Mystiq.org - forum: Mystiq - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mystiq

#21 User is offline   lukisek1111 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 17-June 09

Posted 17 June 2009 - 09:07 PM

Děkuju za vaše odpovědí.. Jen sem chtěl vědět jak se to stalo Prosím O LOCK
0

#22 User is offline   Mystiq 

  • Zakladatel
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 611
  • Joined: 23-May 08

Posted 17 June 2009 - 09:13 PM

čo bolo to bolo, nenavist spis vznikla tim kdyz jsme zacali kvalitou i poctem hracu prevysovat puvodni mystiq.cz, k rozdeleni doslo z mnoha duvodu, jeden z nich byly problemy mezi mnou a deckerem (jeho tvrda palice a neschopnost pouzivat mozek) , ktere vyustili ve financni skandal (on jich po rozdeleni pak mel jeste par) ,kdyz jsem se o to prestal starat.... a dal bla bla bla... az doted... staci ? :)

#23 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 17 June 2009 - 09:46 PM

tak me napada kdyz cztko zmenilo majitele tak si muze jen tak ze srandy zmenit nazev aby se odprostilo od tech horsich spominek xd
jo a taky sem presel hnedka jak to slo :-)
pak by se uz nikdy nemuselo resit to s tema nazvama a nemusis zacit debatu ze se ma zmenit nazev tu bylo by tu zase moc spamu a nicemu by to nepomohlo :-)
0

#24 User is offline   lukisek1111 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 17-June 09

Posted 17 June 2009 - 09:49 PM

View PostJenyla, on Jun 17 2009, 10:46 PM, said:

tak me napada kdyz cztko zmenilo majitele tak si muze jen tak ze srandy zmenit nazev aby se odprostilo od tech horsich spominek xd
jo a taky sem presel hnedka jak to slo :-)
pak by se uz nikdy nemuselo resit to s tema nazvama a nemusis zacit debatu ze se ma zmenit nazev tu bylo by tu zase moc spamu a nicemu by to nepomohlo :-)


JA sem se jenom zeptal
A ješte jedna otázka kdy tu bude WOTLK???
0

#25 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 17 June 2009 - 09:52 PM

u nas to de fofrem(joke) takze za rok se mozna pusti nakej test xd
0

#26 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 18 June 2009 - 06:03 AM

test už je mám takovej pocit...ale smrdí to jak peklo, takže to je jasnej eat shit :)
0

#27 User is offline   ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 18 June 2009 - 06:53 AM

View PostManík, on Jun 18 2009, 06:03 AM, said:

test už je mám takovej pocit...ale smrdí to jak peklo, takže to je jasnej eat shit :)



dřív nebo později vývojáři přestanou dělat na preWotLK světě. Pak už nebude ani důvod WotLK odkládat. Ale ta chvíle je ještě celkem daleko :-) Jen se bojím, aby jsme nezůstávali bez datadisku tak dlouho, že tady zůstane jen pár nejvěrnějších...
0

#28 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 June 2009 - 08:50 AM

View Postlukisek1111, on Jun 17 2009, 10:49 PM, said:

A ješte jedna otázka kdy tu bude WOTLK???


Mackovi se povedla jedna Kompilace patche 3.1.3

Outdoor nevypadá špatně (ikdyž někteří mobové nejsou naspawnění) ale jediné dungy které vůbec nějak fungují jsou v Udgardu. Zatím všechny potvory v mém namátkovém testu castili. (Vzorkový přelet nad Icecrownem a kolem Valgardu)

Talenty a spelly (alespoň u mága) vypadají dobře. Ale spuštění by fakticky jen znamenalo že by sis za týden vyexpil 80tku a pak mohl maximálně farmit Achievmenty v TBC a zbytku azerothu.
Plus ještě navíc ty dungy jsou nerfnuté.

SWP ekvip je totiž lepší než bys byl schopen získat za těch 10 levelů expení.
Nascriptit 95 procent dungů, všechny heroicy a T7-10 a T7-25 vydím tak na rok.
T8- Ulduar ani není v databázi.

PVP ekvip: Ještě nemáte ani S4 na S5 máte čas.

This post has been edited by Paeris: 18 June 2009 - 08:52 AM

0

#29 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 18 June 2009 - 08:57 AM

View Postlukisek1111, on Jun 17 2009, 07:58 PM, said:

Néé kukam po serverech já sem se slušně zeptal


Sem se jen tak nahodou podival na cztkarsky forum a copak to tam nevidim, topic se zkopirovanymi prispevky odtud. Aspon tady nevypravej pohadky o tom jak nejses hrac z cztka a jak tudy jen nahodne prochazis :)

link pro zajemce co tam sou registrovany
0

#30 User is offline   Rengen 

  • Group: VIP
  • Posts: 196
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 June 2009 - 10:01 AM

MystiQ.cz opět boduje :)
0

#31 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 June 2009 - 10:15 AM

njn, zas nekomu dycky rupne v hlave, neresme a jedem dal
0

#32 Guest_Kubajz21_*

  • Group: Guests

Posted 19 June 2009 - 06:02 AM

Ahoj, jsem hráč z Mystiq.cz.Omlouvám se za vystoupení jednoho u našich hráčů, on to myslí dobře, ale bohužel to tak nevypadá a zároveň nechápe jaká byla minulost serveru protože přišel před pár měsíci a hned se začal angažovat do věcí na které nemá(dítě).S Mystiqem to momentálně vypadá lépe, nový vlastník, který se snaží, dobrý tým Developerů, ale to co nám chybí jsou hráči a to je podle mě největší problém.Chtěl jsem jenom trochu objasnit situaci kvuli Lukiskovi.Mějte se a hodně štěstí.
0

#33 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 19 June 2009 - 06:18 AM

wow, nečekal sem, že se na starý kolena dočkám nějaký jinýho postu od někoho z CZtka, než typu: ORG smrdí, debilové, Mystiq.cz je nejlepší...:(
0

#34 User is offline   karyon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 19-June 09

Posted 19 June 2009 - 06:46 AM

Ahojky,

taky mi to neda - na mystiq.cz jsem od lonskeho unora a musim rict, ze bohuzel jedna z mala, ktera v tech tezkych casech pro server stale jeste dycha. Verim Felixovi (to je ten clovek, ktery za cenu nezmerneho osobniho usili cztko zveda z popela a dari se to)a ostatnim, ze to proste dobre dopadne. Cenim si odvahy a ochoty pracovat na veci, ktere verim, zvlaste ve chvili, kdy okolnosti nejsou priznive. Minimalne kvuli tomu ma Felix muj obdiv a plnou podporu. Vsem tady preji hodne stesti a radosti ze hry (hlavne tem, s nimiz jsem mela tu cest se poznat na cztku) :(

This post has been edited by karyon: 19 June 2009 - 06:47 AM

0

#35 User is offline   Venomancer 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 34
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 June 2009 - 07:15 AM

Nevidim nic spatneho v tom, ze Lukisek postuje na mystiq.cz odpovedi, co jsou tady, ale neskutecnym zpusobem me ser* to, ze vytrhava z kontextu jen ty odpovedi a fraze, ktery vypadaj, jako kdyz by vsichni hraci z .org chteli jit s loucema a vidlema na .cz, ale tak tohle se tu resilo uz mockrat :(
0

#36 User is offline   lukisek1111 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 17-June 09

Posted 19 June 2009 - 07:25 AM

View PostVenomancer, on Jun 19 2009, 08:15 AM, said:

Nevidim nic spatneho v tom, ze Lukisek postuje na mystiq.cz odpovedi, co jsou tady, ale neskutecnym zpusobem me ser* to, ze vytrhava z kontextu jen ty odpovedi a fraze, ktery vypadaj, jako kdyz by vsichni hraci z .org chteli jit s loucema a vidlema na .cz, ale tak tohle se tu resilo uz mockrat :(


NE to sem nedělal sem zkopiroval jenom začatek bo se pak locknul u nás topics
0

#37 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 19 June 2009 - 07:27 AM

View Postipaul, on Jun 18 2009, 06:53 AM, said:

dřív nebo později vývojáři přestanou dělat na preWotLK světě. Pak už nebude ani důvod WotLK odkládat. Ale ta chvíle je ještě celkem daleko :-) Jen se bojím, aby jsme nezůstávali bez datadisku tak dlouho, že tady zůstane jen pár nejvěrnějších...

Hm, tak se na ten server skoč podívat :( Myslím, že to ani zdaleka neodpovídá našim představám, takže kdybychom to nahodili, tak spíš většina lidí půjde zpět někam na TBC servery.

#38 User is offline   Venomancer 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 34
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 June 2009 - 07:38 AM

Ono co jsem tak koukal tak na WotLKu nejedou poradne ani novy spelly, jedina class, ktera jakz takz jede je mage, jinak jako nic a co se dungeonu tyce tak co jsem cetl na trinity, tak utgarde keep na nonHC jakz takz jede a nexus taky na nonHC se tam neco sem tam deje, jinak vubec nic. Budte radi za to, co mate tady :(
0

#39 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 June 2009 - 07:47 AM

Protože mage je inteligentně dělaná clasa která nemá žádné přefiňtěné kraviny.

Jinak Outdoor jede taky slušně... Ale skutečně Non hero Udgarde nestačí na překonání ekvipu z SWP (pravda itemy z craftu by to zvládli ale těmi ekvip nezaplníme.

Souhlasím že ten WOLK nemá smysl. Ale není to tak tristní jak se zdá.
0

#40 User is offline   ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 19 June 2009 - 08:32 AM

View PostBlack_one, on Jun 19 2009, 07:27 AM, said:

Hm, tak se na ten server skoč podívat :( Myslím, že to ani zdaleka neodpovídá našim představám, takže kdybychom to nahodili, tak spíš většina lidí půjde zpět někam na TBC servery.


tak rozdej accounty :)

a já říkal "Ale ta chvíle je ještě celkem daleko"
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

7 User(s) are reading this topic
0 members, 7 guests, 0 anonymous users


TOPlist