Mystiq.org - forum: Win 8 - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Win 8

#1 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 18 February 2012 - 04:15 PM

Brý odpoledne, tak jsem si řekl, že se podívám jak bude vypadat Win 8, a že si ho teda vyzkouším přímo na svým noťasu. Stáhnu si z offi stránek http://msdn.microsof...s/apps/br229516 instalační soubor, hodim to na DVD, vytvořím další HDD podle nějakejch těch HOW-TO návodů na youtube, a vypnu noťas. Zapnu noťas, mechanika se rozjede, hodí mě to na úvodní obrazovku s hezkým logem HP, 5 minut se nic neděje, pak mi to vyhodí hlášku že není připojena klávesnice, začnou bootovat 7 a konec. Povolený bootování z CD mám, prioritu mám taky nejdříve CD ale nic se neděje.

Nějaké nápady co s tím? Zatím jsem si to zprovoznil přes VirtualBox ale ten výkon fakt není zrovna optimální takže bych to raději hodil přímo.

Edit: HP Probook 4515s
0

#2 User is offline   Halladita 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 205
  • Joined: 08-August 08

Posted 18 February 2012 - 04:22 PM

Zkoušel jsi Googlit? Přece jenom to ještě není finální verze a může mít problém třeba zrovna se tvým notebookem...
0

#3 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 18 February 2012 - 04:25 PM

OSkem to není, když jsem zkoušel bootovat Mac OS tak jsem měl stejný výsledek.
0

#4 User is offline   Palec 

  • Group: VIP
  • Posts: 155
  • Joined: 25-October 08

Posted 18 February 2012 - 11:27 PM

Moja dvaja spolubyvajuci co su uz 4taci na programovani dokazali napalit 7 DVD s Windows 7 tak, ze ani jedno neslo nabootovat. Neviem akym zazrakom sa im to podarilo, lebo ked som to chytil ja, tak to vyslo na prvy pokus (rovnaka verzia NERO aj verzia softu). Skus napalit tu instalcku v inom programe alebo najlepsie na inom PC. Vysledok neni isty ale aspon budes mat istotu ze to je v tej instalacke. Teda ak ti ostatne OS nabootuje dobre.
1

#5 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 19 February 2012 - 12:21 AM

View PostPalec, on 18 February 2012 - 11:27 PM, said:

Moja dvaja spolubyvajuci co su uz 4taci na programovani dokazali napalit 7 DVD s Windows 7 tak, ze ani jedno neslo nabootovat.


Serriously, nechodím na IT ;)

Quote


How to install the Windows 8 Developer Preview from an ISO image

The Windows 8 Developer Preview is delivered as an .iso image that must be converted into installation media stored on a DVD or a USB flash drive. On Windows 7, the easiest way to convert this file is to use Windows Disc Image Burner. On Windows XP and Windows Vista, a third-party program is required to convert an .iso file into installable media—and DVD burning software often includes this capability.



NERO není třeba, hodil jsem to tam z toho defautního instalátoru.

Tákže, buď windy klamou a špatně mi to zapsali na DVD, nebo chyba bude někde jinde :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist