Mystiq.org - forum: Reputation - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Reputation něco jest dofuckované, zdá se býti

#1 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 21 November 2011 - 09:06 PM

vysvětlete mi prosím někdo, proč už nelze zobrazit, kdo a jak ohodnotil reputací uživatelův příspěvek? Dříve stačilo kliknout do políčka a vyjel malinký pop-up. Dneska kliknete.. a nekliknete, ani nemáte na co. To má být nějaká diskriminace forum stalkerů, anebo jen někdo něco nastavil do nesprávné polohy?

Stejně tak nepochopím, proč nelze repkou hodnotit forum moderátory, se někdo stydí za případné rudé skore?

PS: Shválně to píšu sem, do prostoru pro lůzu, aby jsme tu mohli volně spamovat a rudozelení buržousti zeshora nám do toho nemohli kecat.

Děkuji :P
5

#2 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 21 November 2011 - 09:16 PM

No, s tím zobrazováním repky netuším, myslel jsem, že je problém jen u mě. Ale s těmi moderátory je to asi jako se skupinou "Zakladatel" (koho asi myslím že :D). Podle mě tam nejde repka, protože hold moderátoři musí dělat někdy rozhodnutí, které se třeba v aktuálně rozvášněném topicu udělat musí ;). Pak za to dostávají -. Navrhovalo se to i u developerů, ale kluci si na ohlašování svých novinek na serveru chtějí farmit repku a špatné zprávy se většinou nechávaly mě, bo mi je to šumák :D.
0

#3 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,266
  • Joined: 27-August 09

Posted 21 November 2011 - 09:26 PM

Za 50g reknu, kdo ti dal repku :D . Jeste mi to ukazuje :D

Edit: Jinak tez nechapu, proc se to ma rusit. Je demokracyjeeee chcem to videt! :D
1

#4 User is offline   Manjuk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 161
  • Joined: 09-June 09

Posted 21 November 2011 - 09:32 PM

profil - reputation
0

#5 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 21 November 2011 - 09:33 PM

jaj bóže můj, jáj bóže můj.. tak dostanou minus no. Se snad taky přihlásim mezi mody, abych šel příkladem a ukázal, že mi to nevadí
:lol:


Manjuk: zajímavé, ale nač tam, na dost nepraktickém místě, když se chci podívat teď a tady?
0

#6 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,266
  • Joined: 27-August 09

Posted 21 November 2011 - 09:36 PM

EDIT: A jak se na to dalo divat ted a tady? :D Ja to znam jenom pres profil - rep
0

#7 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 21 November 2011 - 09:51 PM

lehce, kliknul(a) si na číslo udávající hodnotu repku, např na tu nulu, co teď zrovna vidíš u mého postu a vyskočilo malé okénko s údajem kdo a jak hodnotil
0

#8 User is offline   ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 21 November 2011 - 10:09 PM

HANBA! To je cenzura jak za bolševika (beztak za to může ten černej vzadu) ;-)
0

#9 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,266
  • Joined: 27-August 09

Posted 21 November 2011 - 10:09 PM

Aha, tak to vubec neznam takove vymozenosti :D
0

#10 User is offline   Hortensie 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 101
  • Joined: 21-December 10

Posted 21 November 2011 - 10:14 PM

Moderátor jsem chvíli. Avšak bylo mi řečeno, že se to často zneužívalo k pomstě. Tudíž moderátoři repku nemají.
0

#11 User is offline   MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 21 November 2011 - 10:18 PM

bóže 1 a 0 s tím naděláte zelenokožci :D
1

#12 User is offline   Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 21 November 2011 - 10:40 PM

Mě jsou naprosto ukradení nějací moderátoři, osobně mě zajímá pouze to, proč již nemůžu vidět, kdo dal komu repku (u postů) v pop-upu :)
1

#13 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 21 November 2011 - 10:54 PM

Ona se ta repka dá stejně zjistit, tak proč to neudělat uživateům fóra těžší ;)


BTW přijde mi to nefér, protože ta repka byla snad poslední z výsad na fóře pro lidi s VIP a výš...
0

#14 User is offline   Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 22 November 2011 - 01:46 AM

S repkou jsou neustale spory a dohady. Zda-li bylo zobrazovani, kdo komu udelil za co repku, vpynuto nevim.

A pokud chcete odpoved na otazku proc se reputace vypla moderatorum? Narovinu... pac na forum chodi plno podivnych existenci, kteri radi zakladaji topicy typu "vsichni jste kreteni" a podobne odpadky. Kdyz moderator locknul topic, s postem napsanym "lock topic" nebo tak neco a tuna takovych retardovanych smoulu mu tam nasoli 50x minus, tak s takovou se moderatorum uz nechtelo na forum delat nic natoz psat nejaky "lock topic" a nebo jine veci, ktere by MoD psat uzivatelum mel. Je tu plno lidi, kteri s repkou nesouhlasi, a kterym tohle fejsbukarske klikani libi se mi a nelibi se mi (coz se tyka tech, ktery opravdu na repku klikaj totalne bez hlavy a bez vyznamu) pripada otravny. Moderatorum byla repka vypnuta schvalne, protoze proste na ni nejsme zvedavi. A vim, ze se o zruseni repky bojovalo i u developeru, nebo alespon nejake individualni reseni pro ty, kterym tahle repka leze na nervy. Tolik k tomu :)

#15 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 22 November 2011 - 03:00 AM

Repku nikdo nikdy nezneužívá: http://forum.mystiq....page__p__252908 :D Tohle je docela sranda jak si tam někdo zřejmě z nenávisti k Minecraftu zakládá milion účtů a dává dávky mínusek :D Ale musí se uznat, že je ten člověk vytrvalý. Mínuskuje to tam už dva týdny :D
Jinak bylo by fajn zas vidět kdo co komu dal, protože takhle to nemá už žádný význam. Celkový počet repky v profilu mě nezajímá a když nevím jeslti někdo repkuje z acc s 0 posty, nebo jestli ty repky lítaj z normálních účtů, tak to nemá žádnou hodnotu. Líst lidem do profilu, pak na repku a tam to hledal mezi hromadou záznamů... To je prostě blbost. Jestli to zůstane takhle, tak to půjde do adblocku.
0

#16 User is offline   Mageoffire 

  • Group: VIP
  • Posts: 4,253
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 November 2011 - 09:10 AM

No snad abych se k tomu taky vyjádřil, byť je to v OffTopince a jen náhodou jsem to zahlédnul... :)

Co se týká reputace Moderátorů a Adminů, tak už to Yuna a další myslím vysvětlili dobře...

Co se týká té reputace u jednotlivých příspěvků, tak to prostě ze dne na den přestalo fungovat. Mystiq, Destr ani já jsme nic v administraci neměnili. Kontroloval jsem to a v administraci je to normálně povolené. Taky mě to štve, ale opravdu nevím čím to je.

Mělo by to být toto nastavení: :)

Attached File  vip_reputace.png (15.56K)
Number of downloads: 60
0

#17 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 November 2011 - 09:49 AM

View PostCactus_, on 22 November 2011 - 03:00 AM, said:

Repku nikdo nikdy nezneužívá: http://forum.mystiq....page__p__252908 :D


http://30.media.tumblr.com/tumblr_liuzbqmmPk1qbvc38o1_250.png

no každopádně, to si i nějakej blázen souběžně zakládá 10 emailů, aby mohl mínusovat? Anebo jen někdo zapomněl přiřadit k jednomu mailu nejvýše jeden účet? Stejně tak vyvstává otázka - to nelze reputaci umožnit jen pro VIP a výše? Sám ještě pamatuju, jak byl server tvořen jenom platícími hráči a bylo tu skvěle. Zde by určitě nebylo jinak.. tahle republika je stejně rasistická až dost, takže kdyby měli bílí gádžové (non VIP) usušit hubu nad nepřístupnými funkcemi fora, jejich problém
1

#18 User is offline   Mageoffire 

  • Group: VIP
  • Posts: 4,253
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 November 2011 - 09:56 AM

Ano, dá se to nastavit. To ale neřeší tento problém... :)

Viz screen výše, dá se základní skupině možnost udělit 0 bodů. :)
0

#19 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 22 November 2011 - 12:36 PM

Ehm, tu Minecraft sekci by to tedy asi chtělo pořešit moderátoři, to je slušnej mazec tam :-D

#20 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 November 2011 - 01:21 PM

Nekrouš má pravdu, repku bych povolil jen VIP lidem...člověk co serveru něco přispěl pak nema skoro žádné výhody oproti těm co hrajou zdarma :)
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

13 User(s) are reading this topic
0 members, 13 guests, 0 anonymous users


TOPlist