Mystiq.org - forum: staré hlášky při umření - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

staré hlášky při umření co bylo a není dnes

#1 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 09 February 2012 - 12:00 AM

Zdravím, celkem mě zklamalo, když jsem viděl, že hlášení něčí smrti je zajedno v angličtině (i když to by mi nevadilo) ale za druhé už to není tak vtipné. Ty hlášky, co se používali v květnu minulého roku cca - Třeba že se při utopení někdo hrál na ponorku, nebo pokus o osedlání creepera se mi líbili více a celkem mi to tu hru zpříjemnilo, pobavilo. Teď si to přečtu a nic to se mnou nedělá, takové nezajímavé. Takže jestli by to šlo, byl bych pro předělání hlášek :D.



teď trochu otázka mimo... je v novém světě metro? Nějak se mi ho nepodařilo najít :/ docela rád bych si zas udělal stanici, ale potřeboval bych se kouknout do strojírny :D jestli to teda stále funguje
0

#2 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 09 February 2012 - 05:03 PM

Tož,.. ty hlášky jsou teď přímou součástí serveru, neboli že to neni plugin... takže se mi nechtělo jinym pluginem (násilím) umlčovat funkci serveru a nahrazovat ji dalšim pluginem,... ale teoreticky by to zas tak vadit nemuselo, takže bych je mohl zase rozjet,...

A pokud jde o stanice, současný nastavení bloků jsem psal tady: [Odkaz] a na samotný rozmístění se zkus zeptat spíš někoho přímo ve hře,... tam to pochopíš líp než z nějakýho psanýho návodu,...
0

#3 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 09 February 2012 - 05:41 PM

Kvůli mně to předělávat nemusíš, já jen, kdyby to uvítalo více lidí... Jinak jak tak koukám, pár věcí se na stanici změnilo, bude lepší, když se někoho optám později ve hře, díky :)
0

#4 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 10 March 2012 - 01:29 AM

Určitě jsem taky pro staré hlášky viz. Zblabunk obejmul creepera a podobně :-)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist