Mystiq.org - forum: LB realilism texture pack - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

LB realilism texture pack padání hry

#1 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 14 February 2012 - 05:27 PM

Zdravím, používal jsem LB realism texture pack 256x256, celou dobu mi chodil v pohodě, ale teď mi najednou při spouštění spadla hra. Nevíte, čím to může být, když to předtím šlo normálně? Je tedy fakt, že je to dosti náročné, ale utáhl jsem to, teď nic jiného, co by vytěžovalo procík krom prohlížeče zaplé nemám, tak fakt nevím. Zkoušel jsem i smáznout minecraft a zkopčit tu složku znovu, nic, furt to padá :/
0

#2 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 14 February 2012 - 07:09 PM

"Používal jsem...celou dobu mi chodil v pohodě" znamená minulej tejden, včera, na verzi 1.0 nebo jindy?
Měl jsi předtím taky zaplý prohlížeč? Máš zaplej java updater nebo updatovals javu? Měnils ovladače? Takovejch možností..
0

#3 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 14 February 2012 - 09:16 PM

Minulej tejden cca, prostě jsem včera večír zapnul hru a už při zapínání se vypla, ten den ještě šecko v pohodě, prohlížeč jsem při hraní měl zaplý furt, ale zkoušel jsem zapnout pouze mc, aniž by mi cokoliv běželo a stejně spadnul. Javu mám tu od Asury, jak mi házel ling, s tím mystiq texture packem mi to chodí normálně. Bohužel mi ještě ke všemu přišlo, že jsem s tím LB realism neměl problémy při tom chození, že bych často šel do strany, nebo tak. Dnes jak jsem hrál zase s tím mystiq packem tak mi to opět blblo, nemůže být chyba v chození tím texture packem? Jinak jsem stahoval texture pack samozřejmě dělaný pro verzi 1.1...
0

#4 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 14 February 2012 - 10:14 PM

Tak to nejspíše bylo nedostatkem paměti, ale stejně nechápu, proč to začlo blbnout, pomohlo mi tohle: http://www.minecraft...40#entry5036240 zkoučel jsem v těch runtimes paramtrech nejdříve 1024M, ale to se stále vypínalo, tak jsem napsal 2048 a už se to rozběhalo, tak snad to bude v klídku :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist