Mystiq.org - forum: Instant Tournament! - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Instant Tournament!

#1 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 24 July 2011 - 11:04 AM

.. ve Spleefu!

Co to je? http://www.minecraft...net/wiki/Spleef

Kde to bude? Skull Arena!
Severně od spawnu! Dáte /spawn, vyjdete severní bránou a pak rovnou za nosem po cestě.

Obrázky: http://forum.mystiq....post__p__263699

Pravidla?

- Žádná stavba bloků behěm zápasu.
- Poražená strana nezasahuje do hry! (Neničí bloky po pádu)
- Doneste si vlastní nástroje!
- Zákaz ničit Skull Arénu či její okolí!

Před startem budete mít možnost volby - lethal (kdo spadne, umírá) nebo non-lethal (všichni přežijí). V případě nerozhodného hlasování budou souboje non-lethal, protože je to první takový turnaj a nechceme odradit budoucí zájemce :)

Kdy?

Protože to je INSTANT, tak to bude Dnes! Neděle 24.7.2011 v 18:00 hodin server time.

Hlína zajištěna pořadatelem. Vstupné dobrovolné. Celkový výherce získá finanční odměnu. Podmínkou pro účast i sledování průběhu je slušné chování.

This post has been edited by Psojed: 24 July 2011 - 11:06 AM

0

#2 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 July 2011 - 11:40 AM

Možná byste mohli vytvořit nějakou větší arénu, něco ve stylu kolosea,....a že by to rovnou mělo několik pater,....
a já bych mohl dodat mechanismy jako, páčku na automatické obnovení arény,... tu podlahu bych asi udělal ze sněhu,... to vypadá asi nejlíp.,...
A pak páčku na nastavení zda úplně dole bude láva nebo ne,....

Teoreticky by z toho bylo i zajímavý videjko,.... jak ze stavby takový arény, tak z jejího používání.....
0

#3 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 24 July 2011 - 12:16 PM

Englor měl právě takový návrh, lehce jsme probírali stavbu větší Spleef arény. Odepsal jsem mu že právě i Skull Arena je na to vybavená, akorát je to poměrně malý prostor a on navrhl abych právě udělal nějaký turnaj. Chtěl jsem taky vědět kolik lidí se tady zúčastní, ale jinak jsem byl samozřejmě pro stavbu takové arény.

OT: Když už mluvíš o dodělávání mechanismů, můžeš mi prosímte na rezidenci 'deathrun' zakázat teleportování do rezidence? (/res set tp false).
Dneska jsem zkušebně otevřel 2 patra co jsou dodělaná a nejmenovaný buger se mi tam vracel přes /home a procházel mi stropem patra, což samozřejmě nechci. Koncept byl dlouhá těžká cesta plná pastí a překážek, která se musí projít najednou. Ne aby si po každé překážce hráč uložil /sethome a pokračoval když umře. Je to možné?
0

#4 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 July 2011 - 01:47 PM

Bohužel ten port /home, se jen tak zablokovat nedá,.... to je něco prostě jako útěk domů,...
Ale jde zablokovat /sethome,....ale ne pomocí rezidence, ale pomocí regionů, který mám nastavený jen na adminovi....
Teoreticky by mělo jít v dané lokaci blokovat porty pro VIP, že bych tam zablokoval příkazy /tphere(aby až bude v lokaci
nemohl nikoho portnout k sobě) a /tpaccept (aby se nemohl portnout na někoho kdo už tam je, ale to jsem ještě netestoval.....
0

#5 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 24 July 2011 - 02:03 PM

Aha, já jsem si právě myslel že rezidence má ten flag 'tp' který obecně zakazuje portování do rezidence, čili by to znemožnilo i port přes /home. No tak to bych tě teda poprosil, jestli bys na tu rezidenci nastavil region, aby tam nešlo dát to sethome. Rezidence by měla zůstat, aby mi hráči nerozebírali překážky NEBO pokud můžeš nastavit přístup do určitého regionu i pro určitého hráče, tak by šlo i místo rezidence jen ten region a abych tam měl přístup já.
Pokud to nepůjde, tak to holt necháme tak, a chytrolíni se budou portovat domů. To jim seberu odměnu a dostane ji jen ten, kdo home nepoužije :P
0

#6 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 24 July 2011 - 11:41 PM

Taky jsem myslel buď něco jako koloseum a nebo zase něco moderního, jako hokej. stadion. Každopádně základ je najít nějaký příhodný místo nedaleko spawnu, rozmyslet rozměry a pak se na to můžem vrhnout.

Screeny z dnešní akce:

Attached File  2011-07-24_18.21.53.png (233.22K)
Number of downloads: 38Attached File  2011-07-24_18.20.16.png (279.23K)
Number of downloads: 37
Attached File  2011-07-24_18.25.00.png (602.75K)
Number of downloads: 31
Attached File  2011-07-24_18.25.14.png (466.72K)
Number of downloads: 31
0

#7 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 July 2011 - 11:53 PM

Já bych řekl, že nevadí když to bude někde dál,... portál z pod-spawnu tam můžu přidat vždycky,....
0

#8 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 25 July 2011 - 06:19 AM

Popravde, ja jsem se do Kolosea uz pomalu pustil, nezavisle na tomhle topiku. Zatim tedy jen upravuji pozemek, ale vzhledem k tomu, ze to chci ve velikosti 1:1, tak to vychazi na nejakejch 200x180 poli, tak to trosku trva :)
0

#9 User is offline   Zini_Prometheus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 14
  • Joined: 24-July 11

Posted 25 July 2011 - 09:53 PM

KDYBY SI NAPSAL KDE POMŮŽEME TI :D
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist