Mystiq.org - forum: Nejlepší hry 2011? - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nejlepší hry 2011?

#1 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 10 December 2011 - 07:00 PM

Přišla na mě nuda, a protože jsem si všiml, že tady na fóru nejsou jen zapřísáhlí wowkaři, ale najde se tady spousta závisláků okolo jiných her (Skyrim diskutujícím zdar), tak mě napadlo udělat takovou menší anketu.

1. Jaké hry jste si tenhle rok nejvíc užili?
2. A naopak, zklamaly vás tenhle rok nějaké hry, na které jste se těšili?
3. A ještě jedna otázka - na vydání jakých her se těšíte?


Tak teda začnu já
1.
Bulletstorm, Saints Row: The Third - mám rád bláznivé nápady a tyhle hry byly nádherně over the top
Batman: Arkham City - pořád hraju a doporučuju samozřejmě i jedničku - Arkham Asylum
Skyrim - o něm se popsalo v jiném topicu asi 5 stránek a pořád se neřeklo všechno
FIFA 12 - pro mě každoroční klasika, ale tenhle rok spousta super vylepšení

2.
Deus Ex: Human Revolution - hrozně jsem se na tu hru těšil, ale vůbec mě nechytla :(
Hard Reset - FPS mam rád, ale tahle mi nějak nesedla
Duke Nukem Forever - pro mě asi největší zklamání za celou dobu, co nějaké hry hraju

3.
Mass Effect 3!!!
0

#2 User is offline   Tirael 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 142
  • Joined: 27-November 11

Posted 10 December 2011 - 07:17 PM

Vpodstatě ti to za mě řekne Jace Hall :)

1

#3 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 10 December 2011 - 07:49 PM

Mno, za mě asi takhle:

1.
Skyrim - absolutně absolutní jednička, skvělá grafika, rozlehlost, systém boje a talentů. Sice krátká příběhová linie, ale to je v porovnání s klady nic.
Assasin's Creed Revelations - konečně jsem se dočkal uzavření Eziovi role v tomhle příběhu. Trošku mě zklamala krátká příběhová linie, ale pořád to neměla být plnohodnotná ACIII, ale spíš takový "datadisk". Líbí se mi, že Ubisoft v každém novém AC příjde s něčím novým, co zvětší škálu možností, jak můžete soupeře zneškodnit (třeba teď hák + bomby).
Payday The Heist - žádná rozlehlá krajina, žádné dlouhé farmení equipu, žádné servítky, prostě jen vy, vaše bouchačka a vidina velkých prachů v COOP souhře, co víc si přát na uklidnění ;)

2.
Call of Duty - Modern Warfare 3 - x giga velké soubory ničeho nového krom změny prostředí oproti minulým dílům

3.
Star Wars - The Old Republic - na SW jsem na PC začal, přes kamarády z něj sem se dostal k WoWku a když už je tu i MMORPG tak to je skvělé ;). Betatest vypadal hodně dobře.
1

#4 User is offline   Hillx 

  • Group: VIP
  • Posts: 602
  • Joined: 04-November 08

Posted 10 December 2011 - 09:17 PM

Já bych se vyjádřil jenom k bodu 2. Jednoznačně MW3. Podle mě se to mělo menovat MW 2,5. Nejhorší na tom je, že sem si kuli MP koupil origošku :'(
0

#5 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,266
  • Joined: 27-August 09

Posted 10 December 2011 - 09:23 PM

1.
Klasika WoW
FIFA 12 - nejpovedenejsi fotbalek v historii. Tento rok poprve predcil "PSA" ve vsech smerech.
Mafia II - pokud to nebyl tento rok, tak sry, cas mi plyne nejak rychle :D . Proste luxusni pecka, skoda jenom te doby hratelnosti.
Angry birds - netreba komentovat. Nejlepsi hra na relax.

2.
Na nic jsem se netesil... Skyrim me chytl jenom diskuzi ohledne nej, hra samotna me bohuzel nechytla vubec.

3.
FIFA 13, nic jineho me uz nezajma a nebavi. Mozna GW:2, ale to me asi taky bude bavit jenom hodinu, a pak ven z pc. Uvidime.
0

#6 User is offline   Cherryes 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 31-January 11

Posted 10 December 2011 - 09:37 PM

Já se teď hlavně teším na Diablo III, zatím to vypadá dost dobře ;-)
0

#7 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 10 December 2011 - 09:39 PM

1) - Skyrim
Na TES hry se těším už jen z toho důvodu, že jsem hrál Morrowind.
A konečně se tu regeneruje mana!
- Fable 1 (a kdybych si nevymazal složku se savy, tak mě baví i víc :D)
2) - Skyrim
Nechutně konzolové a zjednodušené ovládání interface a menu, zrušení
class, neuvěřitelně originální talenty...
3) - Heart of the Swarm a Diablo III :D.
0

#8 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 10 December 2011 - 10:13 PM

těžko říct (omlouvám se že neodpovím v predem dané osnově)
nebudu to řadi podle čísel

Nejlepší hry co sem letos hrál !
Crysis 2, Portal 2, Battlefield 3

Nejveci sracka co sem kdy hrál :
COD : MW3
nevim jakej kryp*l si to muže koupit když je to každej rok to samé a jestě to vypadá že na MW3 pracovali jen uklízeči co v té firmě očividně zustali

Každopádně letos bylo plno skvělích her které mě boužel neoslovili nebo je nemám za špičku letošního roku ale jsou to kvlaitní tituli
npř: Skyrim, Assasin, Bulletstorm, Homefron,....určo sem na dost zapoměl ale to asi svěčí o kvalitě samotné hry :-)

Ale nejvíce mě oslovil Battlefield 3 i když campaní byl dost klišé, přímočarý a špatný jako npř CODcka, tak Audiovizuálně a atmosférou je to pro mě nejlepší hra co sem kdy hrál a multiplayer hraju už od vidání v kuse. Nezapl sem nic jineho už měsíc, je to nejužasnější Multak FPS akce co sem kdy v životě hral a propadl sem jí pomalu víc než pred pár lety wowku, takže doporučuju zkusit a já už zase jdu logovat protože sem už tak 10 minut nikoho v BF nezastrelil :-D


a těším se na Mass Effect 3
0

#9 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 10 December 2011 - 11:14 PM

1) Portal 2 - netřeba vysvětlovat...

2) - (žádná)

3) Portal 3 (já vím že ho ještě neoznámili, ale ten příběh je otevřenej a má docela logický pokračování... a já bych ho táááák chtěl)
0

#10 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 11 December 2011 - 01:46 AM

1.
Portal 2 - nejlepsi a nejvtipnejsi logicka hra vsech dob, aneb prvni dil bylo jen demo
Skyrim - no comment
Deus Ex - legenda se vratila a zabavnost zustala zachovana
Fable 3 - super propracovane RPG v trichu jinem stylu nez Gothic/TES
Amnesia The Dark Descent - takhle jsem se v zivote u hry nebal!
FIFA 12 - uz lonsky rocnik byl skvely, ale ten letosni je precizni
Batman - Arkham Asylum bylo krasne prekvapeni, Arkham city byla ocekavana bomba, ktera ocekavani splnila

2.
CoD MW3 - MW1 bylo super, vsechny hry serie po nem uz jsou jen chude datadisky
PES - pri pohledu na konkurencni fotbal od EA vypada vytvor firmy Konami jako chudy pribuzny, navic licence porad stoji za prd

3.
Diablo 3
DotA 2
GW2
Duke Nukem Forever - Duke by si zaslouzil lepsi zpracovani
0

#11 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 December 2011 - 09:51 AM

1) skyrim
2) nevím, hry zas tak moc nehraju:))
3) diablo III
0

#12 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 11 December 2011 - 11:22 AM

1.

Portal 2 - čistá genialita, ostatně co jiného čekat :) Oproti skvělé jedničce přidána hromada nových udělátek, delší hrací doba, megalomanské prostory a hlavně Cave Johnson..."When life gives you lemons..." Kdo si toto nezahraje, je hříšník.

Skyrim - I used to be an adventurer, then i took an arrow in the knee... Další komentář netřeba :)

Deus Ex HR
- Co se na tomto někomu nelíbilo mi zůstává záhadou. I já jsem byl skeptický, ale po půl hodině hraní jsem prostě uznal, že lepší pokračování vzniknout nemohlo.


2.

Mafia 2 - Pro mne je toto pokračování spíše zklamáním. Jednička sice nasadila laťku převysoko, ale přeci jen 10 let práce se mohlo na pokračování nejlepší hry, co jsem kdy hrál podepsat víc. Koncept byl skvělý, hra dobře optimalizovaná. Příběh, přesto že oproti svému předchůdci vtáhl pozvolna, měl taky něco do sebe. Proč jenom to teda dokázali tak sprasit a vydat to nedodělané? Vedlejší mise nic, vztahy naťuklé ale taky nic. Přidejte k tomu konec, který se s epičností jedničky nemohl rovnat ani v nejmenším a vyjde vám to samé. Mafia 2 není špatná hra, ale ve stínu svého předchůdce ničím nevyčnívá.


3.

http://www.czechgamer.com/pics/clanky/RobertVarga_20-06-2011-13-43-13_mass-effect-3.jpg

I'm commander Shepard and this is my favorite store on the citadel.




a samozřejmě Max Payne 3...

#13 User is offline   Flashlight 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 281
  • Joined: 28-September 11

Posted 11 December 2011 - 11:28 AM

1.
WoW - no comment :D
Minecraft - pochopí je Minecrafťák :D
2.
WoW Mist of Pandarens - Když jsme viděl talent calculator a novinky, bylo mi do breku, já WoW miluju, ale to co je MoP to už nní WoW, já mam nejraděj WOTLK protože tomu podle mě nechybí nic, byl jsem ze začatku i proti cataclysm ale tam jsou takove prijemne zmeny, ale MoP me strasne zklamal.
3.
Tak na vydání žádné hry se netěším, ale těším se v únoru na novou grafiku a Skyrim :D
0

#14 User is offline   Arwy 

  • Group: VIP
  • Posts: 741
  • Joined: 28-December 09

Posted 11 December 2011 - 06:16 PM

1.
The Witcher - asi nejlepší hra co jsem letos hrál. Hodně se mi líbí příběhová linie :) .
TERA - Super hra. Trochu vylepšený WoW .
2.
CoD MW3 - prostě klasika je CoD 1 a 2 . Další díly jsou otřesný ...
3.
Na žádnou se netěším.
0

#15 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 December 2011 - 07:40 PM

Mass Effect 2 jeslti byl z tohohle roku :D
0

#16 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 11 December 2011 - 10:49 PM

Absolutná jednička Mass Effect 2, ďalej Portal 2, The Witcher 2

Teším sa na Mass Effect 3
0

#17 User is offline   Habotin 

  • Group: VIP
  • Posts: 302
  • Joined: 11-July 08

Posted 12 December 2011 - 12:08 AM

1. crysis 2, portal 2
2. wow cataclysm (dobrej zacatek ale s kazdym patchem to slo do kytek)
3. doufam ze bude crysis pokracovat, ale v prostredi jednicky a na karigenovou se taky tesim
0

#18 User is offline   Fran 

  • Group: VIP
  • Posts: 86
  • Joined: 03-November 08

Posted 12 December 2011 - 02:45 PM

1. Skyrim sice pres hromadu bugu, ale stejne chytlo me to jak dlouho nic. Saint row: the third besna capina, jeste sem nedohral, ale stejne me (jako spravneho perverzaka)porad bavi ty jejich napady. (mass effect 2 byl vydany 26.ledna 2010 :P )

2. Hry co by me teoreticky nemeli bavit ani nezkousim. Ale wow ztraci svoje kouzlo.

3. Diablo 3(pry v unoru), Mass Effect 3, Final Fantasy XIII-2 a Star wars: The old republic :rolleyes:
0

#19 User is offline   Houmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 670
  • Joined: 08-July 08

Posted 16 December 2011 - 05:45 PM

1)
Mass Effect 2 - Vydany roku 2010 ale to bych byl hříšník ho neuvést. Samotná hra nemá takové kouzlo bez prožití 1. Když tam začal Mordin zpívat myslel jsem, že umřu :D.
The Witcher 2

2)
Duke Nukem Forever - Pobavily hlášky, ale chlapci vývojáři si neuvědomili, že se pokouší navázat na Legendu

3)
MASS EFFECT 3 !
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

15 User(s) are reading this topic
0 members, 15 guests, 0 anonymous users


TOPlist