Mystiq.org - forum: Historická MystiQ videa - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Historická MystiQ videa Trocha nostalgie...

#1 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 January 2012 - 05:44 PM

Tak sem si řekl že to dám všecko do jednoho topicu, těch videjí mám ještě hodně tak at zbytečně nespamim forko :) Na videjka by se měli podívat všichni, co nevědíé jak mystiq vznikl i staří známí, kteří v té době hráli a možná ještě hrají...

1) MystiQ: WoW Evolution
Revoluční počin pana zakladatele všemocného MystiQa. Dá se říct jeho prvotina díky, které prorazil v Show Bussinessu.
Pamatuje si někdo kdo mu tenkrát zabíjel Gorilu a pak šly servery na půl hodiny offline když chytl enrage? V tý době sem zrovna shodou okolností expil ve Stranglu.


2) MystiQ: Zul'Gurub
V dobách kdy byl ještě worldwide společným kanálem a aliance s hordou se dorozumívali přes General Chat...se náš mocný zakladatel MystiQ, podporovaný GMky, odvážil k zásadnímu kroku...otevřel Zul Gurub!!!

Pozorným divákům nejspíš neušlo:
- Snad poprvé testuje nový dungeon alianční guilda.
- Night Watch stále ještě hájí barvy alliance.
- Heven z guildy Kassiopea hraje za Drooda (moonfire spam rulez).

3

#2 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 January 2012 - 06:11 PM

3) MystiQ: Molten Core
Video na počest otevření nového dungeonu Molten Core s obtížností 150% Blizzlajk. V této době lidé ještě nenadávali, že se dungeony otvírají moc pomalu. Historici by podotkli, že se toto video natáčelo v zlaté době Mystiqu, kdy tráva v Mulgore byla ještě zelená a <Thrall Shadows> kempili Strangletonskou arénu ve dne v noci :)

Tímto videjkem MystiQ opravdu předběhl dobu. Líbí se mi hlavně zpracování, vtipu, prostě neni suchy jak většina videjí z instancí, kde nějakcí hráči zabíjejí bosse.

2

#3 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 January 2012 - 09:15 PM

4) MystiQ: Blackwing Lair
Promo video k otevření dungeonu Blackwing Lair (BWL). Kdo si tipne, že dungeon testovali <Thrall Shadows>...ten měl samozřejmě pravdu (Pro Horde Server).
Určitě ste si všimli že už jsou <Night Watch> i <Sharp blades> u hordy a <R.o.t.A> zustala u alíků sama.


1

#4 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 January 2012 - 09:21 PM

Quote

Molten Core

heh to mě podrž, ten Best damage dealer v 5:45.. to jsem já :)
Jinak na to natáčení si ještě pamatuju, jsem tam tenkrát chcípl na každém kroku, především tam, kde se vůbec nebojovalo. A taky na to, že se končilo někdy kolem půlnoci a já ráno brzo vstával.
No ale byly to parádní časy, to se musí nechat. Výborná sebranka lidí, co se aspoň herně znala; společné komunikační kanály a žádní moderátoři na nich; a předevšim hora bugů, co z toho dělala nezapomenutelný zážitek. Škoda, že tohle už víckrát nebude
1

#5 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 January 2012 - 11:20 PM

nadhera :D!
0

#6 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 January 2012 - 11:25 PM

Ještě někde mám video Heven - 60 lvl Frost mág The Crossroads Ownage (aneb jak kástit přes textury v Krossu)
- naprosto nejlepší moment kdy Heven potká 2 hordáky, jednomu dá ovci na 1 minutu a toho druhýho roseká :D a jak už zminovali nekteří klasici...Heven používal jen plošnáky a instanty jako exploze a fire novy :D
0

#7 User is offline   Sakandi 

  • Group: VIP
  • Posts: 17
  • Joined: 06-July 08

Posted 28 March 2012 - 10:24 AM

Pamatuju si ten čas co se dal zul gurub projít s petem od huntera místo tanka:-)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist