Mystiq.org - forum: Deserter FTW - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Deserter FTW

#1 Guest_Neela_*

  • Group: Guests

Posted 30 June 2009 - 11:06 AM

Zdravím,
mám tak trošku problém s hrou. Dostávám disconnecty - jen v BG. Tudíž jsem každý den pár hodin v Desertérovi. V raidu i dungu je vše ok. Začalo to na starém PC, koupil jsem nový, nainstaloval znovu, stáhl nové patche, ale bez výsledku. Hrál jsem i bez addonů, ale DC přetrvávaly. Při tom disconnectu mi nespadne stahování, ani TS, takže internetem to imo není. Mám vypnutý firewall, stále nic :-) A teď babo raď. Neví někdo co s tím? Je to opruz :D
0

#2 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 June 2009 - 11:41 AM

1) Zkus od někoho jinou verzi wowka
2) Podle mě to netem je, ne všechno znamená že musí padnout vše, třeba velikost packetů a jejich ztráta s tím může souviset.
0

#3 User is offline   koukam 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 316
  • Joined: 05-April 09

Posted 01 July 2009 - 01:19 AM

me se to ted zacalo stavat taky. proste hraju pohoda a najednou uprostred raidu bum. na vnt slysim, ze se jede dal, ale proste wow me disne. myslel jsem, ze je to netem a ted to vypada, ze ma vic lidi stejnej problem.
0

#4 User is offline   Betulak 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 07-November 08

Posted 01 July 2009 - 07:21 AM

pokud te to oneodpoji z duvodu vysoke latence .. ale to je potreba vyzkouset.
zkus kouknout na: http://www.google.cz/search?hl=cs&q=ht...6DRvI&btnG=
pripadne totez: http://www.google.cz/search?hl=cs&q=wo...&lr=lang_cs

toto vzdy zavani "cernou magii" a nekdo pociti vylepseni, jiny to vysvetli jako hloupost .. cert vi, zkusit se ma pry vse, tim spis kdyz neni zadny zjevny duvod proc to pada.
Jedná se o Velmi zhruba: Windows (XP, Vista) defaultne pri TCP datovem prenosu potvrzuji 2 pakety najednou. Pokud po dobu 200ms "druhy" paket pro potvrzeni nedorazi, je provedeno potvrzeni i jedineho paketu (ACK). Usetri se tim nejaky ten traffic v podobe ACK zprav, ALE: WoW servery Blizzardu zaslou vasemu PC dalsi paket az dostanou potvrzeni na predchozi paket. Takze muzete casto pocitit onu 200ms prodlevu v podobe lagu nebo zvysene latence. 

Nastavenim parametru TcpAckFrequency na 1 systemu rikate, ze ma potvrzovat kazdy paket. Coz vase PC ucini vice "kompatibilni" se servery Blizzardu.


pripadne pouze pro ms vista: http://mattgadient.com/2007/12/13/kb935458...cpackfrequency/
0

#5 User is offline   neela 

  • Group: VIP
  • Posts: 35
  • Joined: 06-July 09

Posted 07 July 2009 - 11:33 AM

Latence je dobrá, radši jsem to tedy vyzkoušel, ale bez výsledku, jsem permanentní desertér :D
0

#6 User is offline   Witiko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 309
  • Joined: 27-July 08

Post icon  Posted 07 July 2009 - 12:56 PM

Ten edit počtu paketů je moc hezká věc. Zvyššuje ping i celkovou stabilitu mého nestabilního internetu.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

4 User(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users


TOPlist