Mystiq.org - forum: Diablo 3 - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Diablo 3

#1 User is offline   Meoi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 10-July 08

Posted 08 March 2009 - 12:25 PM

Tak jsem na netu nasel tenhle odkaz http://www.gameexpres.cz/advanced_search_r...CFUsI3wodunnCaQ Nevite nekdo o tom neco blizsiho,nebo zase nejakej cechacek zkousi vydelat ?
0

#2 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 March 2009 - 12:58 PM

Predprodej? Na tom neni nic divnyho, SC2 je v predprodeji uz taky nejakou tu chvilku a jen tak nevyjde.
0

#3 User is offline   Sniper83 

  • Group: VIP
  • Posts: 169
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 March 2009 - 01:02 PM

asi jen předprodej, i když o 31.3. dost pochybuju, jak znám blizz, tak nejdřív v létě xD
0

#4 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 March 2009 - 02:24 PM

Blizz chce vydat 1 hru rocne, a taky tvrdi, ze SC2 je uz v pokrocilejsi fazi nez D3. SC2 beta jeste stale nevysla. Zaver z tehle informaci necham na vas ^^
0

#5 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 29 May 2009 - 06:11 AM

tak som opat po case kuk web site d3, tak novinkou je fallen one

http://www.blizzard....y/thefallen.xml
0

#6 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 29 May 2009 - 06:33 AM

stejně D3 nepokoří D2
0

#7 User is offline   Butcher 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 317
  • Joined: 01-September 08

Posted 29 May 2009 - 06:49 AM

View PostReitak, on May 29 2009, 07:11 AM, said:

tak som opat po case kuk web site d3, tak novinkou je fallen one

http://www.blizzard....y/thefallen.xml


Dost pekny obludky...

4 Eurys: Myslim si ze jo :) Kazdej je na to Diablo uz natesenej
0

#8 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 May 2009 - 06:51 AM

D3 že nepokoří D2? ... u mě už jí pokořilo když jsem viděl ukázky jen tim že ta grafika za něco stojí :) jsem D1 hráč ... D2 jsem hrál jen díky D1 i když se mi nelíbila vůbec (ježiši ta grafika byla horší jak Prince of Persia 1)
0

#9 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 29 May 2009 - 06:54 AM

View PostHowkey, on May 29 2009, 07:51 AM, said:

D3 že nepokoří D2? ... u mě už jí pokořilo když jsem viděl ukázky jen tim že ta grafika za něco stojí :) jsem D1 hráč ... D2 jsem hrál jen díky D1 i když se mi nelíbila vůbec (ježiši ta grafika byla horší jak Prince of Persia 1)

souhlasim, D1 byla naprosto famozni, a D2 pokud vim tak mela max. rozliseni 800x600 coz je celkem shitovy
0

#10 User is offline   Butcher 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 317
  • Joined: 01-September 08

Posted 29 May 2009 - 06:55 AM

View PostHowkey, on May 29 2009, 07:51 AM, said:

D3 že nepokoří D2? ... u mě už jí pokořilo když jsem viděl ukázky jen tim že ta grafika za něco stojí :) jsem D1 hráč ... D2 jsem hrál jen díky D1 i když se mi nelíbila vůbec (ježiši ta grafika byla horší jak Prince of Persia 1)


spis D1 byla horsi grafika jak u tetrisu :)
A tky zalzezi na rozlisku co sis tam nastavil... Mě se D2 doost líbilo.. pak jsem ale bohužel narazil na wow :D
0

#11 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 May 2009 - 07:32 AM

D1 mělo takovou hladkou grafiku ... prostě textury navazovali třeba to město bylo na tu dobu famózní jak tu někdo řekl.
V D2 to bylo v sůedku toho že ty lokace měli náhodnou mapu ... proto to vypadalo tak divně. Prostě na sebe nenavazovali protože byli dělaný tak aby byl čtverec co je vedle druhýho ... pak to vypadalo děsně ta tráva apod.

A ten "3D" efekt co se dal zapnout? ježiši ... to byl krok vedle :D))

Hratelnost byla fajn ... ale ta grafika byla prostě špatná. Hrál jsem vše na full vždy i když nevim jestli u Diabla 1 to vlastně šlo nastavit. Já jsem vyrostl na svém Atari na televizi s nahráváním kódu her na kazety ... přes první hry na PC u táty v práci kde měli pár počítačů a pár her ( xD ) .. až po první počítač u mě doma. Věřim že kdo přišel a viděl D2 a nehrál do té doby D1 se mu to moc líbilo ... ale kdo jel D1 celou a pak viděl D2 většinou hrál jen díky tomu že to byla fajn hra na hratelnosti. I v tý době se mi ta grafika nelíbila :) Ale co stejně to byla pěkná hra, to jo
0

#12 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 29 May 2009 - 07:39 AM

presne tak, D1 malo hldku grafiku, ciste efekty, D2 bolo co sa tyka hratelnosti , map, itemov niekolko krat lepsie ako D1, ale s grafikou to veru odflakli. Keby teraz spravia patch, co vylepsi grafiku a vysi rozlisko, tak sa zvysi hratelnost niekolko sto nasobne, nez je teraz.
0

#13 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 29 May 2009 - 07:42 AM

View PostReitak, on May 29 2009, 08:39 AM, said:

presne tak, D1 malo hldku grafiku, ciste efekty, D2 bolo co sa tyka hratelnosti , map, itemov niekolko krat lepsie ako D1, ale s grafikou to veru odflakli. Keby teraz spravia patch, co vylepsi grafiku a vysi rozlisko, tak sa zvysi hratelnost niekolko sto nasobne, nez je teraz.

to je fakt, ale ja uz tu jednou psal, ze D2 bylo delany pro voodoo 3DFX grafarny, na tech ta hra vypadala uplne jinak nez na starych ATi nebo nVidia :)
0

#14 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 30 May 2009 - 02:31 PM

ale jak já říkám.. hry nejsou o grafice ale pouze o hratelnosti.. ale i na té grafice zaleží ,ale né tak jak na hratelnosti. takže tak.. a mě se i grafika D2 líbí :D
0

#15 User is offline   Ervin 

  • Group: VIP
  • Posts: 107
  • Joined: 06-July 08

Posted 30 May 2009 - 03:25 PM

nevim mno ja mam radsi D2 hratelnosti je to skvela hra (ono ukazte mi hru od blizzu co by se hrala spatne :D ) a pac ja jsem graficky nenarocny (kdyz grafika vylozene neodpuzuje tak u her s hratelnosti D2 mi prilne k srdci taky :D ) tak si vebec nestezuju jen mne na Diablech mrzi ze pribeh je podavan takovym nemastnym neslanym spusobem kez by blizz u D3 pribeh ze sveta diabla udelal tak silny aby vtahnul do hry a clovek mnel aspon pocit ze ten svet muze ovlivnit(jako to napr bylo u W3 a pro cloveka co umi anglicky u SC(na SC mam nejradsi kampane pac multak po battlu tam se clovek ktery to nehraje nekolik let moc nechyti zvlast kdyz nerad micromanagement :D ) uz jen diky tomu ze ze sveta diabla bylo taky uz par knih tak nejaky pribeh ten svet ma tak snad se ho dockame v nejakem slusnem provedeni v D3 ale to uvidime podle mne tak nejdrive za rok pochybuju ze blizz vyda D3 driv :D ale zase to bude stat za to si pockat jako vzdy :(
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist