Mystiq.org - forum: Soutěž - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Soutěž Soutěž o 25 pochodní, 1 truhlu a 1 slimeball.

#1 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 19 August 2011 - 07:44 PM

U nekonečného zásobníku vody a nekonečného zásobníku kamene(jsou vytvořené mnou) je dřevěná nástěnka. Na ní jste si mohli všimnout pochodně a 5 tabulek na kterých je napsáno ve stručnosti to co teď píšu sem.

Udělal jsem soutěž. Kdesi v blízkém okolí spawnovacího města(nejvýše 1000 bloků) je v podzemí místnost - vevnitř velká 3x3 vytvořená ze stonů(dohromady 5x5). Okolo místnosti je chodba se 24mi pochodněmi. v místnosti uprostřed(ve vzduchu) je truhla se slimeballem, pod ní je pochodeň, na stěně tabulka o tajném pokladu. Kdo ji najde může si vzít pochodně, tabulku, truhlu i slimeball. poté ho poprosím o to aby tu místnost i chodbou zastavěl.

Dám indície tomu, kdo mě ve hře osloví až budu online, poprosí mě o indície a zaplatí 100€. Indicie je jedna.

This post has been edited by Irendie Imangan: 19 August 2011 - 10:48 PM

0

#2 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 19 August 2011 - 08:14 PM

Mám jinou otázku: Nekonečný zásobník vody chápu, ale jak si vyrobil nekonečný zásobník kamene? Nebo jsem to jen špatně pochopil, a daná nástěnka se nachází "u nekonečného zásobíku vody a u šutru"? :)
0

#3 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 19 August 2011 - 08:26 PM

nn u nekonečného zásobníku kamene - je to správně. Postavil jsem ho ve městě pod deathrunem - jukni se tam a pochopíš - kdyžtak se i prokousej zdí do místnosti správce(mně :D) ale pak to zase zastav.

Jinak inspiraci mám z tohoto videa
0

#4 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 20 August 2011 - 07:45 AM

Tak o tom vím, jen jsem si to nedal do souvislosti :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist