Mystiq.org - forum: Odletová hala - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Odletová hala přesun předmětů do nového světa....

Poll: Odletová hala (7 member(s) have cast votes)

Chcete dostat možnost přenést si některé věci ze starého světa do nového?

  1. ANO (23 votes [45.10%])

    Percentage of vote: 45.10%

  2. NE (28 votes [54.90%])

    Percentage of vote: 54.90%

Vote

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 30 May 2011 - 05:37 PM

Tak,...co jsem dneska pročítal fóra bukkitu, situace se s novou verzí serveru značně protahuje, protože se základ minecraft serveru od Notche značně změnil a se současnou verzí bukkitu, která již byla značně upravená na původní "poruchovou" verzi, se to značně hádá. Takže programátoři bukkitu musejí přizpůsobit značné množství kódu a jde to pomalu.

U nás na fóru se zatim začlo krásně debatovat o budoucnosti serveru a pořád se probírá jedno téma, jestli nechat hráčům přenést věci ze starého světa. Můj názor je ten, že já nikdy nechtěl úplný wipe,... já vim že někteří hráči strávili spoustu času vytvářením svých staveb a chtěli by si je nechat a ukazovat ostatním. A teď by měli o všechno přijít a dál hrát s vědomím, že by se to časem mohlo stát znova.
Každopádně já jsem pro operaci "odletová hala" co by znamenalo, že bych vytvořil někde u spawnu zamknutou místnost, plnou dvojitých truhel, kde by si každý hráč mohl zabrat jednu a zamknout jí příkazem "/lock" a naplnit věcma, které by se přenesly do nového světa. Dobré by bylo přidat k truhle cedulku se jménem, aby se na první pohled poznalo, kdo má jakou truhlu. Pak pro VIP hráče, za to že přispěli na server bych nabídnul možnost do nového světa přesunout celou jejich stavbu se vším co v ní je.

Ale pořád si stojim za myšlenkou, že bych byl rád, aby server tvořili hráči a ne administrátoři, tak proto další hlasování a místo pro další debatu.
0

#2 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 30 May 2011 - 06:30 PM

mám dotaz, co když 2, 3 hráči budou pro a 30 hlasů proti? Bude se odletová hala dělat speciálně pro ně, nebo většina vítězí? Pro mě by to znamenalo, že bych mohl začít těžit potřebný sand/sandstone a nemusel bych tolika ničit povrch v novém světě a pak ti způsobovat ztrátu času obnovením mých "děr"

Diego
0

#3 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 31 May 2011 - 06:31 AM

rekl bych, ze anketa je spis orientacni, pokud bude vysledek 1:1 tak se asi o truhlach bude uvazovat. zatim se priklani k bodu 1.
0

#4 User is offline   Sejsel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 54
  • Joined: 11-April 11

Posted 31 May 2011 - 02:29 PM

Protoze je to kvuli odlehceni serveru, ne proste nova mapa po dlouhe dobe, protoze tamta uz je k nicemu, tak se priklanim k 1.
0

#5 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 31 May 2011 - 02:56 PM

View PostWilliam, on 30 May 2011 - 06:30 PM, said:

mám dotaz, co když 2, 3 hráči budou pro a 30 hlasů proti? Bude se odletová hala dělat speciálně pro ně, nebo většina vítězí? Pro mě by to znamenalo, že bych mohl začít těžit potřebný sand/sandstone a nemusel bych tolika ničit povrch v novém světě a pak ti způsobovat ztrátu času obnovením mých "děr"

Diego


moje slova, aspon bych zabil ted cas :)


Diego, pridej si me na skype ;) D4ndas

This post has been edited by Dandas: 31 May 2011 - 03:11 PM

0

#6 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 01 June 2011 - 10:47 AM

Přesně, na co mít uplny wipe, když se vlastně přesouváme všichni na nový server. Osadníci za minulých dob taky nejeli/nešli nikam jen tak nalehko, ale vzali si s sebou cennosti a nástroje.

Je pravda, že by mě uplny wipe emočně nezabil, ale přijít o svých 10stacku uhlí, 6 vypaleneho železa, 2 stacky zlata, 2 stacky obsidianu, 7 stacku redstonu a 10 diamantu by trochu zamrzelo.

A to nejsem buhvijaky miner, určitě tu někteří mají impozantnější sbírky :D
0

#7 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 01 June 2011 - 01:28 PM

jžš tu všichni řešíte drahé koby, já mám plnou bednu železnýho nářadí a 6 stacků k tomu a neřešim to, beztak suroviny najdete i na nové mapce, tak co řešíte, jasně, někdo má na kovy větší štěstí, někdo menší, obsidián se dá využít snad jen na stavby a jako stanice pro vozík u železnice, pokud vím, diamantový nářadí sice více vydrží, ale prakticky vám taky moc k ničemu není, jednou skočíte do lávy a co potom :D
0

#8 User is offline   Sejsel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 54
  • Joined: 11-April 11

Posted 01 June 2011 - 03:17 PM

Diamantovy krumpac je dobry na Obsidian :)

Jinak, taky rychleji kopou..

http://www.minecraft..._and_Durability
0

#9 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 01 June 2011 - 04:11 PM

Naopak, nechápu, jak můžete bez diamantovejch nástrojů pracovat, to musíte pořád chodit vyrábět železný. Jedna diamantová pickaxe vydrží to, co 6 železnejch.
0

#10 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 01 June 2011 - 04:24 PM

^^když nejsou diamanty tak hold zbalíš tunu železných nástrojů a jdeš to dělat i stím co jinýho ti zbyde :-)
0

#11 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 01 June 2011 - 04:53 PM

View PostEnglor, on 01 June 2011 - 04:11 PM, said:

Naopak, nechápu, jak můžete bez diamantovejch nástrojů pracovat, to musíte pořád chodit vyrábět železný. Jedna diamantová pickaxe vydrží to, co 6 železnejch.

hochu my drevorubci rubame vetsinou kamenem. nekdy dokonce jenom drevem. kdyz jdu kacet les, tak si beru dvacet az tricet seker, abych taky neco pokacel :D
0

#12 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 01 June 2011 - 05:24 PM

Tady všichni argumentujete "proč přesouvat itemy na nový server, stejně si to nafarmíte ZNOVA" ... no třeba si to nafarmim znova, ale proč bych měl, když už jsem si je jednou nafarmil ... to mi tu najednou lidi budou zakazovat si vzít moje věci? :D

Ti zejtra řeknou, že se stěhuješ, ale všechno musíš nechat doma ... "stejně si svoji vilu postavíš znova, na auto a elektroniku vyděláš časem" ... ale PROČ??? <_< je to jednou moje, tak si to vezmu s sebou ne? <_<


Vim že je to trošku hloupé přirovnání, ale nějak mi to osobně sedí.
0

#13 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 01 June 2011 - 08:52 PM

pravda, v reálu je to něco jinýho, než v minecraftu ;), k čemu ti bude kupa cenných materiálů? co s tím vlastně aj budeš dělat?:) a prosím nepřirovnávej to k věcem, co používáš v reálném světě :D, to by pak ta hra totiž byla nudná, kdybys jen hrabal cenný kovy, kterých pak budeš mít nad hlavu a brzo tě přestane bavit furt chodit v jeskyních a hledat :D, jasný, je to příjemnej pocit najít něco cenného, ale stejně :D, neřeknu ty diamantový věci teda no, vydrží dlouho, to je pravda, můžeš tím nakutat hromafu matroše na stavbu, ale mě osobně stejně baví více stavět, než kopat :)
0

#14 User is offline   Hemirt 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 23-May 11

Posted 03 June 2011 - 01:43 PM

Já jsem proti "Odletová hala", ale když už by to bylo, tak bych jen dal, že každý si může přenést jen 1 nástroj určitého typu;
1 krumpáč
1 sekyra
1 lopata
1 motyka
1 meč
1 helmu
1 zbroj(na hruď)
1 nohavice(kalhoty)
1 boty
Jakéhokoliv typu, surovin.
PS: Když na to má suroviny.
0

#15 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 23 August 2011 - 11:05 PM

A co 9 království ... ? to se taky neprenasi? :/ ja uz tu jedno VIP mam ale znova kvuli minecraftu se mi to platit nechce :D tak nevim no.

This post has been edited by Asriel: 23 August 2011 - 11:13 PM

0

#16 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 23 August 2011 - 11:21 PM

Odletovu halu ja osobne velmi neriesim, lebo fakt sa surky daju zohnat behom chvile. Hlavne je pre mna moznost presuvat vytvory, nad ktorymi ludia stravili hodiny a hodiny a chcu sa nimi aj nadalej pysit pred ostatnymi hracmi.
S tymi truhlicami je to podla mna najlepsi sposob. Je to vsetko dobrovolne, nikto nikoho do nicoho nenuti. Skor by ma zaujimalo, ci uz Asura rozmyslal nad tym, akym sposobom a kde sa budu presuvat vytvory hracov, ktori si chcu nieco preniest. Mozno by nebolo zle vytvorit nejaku cast mapy, kde by sa to vsetko "skladovalo", mozno nejake muzeum, resp. prehliadka nadhernych vytvorov hracov tohto servera.
0

#17 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 24 August 2011 - 08:11 AM

o 9 království se psalo (co to tak sleduju) že přenos bude
0

#18 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 August 2011 - 11:21 AM

A proč to rozebíráte v tématu, který řešil přechod na verzi 1.6? Jste se nějak propadli do minulosti,
přesuny do nového světa jsem už popsal tady: Náš malý server a jeho budoucnost
0

#19 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 26 August 2011 - 03:25 PM

Proc mazat natězeny materialy, ktery pro novej server nejsou ani tou nejmensi zatezi?

Ted mam natezeno dost, abych mohl poradne stavet. Proc by se mely ty hodiny prace smazat ?

Jsem pro odletovou halu.

edit: Je to proste skoda mazat, a nikomu to neublizi, tak proc ne ?

edit2: Proc nutne novi hraci chteji aby ti co tu hraji uz dlouho prisli o suroviny ? Nepochopim, asi zavist nebo co.

Zajimaly by me hlavne jejich ARGUMENTY
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist