Mystiq.org - forum: O co jde? Není to divný! - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

O co jde? Není to divný! Fóry ze školy, aneb nebojte se podělit!

#1 User is offline   Kratos 

  • Group: VIP
  • Posts: 277
  • Joined: 02-July 08

Post icon  Posted 22 February 2009 - 12:36 AM

Heh, nevím jestli učitelství je na tom tak mizerně :) Nebo jako jakože cože co? :)

Ale taky se Vám někdy zdá že některej z Vašich profesorů/lektorů/učitelů (ek), maj například menší slovní zásobu v angličtině než Vy samotní? :D A když už se Vás při každý hodině ptá : "Já nesouhlasím, a co Vy?? Co myslíte??(a ptá se konkrétně Vás? - To už je divný?)

Nebo ,že stojíte před katedrou (- chvíli po/před zvoněním a humorným způsobem předvádite jiné učitele), a do třídy přijde učitelka a řekne: "Jé pardon, já tady mám hodinu , nevíte kde jsou?"


Není to o tom že bych byl "starej", ale o tom jak mě to zarazilo a stává se mi to furt. Asi přestanu nosti košile :)
0

#2 User is offline   bery 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 25-July 08

Posted 22 February 2009 - 03:26 AM

View PostKratos, on Feb 22 2009, 02:36 AM, said:

Heh, nevím jestli učitelství je na tom tak mizerně :P Nebo jako jakože cože co? :P

Ale taky se Vám někdy zdá že některej z Vašich profesorů/lektorů/učitelů (ek), maj například menší slovní zásobu v angličtině než Vy samotní? :D A když už se Vás při každý hodině ptá : "Já nesouhlasím, a co Vy?? Co myslíte??(a ptá se konkrétně Vás? - To už je divný?)

Nebo ,že stojíte před katedrou (- chvíli po/před zvoněním a humorným způsobem předvádite jiné učitele), a do třídy přijde učitelka a řekne: "Jé pardon, já tady mám hodinu , nevíte kde jsou?"


Není to o tom že bych byl "starej", ale o tom jak mě to zarazilo a stává se mi to furt. Asi přestanu nosti košile :)


lol se asi nudíš co že zakladáš takovy topic :-D

ale někdy se zarazím jak učitele začnou říkat něco o učivu jak to není a přitom každý ví že je to opačně http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/bigsmile.gif

This post has been edited by bery: 22 February 2009 - 03:28 AM

0

#3 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 22 February 2009 - 09:13 AM

s tou ájinou... no.. naše učitelka vůbec anglicky neumí, ale furt se bude povyšovat , co dál říct xD
0

#4 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 February 2009 - 10:10 AM

kdo nezná rozdíl mezi tupým a ostrým úhlem nemá tu co dělat.

takže: takže tento tupý úhel...

ale pane učiteli to je ostrý úhel
0

#5 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 February 2009 - 10:30 AM

View PostKratos, on Feb 22 2009, 12:36 AM, said:

maj například menší slovní zásobu v angličtině než Vy samotní?

Jestli máš paní ředitelovou, tak u ní je to zcela normální. ^^
0

#6 User is offline   Goneril 

  • Group: VIP
  • Posts: 355
  • Joined: 25-July 08

Posted 22 February 2009 - 10:31 AM

Já si svojí angličtinářku vzal :o V hodině jsme občas diskutovali, to jo - byl jsem dobrej, ale byla lepší :)
0

#7 User is offline   Petr 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 February 2009 - 10:36 AM

"Tak zítra mě všichni doneste 24kč na tu přednášku o drogách z minulého týdne, ať to konečně zaplatím. Petře napiš to nějak krátce na nástěnku...."
píšu...
DONÉST UČITELCE 24KČ NA DROGY, SPĚCHÁ


haha, ale tenkrát mě to přišlo děsne vtipné =)
0

#8 User is offline   Venia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 138
  • Joined: 13-July 08

Posted 22 February 2009 - 10:57 AM

Naše angličtinářka byla skvělá...
Horší to byl s chemikářem, panem inženýrem, který tomu rozumněl. Ale až moc.. A očekával to i od nás, takže nebylo nic divnýho na tom, když dozkoušel, všichni sme koukali do těch sešitů, a říkali si, ty jo, co to po nás chce a on v tu chvíli začal tu látku vykládat...
0

#9 User is offline   Kratos 

  • Group: VIP
  • Posts: 277
  • Joined: 02-July 08

Post icon  Posted 22 February 2009 - 11:41 AM

View PostReaver, on Feb 22 2009, 10:30 AM, said:

Jestli máš paní ředitelovou, tak u ní je to zcela normální. ^^


Ano nudím se a ty "kauzy" tady mě berou asi stejně jako pravdivý články v Blesku.



Heh, nevím jestli je to "pani ředitelová" asi jsem jí nikdy neměl .Ale ta naše nosí účes ve tvaru Helma a řekl bych že chodí zvláštně oblíkana xD A to tak že hodně ;) :D A navíc furt sebou nosí slovník ve kterým vesměs nic není a neustále vykládá kecy typu tahle knížka je moc těžká, atd atd.

Pro názornost uvedu příklad:

Nebo: "No jelikož jste test z týhle lekce takhle nepovedl, protože tahle knížka je dost těžká, opravdu dost těžká. Tak si opravnej dáme příště, a já udělám něco jinýho."

O 2 dny později na testu: " No tak teda kdo nenapsal ten test pojdte dopředu, napíšete si ho znovu. Je teda ten samej ale na podruhy byste ho už všichni měli zvládnout."

(V 1 "kole" testů jsme ho napsali dva z toho já na maximum, a kolegyně na třičtvrtě; v 2 kole už to napsal i zbytek třídy - 9 lidí)
0

#10 User is offline   Derlok 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 51
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 February 2009 - 12:22 PM

to naše angličtinářka strašila děcka že všichni umřeme protože nejde plyn atd xD na mě extra má alergii a každý ve třídě je inteligenčně pod bodem mrazu podle ní :D ale v 75% to je naopak ;)
0

#11 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 22 February 2009 - 01:26 PM

http://img222.imageshack.us/img222/6369/118166250.th.jpg
Jeste ze zakladky :D

Jinak nas chemikar..ktereho uz nemame bohuzel mu nasli nador nebo tak neco.Hroznej tipek.Pravda docela silne smrdel a stalo se ze mu vypadly zuby, ale jinak chodici encyklopedie s kterym byla prdel
Video natacela jedna pritroubla holka ze tridy-video opravdu o nicem ale tak zacatek -Tak ona nevi . Je docela dobry(takze tak do 1min pak v zajmu vasi nalady vypnout)
http://www.youtube.c...h?v=Z3aVfZkdXJg

This post has been edited by Elypsa: 22 February 2009 - 01:33 PM

0

#12 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 February 2009 - 01:32 PM

lol tak ta úča má dost
0

#13 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 22 February 2009 - 02:07 PM

Byt ucitelem je nejhorsi. Kdyz udelas pedagogickou vejsku tak budes mit 5x mensi plat nez napr. ten kdo udela ekonomickou nebo informatiku
0

#14 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 22 February 2009 - 02:49 PM

View PostVeress, on Feb 22 2009, 02:07 PM, said:

Byt ucitelem je nejhorsi. Kdyz udelas pedagogickou vejsku tak budes mit 5x mensi plat nez napr. ten kdo udela ekonomickou nebo informatiku

Jo ale opet to je zas jen v cesku..Takove holandsko tam byt ucitelem to je neco jineho
0

#15 User is offline   Jimbo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 08-July 08

Posted 22 February 2009 - 06:24 PM

View PostElypsa, on Feb 22 2009, 02:49 PM, said:

Jo ale opet to je zas jen v cesku..Takove holandsko tam byt ucitelem to je neco jineho

nie nie, aj na Slovensku...
okrem ineho je to aj sakra nevdacna praca, pri tom spravani dnesnych deciek...nevravim ze ja som byval anejlik ale aspon som vedel kde su hranice
0

#16 User is offline   Zuzatornik 

  • Group: VIP
  • Posts: 266
  • Joined: 03-August 08

Posted 22 February 2009 - 06:53 PM

Mně naše učitelka na ájinu nevadí...
Ale spíš co máme učitelku na materiály...Ptá se nás na otázky typu...byl ste někdy někdo na pískovišti?Přesazovali ste někdy kvítka? a nebo jednou nás učila látku a prej ,,To už znáte ze střední"...no nevím,jestli vypadáme na vysokoškoláky:D
0

#17 User is offline   Satana 

  • Group: VIP
  • Posts: 145
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 February 2009 - 08:16 PM

View PostArag, on Feb 22 2009, 08:44 AM, said:

pohoda, nase anglictinarka neumi ani poradne vyslovit don't worry a dalsi bullshitstvo :)

21, 21, 21, 21, 21, 21... konec záseku.. "Jo tak by to mohlo bejt."
0

#18 User is offline   Rosman 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 368
  • Joined: 14-October 08

Posted 23 February 2009 - 08:07 PM

ááááá Laštovička... Největší kokot na DES... Krychly rýruje na 3x... A to jen od ruky... Dement jako svině...
0

#19 Guest_Host_Savior_*_*

  • Group: Guests

Posted 24 February 2009 - 12:08 PM

Moje matka je ucitelka anglictiny,Moje byvala ucitelka anglictiny na stredni neumela nic moc.Ted sem ve 3ku,mam na anglinu Americana a nemuzu si ho vynachvalit,konecne ucitel se slusnou slovni zasobou..a nedela chyby:D.A taky kdyz neco rekne se u me neujistuje jestli to bylo spravne...< byvala profesorka se tim porad shazovala,ale byal fajn.
Z meho pozorovani vyplynulo,ze anglicky u nas umi kazdej,ale dost mizerne,a lidi kteri vazne umi sou vetsinou mladi,protoze ti starsi nemeli moc dobry sance se to naucit,a nedivim se s komousema za prdeli.Proto sem rad,ze mame vic prilezitosti nez oni,a urcite je neodsuzuju.
0

#20 User is offline   Savior 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 06-July 08

Posted 24 February 2009 - 12:10 PM

Moje matka je ucitelka anglictiny,Moje byvala ucitelka anglictiny na stredni neumela nic moc.Ted sem ve 3ku,mam na anglinu Americana a nemuzu si ho vynachvalit,konecne ucitel se slusnou slovni zasobou..a nedela chyby:D.A taky kdyz neco rekne se u me neujistuje jestli to bylo spravne...< byvala profesorka se tim porad shazovala,ale byal fajn.
Z meho pozorovani vyplynulo,ze anglicky u nas umi kazdej,ale dost mizerne,a lidi kteri vazne umi sou vetsinou mladi,protoze ti starsi nemeli moc dobry sance se to naucit,a nedivim se s komousema za prdeli.Proto sem rad,ze mame vic prilezitosti nez oni,a urcite je neodsuzuju.

PS:nejsem vazne Host..
PS moderatora aby smazal to nahore :D

This post has been edited by Savior: 24 February 2009 - 12:11 PM

0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist