Mystiq.org - forum: Tak to si dělá prdel - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Tak to si dělá prdel Už i v Ep

Poll: Souhlasíte z Vašíkem Claussem santa claussem ? (0 member(s) have cast votes)

je blb

  1. Ne Smrdí a kecá bláboly kterým nerozumí (1 votes [8.33%])

    Percentage of vote: 8.33%

  2. Ano vše co řekne je pravda a víc než pravda (6 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. je to jen gay nekrofilní co otravuje chudáčky nechcíplý v Ep. at jim dá pokoj (5 votes [41.67%])

    Percentage of vote: 41.67%

Vote Guests cannot vote

#1 User is offline   Polki 

  • Group: VIP
  • Posts: 89
  • Joined: 02-July 08

Post icon  Posted 19 February 2009 - 04:01 PM

Tak to si santík klausík dělí prdel už i v EP sere , no teda chudácí , fakt totální kokos
(btw chudáci nemrtví , vyhnat ho z Ep paladinskou jízdou ) ZAchrante východní plaguelands , Eastern plaguelands vás potřebují aby jste je ochránili před prezidentem .
vykecal jim díru do mozku http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/paladin.gif http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/ban.gif http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/diablo.gif http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/elf.gif

http://www.novinky.cz/clanek/161814-video-...li-ze-salu.html
Zde popis

This post has been edited by Polki: 21 February 2009 - 01:29 PM

0

#2 User is offline   DavkaPriest 

  • Group: VIP
  • Posts: 71
  • Joined: 30-August 08

Posted 19 February 2009 - 04:03 PM

:) +1 :-D
0

#3 User is offline   Rosman 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 368
  • Joined: 14-October 08

Posted 19 February 2009 - 04:21 PM

Zdálo se mi to, nebo na něj jeden týpek na tom videu ukázal prostředník a pak mávl rukou? :D
0

#4 User is offline   smismou 

  • Group: VIP
  • Posts: 194
  • Joined: 07-October 08

Posted 19 February 2009 - 04:29 PM

a když řekne francouzkej prezident že se mu nelíbí že do francie ČR dováží malá auta a proto jejich automobilky krachujou to neni euroskeptik? náhodou mě klaus tolik neva aspon si stojí za názorem:-) sice s nim nesouhlasim ale je to v tomhle ohledu borec:D
0

#5 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2009 - 04:38 PM

Nevim .. politiku moc nemusim, ale je nedílnou součástí uspořádíní na naší planetě.
Nepřišo mi že by řekl něco špatně, spíš se postavil proti proudu což málokdo dokáže ... a jestli ho zkritizují tak ať.
Nejsem vyhraněný typ koho volit, ale upřímně si myslim že jinou alternativu než Klause nemáme ... Možná znáte někoho kdo by mohl inteligencí ale upřímně nemůžete tam dosadit někoho koho nikdo skoro nezná. Náš stát je malý ale naštěstí je to stát s lidma většinou s vlastním názorem alespoň v rámci možností a ne sfanatizovaní nějakým názorem.
Jsem rád že nejsme malinkou zemičkou která nikdy nebyla součásti ničeho. Byli jsme necháni našimi spojenci napospas jako nutná oběť pro udržení míru. Nevyšlo to, ale my jsme se z toho poučili dostatečně. Státy které žijou v naivitě bezpečí a nemožnosti jejich nebezpečí (viz amerika v 2.Světové válce) jsou na tom podle mě mnohem hůř.

A vězte že podle mě jediná možnost jak se Evropa kdy sjednotí je mezinárodní konflikt mezi velmocemi. Možná si myslíte že se všichni spojí jednou a svět bude velkej stát ... bude, ale až se bude muset spojit aby odolal jinému nebezpečí společně. To je lidská povaha a těžko jí někdo změní jen tak.

Díky za pozornost :D
0

#6 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 February 2009 - 04:55 PM

zapomels do prvniho postu pridat tag <flamewar>

Jinak s Klausem vicemene sympatizuju a ocenuju jeho postoj, ze i kdyz ma jit proti celej evrope, tak de. K tomu, ze globalni oteplovani neexistuje, se priklani cim dal vic odborniku, a objevujou se uz i skandaly typu zpetne upravovani krivek zaledneni Arktidy. No a euroskepticismus povazuju taky za spravnej krok. Tak dlouho sme se - Ceske zeme - snazili osamostatnit behem Rakouska-Uherska, probehla tu Sametova proti komunistum, ale EU, ktera je na podobnym principu, zrejme nikomu nevadi. Ted netvrdim, ze mame vystoupit z EU, to uz stejne ani nejde, ale spis, ze se i v jejim ramci mame snazit zachovat si urcitou samostatnost. Regulace, ktery tak rada EU dela, stejne jako posilovani moci evropskyho parlamentu je akorat krokem k superstatu.
0

#7 User is offline   Arneth 

  • Group: VIP
  • Posts: 99
  • Joined: 15-July 08

Posted 20 February 2009 - 07:37 PM

Já jsem sice ten projev neslyšel celý, opravdu nemám chuť se pouštět do politiky a debatě o ní, ale jsem velkým zastáncem Klause. V minulosti jsem s ním možná nesouhlasil, nicméně to se změnilo, když si našel čas při oslavení výročí úmrtí E. Beneše a zašel k nám do školy besedovat se studenty o čemkoliv. Výtečně obhájil svůj názor na globální oteplení a uklidnil mě, co se týče otázek o mezinárodním napětí (USA, Rusko, Čína).
Pokud jde o jeho euroskepticismus, jsem rád, že alespoň někdo se nebrání vyjádřit svůj kontroverzní názor. On tu odvahu má a nic mu jí nedokáže sebrat a to je podle mě faktor významného člověka. Nebát se a nezatlačovat tu demokracii, ta práva, která jsme si vydobyli po tak dlouhé době totality. On se nijak neomezuje a snaží se nám vnuknout myšlenku, abychom i my přemýšleli předtím, než se přikloníme k jedné či druhé straně a případně omezíme svou svobodu a svá práva. Jestliže má Lisabonská smlouva podle něj vady a omezuje základní principy demokracie a práv svobodného člověka, pak je dobře, že na to někdo upozorní a začně se o tom debatovat.
On prostě předkládá a stále připomíná, že žijeme ve svobodném světě, ikdyž si nevědomky svá práva zúžujeme a omezujeme. A tim je pro mě borec :D
0

#8 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 20 February 2009 - 07:54 PM

lol to je téma..- zase...Tady se hraje wowko a spamuje..jdete na wowko a tam se bitkujte..s politikou si bezte na wc...-
0

#9 User is offline   Jimbo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 08-July 08

Posted 20 February 2009 - 10:10 PM

View PostReaver, on Feb 19 2009, 04:55 PM, said:

snazit zachovat si urcitou samostatnost

asi tak, europske motto "United in diversity" by mohlo fungovat aj v praxi...btw, nie ze by som sa chvalil, ale osobne som navstivil Europsky parlament, bolo celkom zaujimave tam pocuvat priamo z oci do oci zopar poslancov, uplne ine ako ked clovek pocuje niektore nazory z telky...

btw. Polki, je to len moj pocit, alebo by si si fakt mal dat na chvilu od toho wowka pauzu? :P
0

#10 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 20 February 2009 - 11:45 PM

View PostMalakai, on Feb 20 2009, 07:54 PM, said:

lol to je téma..- zase...Tady se hraje wowko a spamuje..jdete na wowko a tam se bitkujte..s politikou si bezte na wc...-

offtopinka... wowko je o par sekci vejs a pokud te politika nezajima a nemas tedy k tematu co rict, tak si to nech pro sebe a pokracuj v jinych topicich

Dneska jsme ve skole pri suplovani Klausovo projev resili, a ja se s suplujicim ucitelem ocit v pozici jedinych zastancu Klause. Tak by me docela zajimal vysledek hlasovani o (ne)souhlasu s Klausovo nazorem tady na foru. By to mohl Polki editnout a udelat ho.
0

#11 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 20 February 2009 - 11:57 PM

View PostReaver, on Feb 21 2009, 01:45 AM, said:

offtopinka... wowko je o par sekci vejs a pokud te politika nezajima a nemas tedy k tematu co rict, tak si to nech pro sebe a pokracuj v jinych topicich



Njn..offtopinka..ale tak nechápu proč v tématu o tom že si Maník robí prdel cpete Klausa...

A jak už někdy někdo řekl Viva la Democracy!-
0

#12 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 21 February 2009 - 09:00 AM

Mně se vždycky Klaus líbil, ale v poslední době mi přijde, že už je krapet mimo mno. Trochu mi přijde, že mu na hlavu vlezlo, že vlastně dělal všechny politický funkce, co se dalo.
Je pravda, že se dost objevují studie o tom, že globální oteplování neexistuje, ale nejsem odborník, čili když vidím důkazy pro gl.otep.... Mezi tím zastávám spíš neutrální postoj, v poslední době už se mi moc Klausovo chování nelíbí, jak zastupuje ČR mimo naší republiku.
Ale sem rád, že ho tu máme, protože nevím, kdo jinej by tam měl bejt... a taky by mě zajímalao, kdo tam místo něj půjde. Jeden by spolupracoval s komoušema a o dalších radši mluvit nebudu, páč to je katastrofa.

This post has been edited by Black_one: 21 February 2009 - 09:05 AM


#13 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 21 February 2009 - 12:07 PM

Hehe Blacku a to se třeba dožijem až tu Bude aj Zelenej Prezident či Prezidentka..-

Pak se bude zase emigrovat...
0

#14 User is offline   Russell 

  • Group: VIP
  • Posts: 194
  • Joined: 04-July 08

Posted 21 February 2009 - 12:19 PM

View PostJimbo, on Feb 20 2009, 10:10 PM, said:

btw. Polki, je to len moj pocit, alebo by si si fakt mal dat na chvilu od toho wowka pauzu? :D

To není pocit...to je fakt :-) Kdybys ho znal tak pochopíš :-D
0

#15 User is offline   Polki 

  • Group: VIP
  • Posts: 89
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2009 - 01:30 PM

Je to jen joke o Santa claussovi kterej sere undeathy .. chudáčky .. ale je tu i anketa tedkonc tak šup tam vote
0

#16 User is offline   Jimbo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 08-July 08

Posted 21 February 2009 - 02:20 PM

tak potom moja chyba, ten joke mi neprisiel velmi vtipny, mozno to chce isty stupen zavislosti aby som take vtipy pochopil ^_^

inak ta anketa...vidim ze ani objektivita ti nechyba (ironia)
...nemozes ludi rozdelit na tych co ho neznasaju a na tych "ano ma vzdycky jen pravdu a nic nez pravdu"..svet nieje ciernobiely :)
0

#17 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2009 - 06:46 PM

Ta anketa je nanic ... nemá možnosti a je jen zaměřená na ponížení. Buď jí předělej na objektivní nebo jí smaž ... pokdu tak neuděláš udělám to já že jí smažu
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist