovi. Chtěl bych si na tomhle serveru ještě nějak zahrát... Byl a doufám, že ještě je, to ten nejlepší MC server... Měl bych ještě nějakou šanci si zahrát na tomto serveru? Fakt se za všechno omlouvám a už nic takového bych neudělal, prosím.
0

#3 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 19 April 2012 - 04:34 PM

Vlk taky sliboval.
0

#4 User is offline   lapy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 04-July 11

Posted 19 April 2012 - 04:46 PM

Tak jako, vím že to byla chyba... A taky mě to teď s.... štve, že tu nemůžu hrát... Vím, že teď už bych to neudělal... Protože to je fakt jeden s nejlepších serveru...
0

#5 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 19 April 2012 - 08:08 PM

[quote name='lapy' timestamp='1334847629' post='341802']
Krádeže po spawnu, tak to nebylo... Byl jsem tam v noci a šel po mě creeper, ale já neměl nic čím bych to opravil a pak jsem na to zapomněl. A krádeže v Netheru - za ty se omlouvám a moc mě to mrzí... už jsem se i nějak omluvil Asurovi. Chtěl bych si na tomhle serveru ještě nějak zahrát... Byl a doufám, že ještě je, to ten nejlepší MC server... Měl bych ještě nějakou šanci si zahrát na tomto serveru? Fakt se za všechno omlouvám a už nic takového bych neudělal, prosím.
[/quote]

Pamatuju si že jsi toho měl na svědomí docela dost.. Ale kdyby sis sehnal patrona, pokud máš nejakého hráče který ti důvěřuje, šlo by možná něco vymyslet..
0

Page 1 of 1

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist