Mystiq.org - forum: Cataclysm - Hour of Twilight - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Cataclysm - Hour of Twilight Patch 4.3

#1 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 01 December 2011 - 12:32 AM


0

#2 User is offline   Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 01 December 2011 - 01:22 AM

Pojďme do minulosti pro Demon Soul, aneb TBC Hyjal znova v bledě modrém. Zabojujeme si dokonce po boku Illidiana, což dosud nešlo, protože zemřel. Co na tom, že Demon Soul sehrála nějakou historickou úlohu, napochodujou tam pro ní, a nějaká oklika se už snad vymyslí. :)

BULL SHIT ...

Blizzard by měl celý WoW zrušit a přijít s něčím novým. Peněz už musí mít víc než dost.
-1

#3 User is offline   Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 01 December 2011 - 02:05 AM

pekny videjko... uplne mi nabihali momenty z knizky. neni toho nekde vic?
0

#4 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 December 2011 - 09:06 AM

View PostColette, on 01 December 2011 - 01:22 AM, said:

Pojďme do minulosti pro Demon Soul, aneb TBC Hyjal znova v bledě modrém. Zabojujeme si dokonce po boku Illidiana, což dosud nešlo, protože zemřel. Co na tom, že Demon Soul sehrála nějakou historickou úlohu, napochodujou tam pro ní, a nějaká oklika se už snad vymyslí. :)

BULL SHIT ...

Blizzard by měl celý WoW zrušit a přijít s něčím novým. Peněz už musí mít víc než dost.



No tak... jednak ležela 10000 let v úkrytu... ale tahle verze je kvůli kouzlu kterým ji aspekti spoutali na hyjalu poněkud k ničemu...
Krom toho Nozdormu ji vrátí po tom co s Deathwingem Aspekti a Go´el skončí.
0

#5 User is offline   Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 01 December 2011 - 01:30 PM

Ano, oklika se vymyslí.:)
0

#6 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 December 2011 - 01:44 PM

Me to prijde divny jak si ve wowku stále zahrávaj s minulostí, jako kdyby neuměli nový dungy...nedávno sem dočetl "Den draka" a tam duši démona zničili, navrátili aspektům jejich moc, aspekti společne vysekali Dethwinga. Na Cataclysmu sou najednou moc slabí aby ho dokázali sundat :)
0

#7 User is offline   Shador 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 19-April 10

Posted 01 December 2011 - 04:59 PM

Dá se někde sehnat příběh wowka? Ideálně online, knížky bych si asi nekupoval. Docela rád bych si to přečetl když už to hraju.

Jinak hraju na offi, takže můžu říct, že když jsem vlezl do toho HC a mlátil se tam se mnou Illidian, tak mě to celkem překvapilo, vizuálně to je zajímavé, pořád vás tam vozí dráčci jako eskorta, plošníte haldy démonů, takže fajn..

K patchi z stránky hratelnosti zatím moc neřeknu, HC jsou jednoduchá a v Dragon Soul jsem byl jen přes Raid Finder, přes který je to stupidně jednoduché, ale jako nápad se mi to líbí. Bufli mi priesta takže jsem celkem spokojen.

A s tou minulostí plně souhlasím, jako změnit minulost a všechno překopat je dost jednoduché než to vymýšlet znovu. Např minulý patch bylo znovuotevřené ZA a ZG, Ragnaros v FL apod, to se mi moc nelíbí.
0

#8 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 December 2011 - 06:21 PM

View PostChooze, on 01 December 2011 - 01:44 PM, said:

Me to prijde divny jak si ve wowku stále zahrávaj s minulostí, jako kdyby neuměli nový dungy...nedávno sem dočetl "Den draka" a tam duši démona zničili, navrátili aspektům jejich moc, aspekti společne vysekali Dethwinga. Na Cataclysmu sou najednou moc slabí aby ho dokázali sundat :)



Tam to byl jenom Deathwing... teď už není... Jak říkal Metzen... Deathwingovi vypisuje šeky N´zoth... A čistě prakticky staré bohy by dokázali zastavit jen všichni Aspekti společně.
0

#9 User is offline   Thomino 

  • Group: VIP
  • Posts: 386
  • Joined: 03-July 08

Posted 01 December 2011 - 06:34 PM

Dungeony 5man víceméně bylo jasné že budou v overgearu ( 378 ) lehké.Raid finder mas pravdu je neskutečně jednoduchý.So se týče 25man normalu tak první tři bossové jsou jednoduché fighty co se tyce Ultraxe tak bylo nejtezsi seridit addony na to pitomé button akcni tlacitko :D..Ale jak každej ví tyhle dungy sou zajímave jen na heroic obtížnosti kde je to konečně trošku hc ale toho se zatím nedočkáme :)
0

#10 User is offline   MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 01 December 2011 - 08:51 PM

View PostShador, on 01 December 2011 - 04:59 PM, said:

...

HCčka mají lehčí úroveň než ZG/ZA cože mě sere, ale zase mají pěkné lore. Takže smíšené pocity.

LFR aka raid finder je kravina, celý fight mám 1fps, při každém frame jen ubyde 1mil HP a pak jen buď jsem dead nebo jen needuju na itemy :D

Normal l0 - Morchok - easy, Yorsajh - easy, pokud je raid sehraný a jedete podle priorit. , Zon´ozz - tohoto progresujeme, musíme dojít na taktiku s tenisákem :D :D, Hagara - easy a dál jsem zatím nekoukal na taktiky ani nijak jinak ale myslím že po Deathwinga je to na normal lehké

Ragnarosa schvalují, jeho hc verze nemá konkurenci :P o tom svědčí i číslo killů :P myslím, že to byl dobrý krok do lore.. ZA/ZG no taky také smíšené pocity..

Jen čekám s čím přijdou v budnoucnu. :)
0

#11 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 December 2011 - 10:20 AM

View PostPaeris, on 01 December 2011 - 06:21 PM, said:

všichni Aspekti společně.

tj pro ně nějakej problém najit nějakyho normálního černýho draka a zvolit ho novým aspektem? Když mohli zvolit Kalecgose :D
0

#12 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 December 2011 - 11:09 AM

View PostChooze, on 02 December 2011 - 10:20 AM, said:

tj pro ně nějakej problém najit nějakyho normálního černýho draka a zvolit ho novým aspektem? Když mohli zvolit Kalecgose :D


No to je hodně velký problém... černých draků přežilo minimum... už první válku s hordou. A ještě méně jich přežilo útok Aliančních expedičních jednotek na Draenor kam deathwing se svou letkou zdrhl...
V cata-badlands je q chain v kterém jedna z rudých samic zachraňuje poslední nezkorumpované vejce černé letky... Deathwing ji zabije a zničí to vajce (ikdyž člověk pak zjistí že to nebylo černé vejce ale její)
Krom toho... Aspekti jdou "vybrat" jen při Embrace... eventu který se děje cca 1x za 340 let kdy se oba měsíce Azerothu sestaví do řady (říká se že v tuhle chvíli Titáni stvořili Aspekty...)



A "volba" neprobíhá vědomím hlasováním. Aspekt se prostě "vybere sám" podle toho co jeho letka ve skutečnosti chce. K žádnému hlasování nedošlo... když modří draci prostě sledovali dokonalé seřazení obou měsíců tak se Kalecgos stal Aspektem. Ano modří draci to chtěli, ale ne vědomně. (Krom toho Arygos byl v posledních dnech působil víc a víc odpudivě)
Nového aspekta černé letky by museli vybrat černí draci... Eventuelně je možné že pokud bude žít poslední tak se prostě apektem stane pokud bude mít skutečný zájem o naplňování titánského úkolu... ale k tomu by stejně musel Deathwing napřed zemřít.
Modří draci nakonec přišli na to jak vybrat aspekta... ale i oni jenom tipovali jestli Kalec dostane moc srovnatelnou s Malygosem a nebo jestli to bude jenom prostě titul označující vůdce (nakonec není).

Černý aspekt nebude... ještě minimálně 340 let příběhu do další konjunkce měsíců.


Krom toho... počet černých draků kteří jsou nad stádiem "Drake" (nebo alespoň v jeho poslední fázi kdy se u draků projevuje elementární iteligence) by se dal spočítat na prstech... a naživu jsou maximálně 2 samice... a trvá to 50 let než drak doroste do stádia "Drake" a 100 let než do stádia "Wyrm" (Kalecgos je čerstvý wyrm). Nižší Drakonidi se nepočítají, sice mají iteligenci ale prostě jsou kastově oddělení.
Půlka z těch draků se schovává v Outlandu a druhá půlka... no bůhví.
Jasně že všichni doufají že z toho jednoho vejce by se jim povedlo vytvořit znovu rod strážců země... ale to je hodně dlouhodobý projekt.
0

#13 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 02 December 2011 - 04:13 PM

View PostThomino, on 01 December 2011 - 06:34 PM, said:

Dungeony 5man víceméně bylo jasné že budou v overgearu ( 378 )

No my to davaly i 360 I lvl +- a jeto jednoduchy ale o proti ZA a ZG je todle nejaky moc easy si myslim. Jak za heal tak za dmg :)
0

#14 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 12 December 2011 - 10:09 PM

View PostPaeris, on 02 December 2011 - 11:09 AM, said:

Aspekti jdou "vybrat" jen při Embrace... eventu který se děje cca 1x za 340 let kdy se oba měsíce Azerothu sestaví do řady (říká se že v tuhle chvíli Titáni stvořili Aspekty...)

On už je zpátky druhý měsíc? Proč mi to nikdo neřekl? :D

View PostPaeris, on 02 December 2011 - 11:09 AM, said:

Černý aspekt nebude... ještě minimálně 340 let příběhu do další konjunkce měsíců.

Máme cestování časem a celou infinite dragonflight, která se zabývá tím, aby události neproběhly tak, jak mají. Jak někdo říkal výš, oklika se najde :D.

View PostPaeris, on 02 December 2011 - 11:09 AM, said:

Nižší Drakonidi se nepočítají, sice mají iteligenci ale prostě jsou kastově oddělení.

Taky existuje teorie, že drakonidi bývali lidmi.

View PostPaeris, on 02 December 2011 - 11:09 AM, said:

Půlka z těch draků se schovává v Outlandu a druhá půlka... no bůhví.

Ještě tam máme netherdraky, ti jsou taky od tatínka Deathwinga. Akorát teda poznamenaní magií. A pak se s nimi seznámil Malygos, atd, atd, až ho nakonec *někdo* zabíl.
Což mi připomíná jistou analogii mezi černou a mdorou letkou. Modrá byla v minulosti taky prakticky vyhubena.
0

#15 User is offline   Tirael 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 142
  • Joined: 27-November 11

Posted 13 December 2011 - 09:38 AM

Obdivuju Vás jak se v tom vyznáte. Hraju teda Wow 6 roků, několikrát jsem projel warcraft 3, teď momentálně čtu už 5 knížku - Válka prastarých - Rozdělení a stejně vím maximálně pár základních věcí.

Není o tom někde něco víc. Nějak pěkně zpracováno ? :)
0

#16 User is offline   Thomino 

  • Group: VIP
  • Posts: 386
  • Joined: 03-July 08

Posted 13 December 2011 - 07:18 PM

WoWiki toho skrývá hodně když umíš slušně AJ :)

jinak co se progressu týká..nevím no první save 8/8 dole LFR nuda za priesta v 385 gearu přetočení ostatní healeri o 5k hps a cca 4 miliony u některých part.Druhý týden 1/8 hc progress dvojky.První boss jen o spravném sbíhání na stomp a shard odbouchnutí víc nic
0

#17 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 December 2011 - 11:25 PM

View PostTirael, on 13 December 2011 - 09:38 AM, said:

Obdivuju Vás jak se v tom vyznáte. Hraju teda Wow 6 roků, několikrát jsem projel warcraft 3, teď momentálně čtu už 5 knížku - Válka prastarých - Rozdělení a stejně vím maximálně pár základních věcí.

Není o tom někde něco víc. Nějak pěkně zpracováno ? :)


K současné situaci relevantní literatura? :D

World of Warcraft: Stormrage
Shatering: Prelude to Cataclysm
Thrall: Twilight of Aspects
0

#18 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 December 2011 - 11:34 PM

View PostXaverius, on 12 December 2011 - 10:09 PM, said:

On už je zpátky druhý měsíc? Proč mi to nikdo neřekl? :D

Máme cestování časem a celou infinite dragonflight, která se zabývá tím, aby události neproběhly tak, jak mají. Jak někdo říkal výš, oklika se najde :D.

Taky existuje teorie, že drakonidi bývali lidmi.

Ještě tam máme netherdraky, ti jsou taky od tatínka Deathwinga. Akorát teda poznamenaní magií. A pak se s nimi seznámil Malygos, atd, atd, až ho nakonec *někdo* zabíl.
Což mi připomíná jistou analogii mezi černou a mdorou letkou. Modrá byla v minulosti taky prakticky vyhubena.



Ten byl vždycky :D "bíla matka a modré dítě"? (a ten modrý menší má taky nižší oběžnou dráhu- takže "matka obejme syna")

Taky může přijít Aman´thul a stáhnout nozdormu z kůže.

Nn, draci se z vajec rodí v kastách. Draků se narodí jen minimum. Většina potomků jsou drakonidi. a i tak trvá pekelně dlouho než tihle projeví první známky iteligence. Politika dračích letech se poněkud změnila... dřív prostě tohle potomstvo vyšlo do světa a pokud přežilo tak se nakonec vrátilo k letce.

Netehrdraci už dávno nejsou černí draci Tyrygosa je sice poznala... ale oni už prostě nemají vazbu k zemi, mají vazbu k netheru. Zajímalo by mě co by na ně Aman´thul a titáni řekli... přeci jen trpaslíky taky přímo nevytvořili v současné podobě. Ikdyž i přes "curse of flesh" je považují "worthy of their creation".
Malygos začal problém být až po tom co blood elfové zkusili přivolat Kil´Jaedena. To mu totiž připomělo to poslední co si pamatoval před tím než Deathwing zlikvidoval jeho letku. A prostě řekl žýe tentkorát ne a řešení musí být hned a za každou cenu.
0

#19 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 14 December 2011 - 08:08 PM

View PostPaeris, on 13 December 2011 - 11:34 PM, said:

Ten byl vždycky :D "bíla matka a modré dítě"? (a ten modrý menší má taky nižší oběžnou dráhu- takže "matka obejme syna")

Ale to vííím, já jen, že ho White Lady poslala někam do vesmíru na zkušenou, což je odůvodnění, proč není ve hře (v betě byl), tak se ptám, jestli už je zpátky :P.

View PostPaeris, on 13 December 2011 - 11:34 PM, said:

Nn, draci se z vajec rodí v kastách. Draků se narodí jen minimum. Většina potomků jsou drakonidi. a i tak trvá pekelně dlouho než tihle projeví první známky iteligence. Politika dračích letech se poněkud změnila... dřív prostě tohle potomstvo vyšlo do světa a pokud přežilo tak se nakonec vrátilo k letce.

http://www.wowwiki.com/Drakonid - druhý odstavec
http://www.wowwiki.com/Dragonsworn - konec prvního řádku
Říkal jsem, že to je jen teorie, ale ten první odkaz mi dává za pravdu :P .

View PostPaeris, on 13 December 2011 - 11:34 PM, said:

Malygos začal problém být až po tom co blood elfové zkusili přivolat Kil´Jaedena. To mu totiž připomělo to poslední co si pamatoval před tím než Deathwing zlikvidoval jeho letku. A prostě řekl žýe tentkorát ne a řešení musí být hned a za každou cenu.

No, tady na Mystiqu ho uvedli jako šíleného. Já vidím spíš problém v tom, že už se z toho nejhoršího šílenství dostal. Pak si, jak jsi říkal, vzpomněl Deathwinga a na to elfské bum co rozervalo svět a rozhodl se, že radši všechnu magii vycucne a odpálí do Netheru. Což by pravděpodobně vedlo k ještě většímu bum, zhruba s výsledkem o velikosti Outlandu.
0

#20 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 December 2011 - 02:25 PM

http://www.youtube.c...h?v=iJr3giQsxo4



Aspekti už nejsou aspekti... sice tvrdit že jsou "mortal" je podle mě trochu přehnané... pořád jsou to draci kteří můžou žít 100 000 let.

A těžko člověk najde někoho kdo má desítky tisíc let znalostí o dané věci... pořád to budou 4 nejmocnější žijící bytosti v Azerothu.
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist