Mystiq.org - forum: [Release] World of Warcraft The Reznik Era 2.9.7 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

[Release] World of Warcraft The Reznik Era 2.9.7

#1 User is offline   Rreezznniikk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 05-January 10

Posted 16 November 2011 - 10:37 AM

World of Warcraft The Reznik Era is world first custom expansion for wow 3.3.5a. This is my first official release World of Warcraft The Reznik Era (Version 2.9.7). I am convinced that there are still many bugs so you download and test :-) Some things are still unfinished, but the main thing is already done. In rar file is also the patch notes. Many things can change or improve.

World of Warcraft The Reznik Era je world fisrt custom expanze pro wow 3.3.5a. Tohle je moje první officiální vydaní Warcraft The Reznik Era (Verze 2.9.7). Jsem přesvědčený, že je tam stale mnoho bugů takže stahujte a testujte :-) Některé věci jsou ještě nedokončené, ale to hlavní už dokončeno je. V rar souboru je přibalený i patch notes. Mnoho věcí se ještě může zmenit či vylepšit.



První preview - před několika měsíci.
First preview - a few months ago.
Spoiler


How to use Patch:
-Need WoW 3.3.5a.
-Download World of Warcraft The Reznik Era.
-Patch-R copy to data (C\Program Files\World of Warcraft\Data).
-Now you can just normal turn and wow and play :-).
-If you want delete this patch, just delete patch-R.

Jak použít Patch:
-Potřebujete WoW 3.3.5a.
-Stahněte World of Warcraft The Reznik Era.
-Patch-R nakopírovat do Data (C\Program Files\World of Warcraft\Data).
-Nyní stačí normalně zapnout WoW a můžete hrát :-).
-Když už nechcete tenhle Patch stačí smazat Patch-R.

Download links is in video info on youtube.
Linky ke stáhnutí jsou ve video infu na youtube.

Patch Notes
Spoiler

This post has been edited by Rreezznniikk: 20 November 2011 - 03:07 PM

6

#2 User is offline   Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 16 November 2011 - 11:14 AM

Vypadá to zajímavě, už to i stahuji, ale.. bude to na mystiqu fungovat ? :P :)
0

#3 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 16 November 2011 - 11:19 AM

Zaujimavé. Dúfam, že mi to neodpáli wowko :D
0

#4 User is offline   Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 16 November 2011 - 11:22 AM

K patchovani binarek v klientovi samotnymi hraci bez pristupu k zdrojovym kodum jsem dost rezervovanej. Proto bych doporucil tento "patch" nestahovat dokud ho neproverime (prave ho stahuju). Pro autora: Neber to jako narceni ale jako opatrnost vychazejici ze zkusenosti (neni problem si pak v takoveto aplikaci udelat backdoor).
1

#5 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 16 November 2011 - 11:34 AM

Celkom to znižuje FPSko :P
0

#6 User is offline   Rreezznniikk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 05-January 10

Posted 16 November 2011 - 11:40 AM

View PostLiteon, on 16 November 2011 - 11:34 AM, said:

Celkom to znižuje FPSko :P


Jak kde, někde sníží, někde zvětší. každopádně ja mam všude 60 fps - vyžaduje si to ale silný PC.

View PostSolmyr, on 16 November 2011 - 11:22 AM, said:

K patchovani binarek v klientovi samotnymi hraci bez pristupu k zdrojovym kodum jsem dost rezervovanej. Proto bych doporucil tento "patch" nestahovat dokud ho neproverime (prave ho stahuju). Pro autora: Neber to jako narceni ale jako opatrnost vychazejici ze zkusenosti (neni problem si pak v takoveto aplikaci udelat backdoor).


Vpohodě, ale pokud neznaš detailně mechaniku MPQ a souborů v něm tak z toho nic moc nevyčteš.
0

#7 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 16 November 2011 - 11:51 AM

Co to vlastně je ? :-D nak sem to nepochopil
0

#8 User is offline   Valynisa 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 674
  • Joined: 19-January 09

Posted 16 November 2011 - 11:52 AM

Ty jo. To vypadá naprosto úchvatně, máš ode mě obrovskou pochvalu. Jen škoda, že já to nikdy se svým slabým PC nevyzkouším :D

PS: ty dungeony z Cataclysmu jak tam jsou "přidané" to jsou jako normálně funkční dungy do kterých můžem s 80tkama vlézt, nebo to jsou jen portály a prázdné instance? jsem trochu nepobala :-)
0

#9 User is offline   Rreezznniikk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 05-January 10

Posted 16 November 2011 - 12:09 PM

View PostValynisa, on 16 November 2011 - 11:52 AM, said:

Ty jo. To vypadá naprosto úchvatně, máš ode mě obrovskou pochvalu. Jen škoda, že já to nikdy se svým slabým PC nevyzkouším :D

PS: ty dungeony z Cataclysmu jak tam jsou "přidané" to jsou jako normálně funkční dungy do kterých můžem s 80tkama vlézt, nebo to jsou jen portály a prázdné instance? jsem trochu nepobala :-)


Tak jediny místo kde se prokazatelne snižuje fps je před og a v Minas Morgul, které je ješte rozdělané takže hrat to muže každej komu běží WoW. Dungeony/Raidy z Cataclysmu jsou prazdné, NPC je otázka serveru, ne patche to znamená, že se tam daji dospamovat vlastni NPC a tak vytvořit vlastní dungeon/raid. Viděl sem na hodně free serverech jako lakadlo vlastní instance. Když jsem měl možnost si je prohlédnout bylo uplně o ničem (Různě spawnované ingame objecty), ale tohle je úplně jiná liga :-)
0

#10 User is offline   Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 16 November 2011 - 12:53 PM

Jak se chova standartni server kdyz po nem pozadujes port na mapu kterou nezna? Nebo mas i sve vlastni jadro?
0

#11 User is offline   Burrows 

  • Group: VIP
  • Posts: 122
  • Joined: 02-November 11

Posted 16 November 2011 - 01:30 PM

RreezznniikK není to ten onen legendární BUGER z Drak'thulu?:D Jo, jinak to je docela dost povedený ten tvůj patch, líbí se mi.
0

#12 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 November 2011 - 05:59 PM

Všechny ženy nahé...až na Taurenky (diskriminace hnědočerné rasy?) + byhc zpoaměl na nahý elfy aby se pomocí frapsu daly natáčet filmy pro dospělé? :D vypadá to jak grafika z Cataclysmu aplikovaná na WOTLK.
0

#13 User is offline   Rreezznniikk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 05-January 10

Posted 16 November 2011 - 07:28 PM

View PostSolmyr, on 16 November 2011 - 12:53 PM, said:

Jak se chova standartni server kdyz po nem pozadujes port na mapu kterou nezna? Nebo mas i sve vlastni jadro?


Není to tak jak to vypadá. Když v patchlistu píšu, že existuji i nové class kombinace tak při vytváření postavy půjdou vybrat, ale ne vytvořit, napíše to character create error. Jednoduše nejdřiv to musí být nastevené i pro server. Nové zóny však nemusí.. pokud by sem nechtěl aby existovalo místo kam přijdu a portne mě to dovnitř. Dneska takřka na každém serveru jsou teleporteři a podobně, a právě přes ně by se dalo dostat (pro normalní playery, pro GM stačí .go) do těchto instancí, které nejsou nové, které jsou umístěny již v existujících místech.
0

#14 User is offline   Rreezznniikk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 05-January 10

Posted 24 December 2011 - 11:44 AM

Zdravím, tady je opravená verze 2.9.7 The Reznik Era. Díky všem za posílání bugů. Také by jsem chtěl říct, že končím s tímto projektem, ale možná v budoucnosti dodělám nový world building v tomto projektu. Na Emerald Dream stále budu pracovat... Ale, nyní dělám na novém projektu. Projekt kde bude kompletně nový vlastní svět :-)

DOWNLOAD FIXED VERSION 18+ (24.12.2011)

Rapidshare
Ulozto
MEGAUPLOAD

Pár obrázků z nového projektu

http://img833.imageshack.us/img833/4167/wowscrnshot121611181110.jpg
http://img443.imageshack.us/img443/5397/wowscrnshot121611181148.jpg
http://img100.imageshack.us/img100/2658/wowscrnshot122311113226.jpg
http://img266.imageshack.us/img266/5494/beznzvushu.jpg
3

#15 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 24 December 2011 - 02:09 PM

Viac by ma potešila detailnejšia úprava prvkov originálneho wow sveta ako napríklad krajšia obloha, krajšie stromy, hustejšia vegetácia a tak ale inak je to skutočne pekné. Mimochodom chcem sa spýtať, nevieš či sa dá do wotlku aplikovať cataclysm voda? xD
0

#16 User is offline   MiTiNkA 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,393
  • Joined: 31-August 08

Posted 24 December 2011 - 02:35 PM

Zajímavý. Zkusim to :-))
0

#17 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 25 December 2011 - 12:53 PM

To ma poser na holé záda s prepáčením, rozjarený Durotar, Blade´s Edge, Darkwood, jesenný Azuremyst a mnoho ďalších uprav...máš môj obdiv. Škoda že WoW neobsahuje zmenu prostredia prispôsobenia k nášmu dátumu a ročnému obdobiu, bola by to krása.
0

#18 User is offline   Rreezznniikk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 05-January 10

Posted 25 December 2011 - 03:22 PM

View PostRazzor, on 25 December 2011 - 12:53 PM, said:

To ma poser na holé záda s prepáčením, rozjarený Durotar, Blade´s Edge, Darkwood, jesenný Azuremyst a mnoho ďalších uprav...máš môj obdiv. Škoda že WoW neobsahuje zmenu prostredia prispôsobenia k nášmu dátumu a ročnému obdobiu, bola by to krása.


V budoucnu by sem chtěl udělat něco jako "World of Snowcraft" :-) Bude věchno zasněžěné.
0

#19 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 25 December 2011 - 04:16 PM

Netuším, co tě k tomu vedlo, ale vypadá to bezvadně. Mám teda výhrady k Azuremystu( :P ), tam měl být velký čoudící kráter plný goblinů, ale ten podzimní Elwynn... to je nádhera. Přesně tak víme, že měl podle Warcraftu 3 vypadat Silverpine Forest.
0

#20 User is offline   MiTiNkA 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,393
  • Joined: 31-August 08

Posted 25 December 2011 - 06:13 PM

Tak jsem si to zahrál.. A klobouk dolů.. vtipný, hezký.. úžasný :)
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist