Mystiq.org - forum: Vaše Oblíbené Klipy, Hudba - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 211 Pages +
  • « First
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Vaše Oblíbené Klipy, Hudba

#801 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 November 2009 - 01:01 PM

hehe, dobře Anrelko :-D
0

#802 User is offline   Leito 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 380
  • Joined: 21-July 08

Posted 22 November 2009 - 02:26 PM


This post has been edited by Leito: 22 November 2009 - 05:46 PM

0

#803 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 November 2009 - 02:32 PM

View PostMiTiNkA, on 22 November 2009 - 11:25 AM, said:

tak jde o to jaký je to odvětví metalu.. já třeba posloucham spíš industrial a nu metal..
a Anrel nwm proč nadáváš na metal.. každej at si poslouchá co chce.. já taky nenadávam tvýmu stylu hudby.. každýmu se líbí něco jinýho..

jn zrovna tyhle typy maji s metalem spolecney nanejvys slovo metal v nazvu :)
at se drzime tematu

This post has been edited by hokop: 22 November 2009 - 02:33 PM

0

#804 User is offline   Hammy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 188
  • Joined: 15-August 08

Posted 23 November 2009 - 02:35 PM

bittersweet symphony trochu jinak
0

#805 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 23 November 2009 - 05:35 PM

View Posthokop, on 22 November 2009 - 02:32 PM, said:

... jn zrovna tyhle typy maji s metalem spolecney nanejvys slovo metal ....


Ehm ... nebud takovy zaprdeny "klasik" ... metal se meni, stejne jako se meni doba ... sou odvetvi metalu, ktery se ti nemusi libit, kvuli tomu je nemusis ale zesmesnovat nebo znevazovat. Nechovej se jako idiot jenom proto, ze necemu nerozumis, nechapes nebo se ti to nelibi. Metal si nevymyslel a z prdele prvnimu metalistovi na svete si taky nevypad...
0

#806 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 23 November 2009 - 07:06 PM

View PostHammy, on 23 November 2009 - 02:35 PM, said:

bittersweet symphony trochu jinak


to není techno ale dnb a je to cornandbeans - bittersweet symphony remix :D

#807 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 23 November 2009 - 10:56 PM

... neco veseleho :)

0

#808 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 24 November 2009 - 12:05 AM

View PostGum_Bob, on 12 November 2009 - 09:27 PM, said:

...[/youtube]


kurna daft punk ty blazni meli nakej dvou hodinovej nebo kolika hodinovej "pribeh" ve kterym proste to vsechno zapadalo hralo a ja nevim co ... prekvpaive sem ho slysel a doposlechl ... je to sileny neni to muj styl, ale hrozne se mi to libilo tehda ...

a ty ruce :) ja umiral nejdriv smichy, pak sem koukal jenom ap roste ... je to dokonaly ty ruce :) proste to ty pisnicce ... ja nevim mne to prijde lepsi jak puvodni klip xD
0

#809 User is offline   Hammy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 188
  • Joined: 15-August 08

Posted 24 November 2009 - 07:49 AM

View PostGum_Bob, on 23 November 2009 - 07:06 PM, said:

to není techno ale dnb a je to cornandbeans - bittersweet symphony remix :)
říkám snad že to je techno? vím že to je drum xD nvm proč tam je napsané techno a pak dnb...
0

#810 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 November 2009 - 08:06 AM

View PostPrasopes, on 24 November 2009 - 12:05 AM, said:

kurna daft punk ty blazni meli nakej dvou hodinovej nebo kolika hodinovej "pribeh" ve kterym proste to vsechno zapadalo hralo a ja nevim co ... prekvpaive sem ho slysel a doposlechl ... je to sileny neni to muj styl, ale hrozne se mi to libilo tehda ...


Interstella 5555 :)
0

#811 User is offline   Nakasharal 

  • Group: VIP
  • Posts: 788
  • Joined: 07-January 09

Posted 24 November 2009 - 11:53 AM

View PostDaft, on 24 November 2009 - 08:06 AM, said:


Vydržel jsem přesně 13 minut a 45 vteřin :D A za to si myslim zasloužim nějaký vyznamenání. Ne teď opravdu. Chtěl jsem tomu dát šanci ale zklamal jsem :D

Tak zase po delší době zabrousíme k opravdovému gotickému rocku. A opravdovému píšu proto, že už mě štvě dnešní móda, která obnáší nazývat každou kapelu jako Nightwish gothem. Takže tady se podívejte goth v pravym slovasmyslu.
P.S. Kvalita je hrozná ale je to raritka. :D

0

#812 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 24 November 2009 - 12:07 PM

naka, zajimava kapela, rekl bych, ze dnes uz moc lidi neoslovi ale ... jinak nevim, mel sem za to, ze nighwish jsou cistej symphonic, kterej ma jen koreny v goth hudbe, ale uz se to pocita jako samostatny styl, kazdopadne komerce tam smrdi v tom mas pravdu.
Ale gothic metal by meli byt kapely jako Lacuna Coil -

Ale mozna se pletu ... gothik metal znam jen tak okrajove.
0

#813 User is offline   Nakasharal 

  • Group: VIP
  • Posts: 788
  • Joined: 07-January 09

Posted 24 November 2009 - 12:14 PM

View PostPrasopes, on 24 November 2009 - 12:07 PM, said:

naka, zajimava kapela, rekl bych, ze dnes uz moc lidi neoslovi ale ... jinak nevim, mel sem za to, ze nighwish jsou cistej symphonic, kterej ma jen koreny v goth hudbe, ale uz se to pocita jako samostatny styl, kazdopadne komerce tam smrdi v tom mas pravdu.
Ale gothic metal by meli byt kapely jako Lacuna Coil -

Ale mozna se pletu ... gothik metal znam jen tak okrajove.

Neni to špatný, ale já moc prostě nemusim ty zpěvačky-upírky :)Samozřejmě, ještě existujou odnože gothu. V dnešní době spíš už jen ty metalový. Ale je jich sakra málo. BTW ještě jsem si vzpomněl na Type o Negative. Ale ty už taky asi nehrajou.

0

#814 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 24 November 2009 - 12:16 PM

ty jo tu kapelu "znam" resp. uz sem ji slysel :) vcelku fajn, ale i tak mne rozesmivaj kapely treba i apokaliptika, kde hrajou na vsechny strunovy nastroje jak na kytaru :) basa atd. :))) nevim proc ale prijde mi vtipny jak treba u toho hazi jeste hlavou pak :D

Mno kazdopadne goth neni muj styl no, ja jsem spis na rychlejsi veci, co maj stavu (energii) :)
0

#815 User is offline   ulixe 

  • Group: VIP
  • Posts: 663
  • Joined: 03-July 08

Posted 24 November 2009 - 02:53 PM

Stunna - Back in Time

trosku sladci liquid dnb, ale krasny;)
0

#816 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 24 November 2009 - 03:04 PM



^.^', kdyz uz jsem si to hodil na FB .)
0

#817 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 November 2009 - 04:14 PM

View PostPrasopes, on 23 November 2009 - 05:35 PM, said:

Ehm ... nebud takovy zaprdeny "klasik" ... metal se meni, stejne jako se meni doba ... sou odvetvi metalu, ktery se ti nemusi libit, kvuli tomu je nemusis ale zesmesnovat nebo znevazovat. Nechovej se jako idiot jenom proto, ze necemu nerozumis, nechapes nebo se ti to nelibi. Metal si nevymyslel a z prdele prvnimu metalistovi na svete si taky nevypad...

To netvrdim a ja akceptuji ze kazdy posloucha neco jineho jenom mi vadi kdyz nekdo rekne ze Korn atd je metal.....to si pak kazdy rekne ze metal je sracka a pritom o treba Iron Maiden ani neslysel. Navic pro metal je typicky ted cituju wikipediu : "Existuje množství variací heavy metalu, ale všechny se opírají o zkreslený zvuk kytar a kytarové motivy, zvané riffy. K tomu mírně kovově znějící baskytara a úderné tempo bicích." a nu a industrial metal : "Staršími posluchači Heavy Metalu není považovaný jako podžánr Heavy Metalu, jelikož v Nu Metalu nejsou technické kytarové riffy, a ty jsou základem Heavy Metalu ".Jinak kdo co posloucha je mi u prdele pokud to neni zrovna hip-hop pustenej na plny koule.
0

#818 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 24 November 2009 - 04:32 PM

Korn k metalu zasadne patri, je to proste dalsi cast metalu, ktera se zrodila. Nu-Metal ma vic basovych kytar nez heavymetal a co jako ?:)
Proc by mel byt styl, ktery se zrodil prave z metalu byt stejny? To vsechny odrudy metalu MUSI byt mermomoci naprosto stejny? To vsechno musi byt na jedno brdo?
Prestan takovym zpusobem skatulkovat kapely a hazet tu spinou a nenavisti ... metal byl a vzdycky bude o tom, ze se lidi dokazali bavit, o tom, ze si potkal metalistu a at mu bylo 80 nebo 10 zdravili se vzdycky pratelsky ... v metalu vzdycky byl proste videt kamaradstvi nebo aspon tak to vnimam ja ... metal hodne zdruzuje lidi k sobe a co se tyce Kornu a numetalu ... je to proste cast metalu, vzniklo to z metalu a tim to pro tebe konci chlape.
Je to proste odnoz metalu a tudiz pod metal spada at se ti to libi sebemin.

A to co je napsany na wikipedii je hezky, je mozna pravda ... nemeni to nic na tom, ze zaprdenej metalista, co nema rad zmenu to neuznava, stejne jako spousta jinejch veci stary lidi neuznavaj ...

Prestan proste resit kktiny, prestan si hrat na neco "vic" ... hudba z tebe neudela zadnyho frajera, hudba z tebe neudela cloveka, co bude urcovat co je "cool" a co neni ...
Udelej si vlastni skatulku a nazvy si to treba "hokopuv metalek" a tam si davej co uznas za vhodny. Metal je jeden jeden a presto je ho tisic druhu ... snad chapes, co tim chci rict.

Muj vypis kapel abys nerekl...ze sem nejaky "NUMETALISTA" co do toho nema co kecat...

Tady mas takovej malej vypis ... a kde sem ho vzal? mam udelanej seznam svych kapel co posloucham ... toto je smes metalu, punku, rocku ... rock a punk se obevuje vetsinou pomalu.

Avanged Sevenfold, Children of Bodom, Kabat, Korn, Limp Bizkit, NightWish, Nirvana, Offspring, Red Hot Chili Peppers, Slipknot, SOAD, Soil, Static-X, The White Stripes, Thousand Foot Krutch, Billy Talent, Blur, Black Sabath , Breaking Benjamin, Caliban, Cradle of Filth, Daniel Landa, Darkane, Death Angel, Death Stars, Debustrol, Depeche Mode, Disturbed, Dope, Drowning pool, Evanescence, Evergrey, Fu Manchu, Gaia Mesiah, Green Day, Guano Apes, Hammerfall, Hypnogaja, In Flames, Iron Maiden, Krucipusk, Led Zeppelin, Linkin Park, Lordi, Lucie, Marilyn Manson, Metallica, Misfits, MSI, Nazareth, Nickelback, PAIN, Pantera, Peter Pan Speedrock, Pink Floyd, Pixies, POD, Primal Fear, Rammstein, Samael, Scorpions, Seethers, Sex pistols, Sirenia, Skillet, Sunshine, The 69 Eyes, The Misfits, The Ramones, The Rasmus, Vampire Weekend, Vypsaná Fixa, Wanastovky, Xandria.

Reknu ti jedno nesnasim lidi jako si ty, co neustale melou nejaky keci o tom co kam patri a porad resej, ze sou neco vic nebo jejich styl je neco vic protoze je starsi ... nebo mladsi ... prestan si tu proste hrat na nejakyho snoba ... metal je o textech, hudbe a lidech ...

PS. 1993 vznikl numetal ... tzn. uz se blizi k nejakym 17ti letum zivota ...

a abych ti jeste trosku nalozil

METAL (HEAVY METAL)
a) Podstyl (cisty styl vznikly jen z metalu)
Avant-garde metal - black metal - death metal - doom metal - glam metal - gothic metal - groove metal - power metal - progressive metal - speed metal - stoner rock - symphonic metal - thrash metal - viking metal

B) Smes stylu (styl ktery vznikl z metalu+....)
Alternative metal - Christian metal - crust punk - drone metal - folk metal - funk metal - grindcore - industrial metal - metalcore - neo-classical metal - nu metal - post-metal - rap metal - sludge metal

This post has been edited by Prasopes: 24 November 2009 - 04:41 PM

0

#819 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 November 2009 - 04:39 PM

no vidim ze tady se asi neshodnem....ale ok je to tvuj nazor neberu ti ho
0

#820 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 24 November 2009 - 04:45 PM

View Posthokop, on 24 November 2009 - 04:39 PM, said:

no vidim ze tady se asi neshodnem....ale ok je to tvuj nazor neberu ti ho


Pokud to beres rodove je to proste neco jako bratranec :) koreny sou stejny, ale je to trosku odlisny ... proste nevim prijde mi to smesny to co delas :)
0

  • 211 Pages +
  • « First
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

55 User(s) are reading this topic
0 members, 55 guests, 0 anonymous users


TOPlist