Mystiq.org - forum: Top pvp players - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Top pvp players aneb koho neradi potkáváte

#61 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 June 2009 - 02:58 PM

View PostNildon, on Jun 29 2009, 03:49 PM, said:

Chtěl sem tím říct, že je lepší zacastit 3x Incenerate a jednoho zabít, než 3x Seed a upbrat všem 20%... a za timhle si stojim...
to pearis: damager kterej zabije dva targety a v tabulce je poslední je lepší než ten co je první v dmg a nikoho nezabil :(


Sebere všeem dvacet procent- to chce sestavit skupinku kde bude 5 takových lidí.
To je jeden z důvodu proč mi tu BG vždycky lezly na nervy
- každý si hraje sám za sebe.

V Battlegroundu je 15 lidí Mají jednat jako skupina 15 lidí. Jednotka co útočí společně a zabíjí společně. Co má jeden člověk u svého jména je Irelevantní když společně zabijí dost cílů.

This post has been edited by Paeris: 29 June 2009 - 03:02 PM

0

#62 User is offline   Nildon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 653
  • Joined: 11-July 08

Posted 29 June 2009 - 03:05 PM

Nesouhlasím s tebou... Nemam rád hromadné bitky a skupinová BG kde rozhoduje kdo má v grupě víc resto drujdů.. Mám raději pěkně 1v1.. Ale v tom se asi neshodnem no :-)
0

#63 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 June 2009 - 03:15 PM

View PostNildon, on Jun 29 2009, 04:05 PM, said:

Nesouhlasím s tebou... Nemam rád hromadné bitky a skupinová BG kde rozhoduje kdo má v grupě víc resto drujdů.. Mám raději pěkně 1v1.. Ale v tom se asi neshodnem no :-)


To ale nemá v Battlegroundu co dělat. Strand of ancients by bodl...
0

#64 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 June 2009 - 03:28 PM

Sota je docela o ničem....nemám rád směr, kterým blizz dělá bgčka a totiž PvS (player vs siege)..i nové bgčko bude obsahovat stroje...tohle nemá v !!!!PvP!!!!! co dělat prostě
0

#65 User is offline   fyfasek 

  • Group: VIP
  • Posts: 195
  • Joined: 04-July 08

Posted 29 June 2009 - 11:11 PM

vadi mi vsichni, kteri mi rusi casteni lightning boltu
0

#66 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 June 2009 - 12:54 AM

View PostPaeris, on Jun 28 2009, 06:41 PM, said:

zbytečně zdržuje. Ale pro mě přijatelný kompromis: Dej mi těch 200 goldů a já se nechám 20 minut místo questění na Danasu zabíjet. Ale chci ty Goldy mám jich pořád málo... S každým Patchem můj odhad co budu potřebovat na WOLK vzroste přibližně o 5000 (na mou jedinou postavu)

paeri jsi na mystiqu :-D to chceš hrát do důchodu, že chceš zažít Wotlk?:D


View PostPaeris, on Jun 29 2009, 03:15 PM, said:

To ale nemá v Battlegroundu co dělat. Strand of ancients by bodl...

Sota není bg .... sota je ekvivalent sprostého slova v pvp, jelikož není pvp .... pvp bg člověk nemůže vyhrát s 10 killama a 20k dmg done ... Sota je nutné zlo kterým člověk musí projít, když tam je daily a nebo chce nějaký ten achiev, ale celkově je to "sprosté slovo" (jako WG)
0

#67 User is offline   koukam 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 316
  • Joined: 05-April 09

Posted 30 June 2009 - 01:52 AM

View PostNildon, on Jun 29 2009, 02:42 PM, said:

...
Nerozestoupíš ale.. k čemu je dát milion dmg do všech okolo když nikoho nezabiješ? všem ubereš půlku a co? máš první místo v tabulce? k čemu to je? :) :)
...

kdyz neni ten lock lama a nevybira targety tabulatorem, tak je schopnej davat pravidelne plosne za 6k. to ti proste nepriteluv heal nestihne i kdyby se posral. seedujici warlock do normalni skupinky v av dokaze 10 000 dps. v tom av jsi za dmgera a ne za taktickyho hrace co chodi obsazovat veze atp. uloha locka v av je proste seedovat do skupin lidi, protoze nikdo nedokaze dat takovej plosnej dmg jako lock. kdyz to jako lock nedelas, tak tim vedome poskozujes spoluhrace, protoze nehrajes to, co je pro ostatni lidi vyhodny aby jsi hral. v tom av je nesmysl myslet si, ze se lidi rozestoupej kdyz pulka z nich netusi jak seed funguje. ani jako warlock se tem seedum nevyhnu a to vim jak se pouzivaj. jediny jak se vyhnout seedu je odejit z bojiste... rozestoupeni nefunguje ani u grula kde lidi do jednoho vedi co se deje a spell ma mnohem mensi range. ano seedovani je desne jednoduchy, ale kdyz hrajes na vyhru, tak je to jedina volba. kdyz si chces zahrat bitky 1v1, tak jdi na duel, nebo hraj wsg kde je 1v1 dost bezna vec. neseedovat av je z taktickyho hlediska stejne lamersky jako je seedovat 1v1 paladina kterej si navic nahodil bublinu a healuje se. lock co rve na ostatni ze jsou to seedujici hovada bez mozku a pritom ma misto 10k dps >1k dps je jenom machr co u toho nepremejsli. a ze je seedovani pro locka nuda taky neni pravda. mam vzdycky zachvat smichu, kdyz to bouchne a pres celej monitor se mi objevej ty mega sumy :D jo a seed se da pouzit i v arene. kdyz jsou hraci u sebe a je tam i nejakej pet, tak dat dva dobre mireny seedy dokaze rozhodit heala a ty si muzes vybret target s nejmin hp (vetsihnou huntuv pet) a dorazit ho. kdyz to nevyjde, tak das jednou live tap a jede se dal... seed je proste krasna a ucinna zbran... kdyz vis kdy ho pouzit.
0

#68 User is offline   chriss 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 32
  • Joined: 29-January 09

Posted 30 June 2009 - 04:54 AM

nejhorsi je rogu ,borec si mysli kdys sunda dve padesatky ze sstealtu v og, nesnasim rougy co lezou do cizich mest
0

#69 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 June 2009 - 05:39 AM

View PostJenyla, on Jun 28 2009, 12:32 PM, said:

blazku nedelej si z toho tady prdel todle je vazna vec a hovado jako ty me s rogunou smahne raz dva :-)

no asi takhle...vidis me driv nez ja tebe jsem dead...a naopak =)
0

#70 User is offline   Nildon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 653
  • Joined: 11-July 08

Posted 30 June 2009 - 08:52 AM

View Postkoukam, on Jun 30 2009, 01:52 AM, said:

kdyz neni ten lock lama a nevybira targety tabulatorem, tak je schopnej davat pravidelne plosne za 6k. to ti proste nepriteluv heal nestihne i kdyby se posral. seedujici warlock do normalni skupinky v av dokaze 10 000 dps. v tom av jsi za dmgera a ne za taktickyho hrace co chodi obsazovat veze atp. uloha locka v av je proste seedovat do skupin lidi, protoze nikdo nedokaze dat takovej plosnej dmg jako lock. kdyz to jako lock nedelas, tak tim vedome poskozujes spoluhrace, protoze nehrajes to, co je pro ostatni lidi vyhodny aby jsi hral. v tom av je nesmysl myslet si, ze se lidi rozestoupej kdyz pulka z nich netusi jak seed funguje. ani jako warlock se tem seedum nevyhnu a to vim jak se pouzivaj. jediny jak se vyhnout seedu je odejit z bojiste... rozestoupeni nefunguje ani u grula kde lidi do jednoho vedi co se deje a spell ma mnohem mensi range. ano seedovani je desne jednoduchy, ale kdyz hrajes na vyhru, tak je to jedina volba. kdyz si chces zahrat bitky 1v1, tak jdi na duel, nebo hraj wsg kde je 1v1 dost bezna vec. neseedovat av je z taktickyho hlediska stejne lamersky jako je seedovat 1v1 paladina kterej si navic nahodil bublinu a healuje se. lock co rve na ostatni ze jsou to seedujici hovada bez mozku a pritom ma misto 10k dps >1k dps je jenom machr co u toho nepremejsli. a ze je seedovani pro locka nuda taky neni pravda. mam vzdycky zachvat smichu, kdyz to bouchne a pres celej monitor se mi objevej ty mega sumy :D jo a seed se da pouzit i v arene. kdyz jsou hraci u sebe a je tam i nejakej pet, tak dat dva dobre mireny seedy dokaze rozhodit heala a ty si muzes vybret target s nejmin hp (vetsihnou huntuv pet) a dorazit ho. kdyz to nevyjde, tak das jednou live tap a jede se dal... seed je proste krasna a ucinna zbran... kdyz vis kdy ho pouzit.

Kamo ty mluvis uplne jako... jak se ten alik jmenoval... nwm.. jako jeden nejmenovanej alík co mě seedoval v 1v1 v AB ? :D
0

#71 User is offline   Kominka 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 232
  • Joined: 12-September 08

Posted 30 June 2009 - 09:01 AM

View Postchriss, on Jun 30 2009, 05:54 AM, said:

nejhorsi je rogu ,borec si mysli kdys sunda dve padesatky ze sstealtu v og, nesnasim rougy co lezou do cizich mest

Tjn , lepsi je druid :D
0

#72 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 June 2009 - 09:03 AM

View Postfucker, on Jun 30 2009, 01:54 AM, said:

paeri jsi na mystiqu :-D to chceš hrát do důchodu, že chceš zažít Wotlk? :D

Funguje líp než jel Outland v době kdy se tady otevřel

View Postfucker, on Jun 30 2009, 01:54 AM, said:

Sota není bg .... sota je ekvivalent sprostého slova v pvp, jelikož není pvp .... pvp bg člověk nemůže vyhrát s 10 killama a 20k dmg done ... Sota je nutné zlo kterým člověk musí projít, když tam je daily a nebo chce nějaký ten achiev, ale celkově je to "sprosté slovo" (jako WG)


Mě baví... ono mě vždycky Bavily Onslaghty v Unrealu XD

Stejně nejlepší byl ten stíhací útok na Skaarjskou mateřskou loď. Snad blizzard konečně udělá ty slíbené vzdušné souboje.
0

#73 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 June 2009 - 08:10 PM

View PostPaeris, on Jun 30 2009, 09:03 AM, said:

Funguje líp než jel Outland v době kdy se tady otevřel


Mě baví... ono mě vždycky Bavily Onslaghty v Unrealu XD

Stejně nejlepší byl ten stíhací útok na Skaarjskou mateřskou loď. Snad blizzard konečně udělá ty slíbené vzdušné souboje.

jo tohle bylo geniální :) ale ve wowku tohle prostě není zábávné ... max pár x, pak se toho nabažíš a je tu nehorázná nuda
0

#74 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 June 2009 - 08:19 PM

View Postfucker, on Jun 30 2009, 09:10 PM, said:

jo tohle bylo geniální :) ale ve wowku tohle prostě není zábávné ... max pár x, pak se toho nabažíš a je tu nehorázná nuda



v Unrealu alespoň většinou měli lidi dost rozumu a bojovali jako tým Protože tam skutečně nic kromě koordinované akce nedává smysl... S tím že jeden osamělý infiltrátor se vždycky hodil...

Ikdyž stejně moje nejoblíbenější taktika byl sebevražedný nálet. Nasednout do stíhačky a vletět přímo doprostřed boje vyskočit a pod nohy odpálit reedeemer... a stisknout teleportér v naději že to stihnu před výbuchem.

Ve wowku se většinou lidi snaží fragovat a tom prostě battlegroundy bejt nemají. Proto je nehraju.
0

#75 User is offline   Kharos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 06-March 09

Posted 30 June 2009 - 08:25 PM

Nesnasim jakoukoli class co nema manu...maga si jako heal povodim bez problemu,pokud nema good eq,proste jen healuju dokud mu nedojde mana,ale treba proti rogue se sice chvily udrzim,ale pak me proste dojde mana a sem nahranej...
0

#76 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 June 2009 - 08:33 PM

View PostKharos, on Jun 30 2009, 09:25 PM, said:

Nesnasim jakoukoli class co nema manu...maga si jako heal povodim bez problemu,pokud nema good eq,proste jen healuju dokud mu nedojde mana,ale treba proti rogue se sice chvily udrzim,ale pak me proste dojde mana a sem nahranej...


zvládneš 4000 HPS? já 4000 DPS 15 sekund zvládnu když mě nikdo nebude rušit XD ale za těch 15 vteřin v tu chvíli spálim 13000 many.

(Ono je to tda v PVP fakticky nepoužitelný ale prorazí to i restodruida... (když spellsteal helpne s HOTKOU))
0

#77 User is offline   Kharos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 06-March 09

Posted 30 June 2009 - 08:43 PM

Rikam pokud nema good eq...v bg kdyz jdu 1 vs 1 s magem nebo lockem s modrofialovym eq tak ho dokazu zvladnout...rekl bych ze ty bys me dal levou zadni xD
0

#78 User is offline   Butcher 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 317
  • Joined: 01-September 08

Posted 30 June 2009 - 08:46 PM

No když jsem tu ještě hrával tak jsem nejmíň rád potkával Jumpera, Heavena, a taky (afinitak bude souhlasit :)) Vooldowa + toho maga (v 2v2) :) prostě pve borci sotva epic a lezeli jsme behem 5 sekund :) vtipné

This post has been edited by Butcher: 30 June 2009 - 08:47 PM

0

#79 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 June 2009 - 09:03 PM

View PostKharos, on Jun 30 2009, 09:43 PM, said:

Rikam pokud nema good eq...v bg kdyz jdu 1 vs 1 s magem nebo lockem s modrofialovym eq tak ho dokazu zvladnout...rekl bych ze ty bys me dal levou zadni xD


Přeceňuješ můj ekvip... většina je ho nastavená abych vůbec zvládl po tomhle nechutně rychlém nuku zregenerovat nějkou manu... ideálně ještě navíc při tom nuku... (to znamená mraky spirit... 3.2.0 by se hodil... manaregen že se skoro nevyplatí zapnout mage armor a pěkně oglyphovaný molten armor jednak zvedá krit sám a jednak 50 procent spiritu počítá jako krit rating)
Krom toho mystiq arcane mága jde rychle neutralizovat- donuť ho použít kostku- posere se T5 bonus a mág si musí shodit a nahodit itemy.
Krom toho PVP už leta ve wowku nechodím takže sem 1v1 značně bez cviku.
0

#80 User is offline   Linastus 

  • Group: VIP
  • Posts: 15
  • Joined: 16-October 08

Posted 30 June 2009 - 09:07 PM

hmm :) z alikov najviac nenavidim jumpera jxe a vsetkych ktory namna utocia zo stealtu :)+tych one button hero ako spominal hedwa :) rad si uzivam dueli s takymi osobamy ako soulik tarok hedwa ktory robia nieco :)
a najlepsi pvp hraci ?? :) urcite HoS :)
0

  • 8 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

19 User(s) are reading this topic
0 members, 19 guests, 0 anonymous users


TOPlist