Mystiq.org - forum: Problém na novém servru - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Problém na novém servru

#1 User is offline   Nader 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 23-October 11

Posted 23 October 2011 - 03:35 AM

Mam takovej menší problémeček.. Díky padajícímu písku jsem umřel, tak teda dojdu na místo své smrti, že si posbíram veškerý to železo, uhlí a trochu zlata co jsem natěžil, ale nechce se mi posbírat všechno.. To uhlí by tak nevadilo, ale to železo a zlato...
0

#2 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 23 October 2011 - 08:25 AM

Určitě si to nesebral vše? Včera sem se zabil pádem a pak sem si šel pro věci, naběhnul jsem na ně a zůstaly ležet na zemi. Ale když jsem se podíval do inv tak sem je tam měl. Když to lagne tak se stává, že obraz itemu zůstane na místě ikdyž to sebereš.
0

#3 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 23 October 2011 - 09:08 AM

S padajícím pískem je problém, tvoje itemy se mohou posunout do děr vzniklých pádem. Musíš prokopat celou díru od písku až na dno kde si umřel, potom projít celé dno i celý okraj té díry a měl bys sundat všechno.
Zlaté pravidlo zní: tvoje věci neleží tam kde ti hra ukazuje že leží. Tzn. vidíš je poskakovat na blocku písku ale přitom je sebereš na sandstone ležícím o 2 bloky dál.
0

#4 User is offline   Nader 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 23-October 11

Posted 23 October 2011 - 05:08 PM

Aha, no škoda tý trošky zlata.. Ale včera sem ve svym dole udělal průkop do dalšího systému jeskyní, tak sem si hned zpravil náladu další hromadou zlata, železa, redstonů a dalších kravin :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist