Mystiq.org - forum: 3 návrhy na "zlepšení" - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 návrhy na "zlepšení" vlci,písek,práce

Poll: 3 návrhy na "zlepšení" (24 member(s) have cast votes)

Jste pro s návrhem č.1

  1. ANO (14 votes [58.33%])

    Percentage of vote: 58.33%

  2. NE (10 votes [41.67%])

    Percentage of vote: 41.67%

Jste pro s návrhem č.2

  1. ANO (19 votes [79.17%])

    Percentage of vote: 79.17%

  2. NE (5 votes [20.83%])

    Percentage of vote: 20.83%

Jste pro s návrhem č.3

  1. ANO (18 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  2. NE (6 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

Vote Guests cannot vote

#1 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 09 July 2011 - 06:10 PM

Zdravim tak po pár dnech sem si všiml pár věcí a myslim že změna prospěje

takže

1. Vlci-odstranění
Vlci jsou sice velmi užiteční v boji ale uvědomte si že zamezují třeba spawnu ovcí které má rád každý
jen za včerejšek sem zabil 19 vlků a dnes už 14 :(
Myslim že by se měli vypnout

2. Pískový důl
Písek potřebuje každý, a na tomto serveru kde má každý obrovskou fantazii obzvlášt kdyt Rialoss nám staví nádhernou stavbu jen ze Sand a Sandstone a někde se brát musí a to buď v poušti nebo na plážích a kvůli obnově maj moderátoři akorát práci navíc
Takže takovej pískovej důl třeba půlka písek,půlka pískovec by zde neuškodil mají to i na jistém českém serveru a lidi si to tam chválí

3. Zvýšit lvl prací
No myslim že mluví za vše přeci jen každý se líp cítí se 100 než s 20, mzda by se zvyšovala třeba jen po 0,10E za lvl jen aby bylo se v čem zlepšovat :D

Přivítám kritiku a diskuzi co si o tom myslíte vy :)


Dandas


PS:u ankety je všude na 1.místě ANO na 2. NE

This post has been edited by Dandas: 09 July 2011 - 06:11 PM

0

#2 User is offline   Voldemrd 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 26-May 11

Posted 09 July 2011 - 06:13 PM

Yes to all !
0

#3 User is offline   Manjuk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 161
  • Joined: 09-June 09

Posted 09 July 2011 - 06:18 PM

Ano dávám všemu, mimo pískového dolu. Ten podle mne trochu popírá princip minecraftu (Ale to je můj názor, tak mě neukamenujte).
0

#4 User is offline   Kuboss 

  • Group: VIP
  • Posts: 736
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 July 2011 - 07:04 PM

me se zrovna ten piskovy dul libi nejvic.. docela me stvou kolem meho baraku ty rozbagrovane plaze. radsi bych sel nekam do dolu a tam si v klidu natezil, co potrebuju (a je to i vic realne)
0

#5 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 09 July 2011 - 08:17 PM

1) Úplně zakázat vlky mi nepřijde jako dobrej nápad, přeci jen občas je fajn si nějakýho ochočit, mít nějakýho společníka na toulky krajinou. S tím výskytem je to relativní...někdy jich je celá smečka, jindy vlka nepotkám třeba dva (real) dny.

2) Pískovnu jsem tu navrhoval už dávno, ale nějak se to asi přehlídlo, každopádně mi to přijde jako dobrá věc, těžení písku hyzdí krajinu nejvíc.

Jinak o obnovu nějaký díry po písku mi klidně napište, je to práce na 10 vteřin a já rád pomůžu (nesmí však bejt starší, než 3-4 dny). Stejně tak díry po creeperech.

3) Jasně, proč ne. Jen bych chtěl, aby byl boostnut Woodcutter, protože 1,17E za log (nevim teď přesně) je výsměch, když farmer má za cukrovou třtinu přes 5 E/blok.
0

#6 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 09 July 2011 - 08:25 PM

englor - 3:
jenže farmář tu cukrovou třtinu prodá tak akorát serveru. nic z ní nepostaví. hráči ji taky nekoupí, je k ničemu.

woodcutter ten log může prodat hráčům za mnohem víc éček. Jen by si lidi museli uvědomit základní principy ekonomiky. Jenže farmáři radši vytěží bambilion cukru, získaj statisíce éček ale pak je nemaj za co utratit.
0

#7 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 10 July 2011 - 07:24 AM

Farmář všechen cukr zpracuje na papír a ten prodá serveru, stále poměrně výhodně, a jinak se z něj dá dělat bookcase, na což je například třeba to dřevo které mi nikdo pořádně neprodá :)
Rozdíl mezi kutáním čehokoli a farmařinou je v tom, že farma tě nestojí nástroje abys vůbec mohl nějak makat, a za dobu co posekáš 1 větší strom si farmář oběhne půlku pole, no a jak si zmínil - vydělá víc.

Souhlasím se vším. Furt si někdo stěžuje, že má díry u baráku, takže jsem rozhodně pro pískovnu.
0

#8 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 10 July 2011 - 01:17 PM

Tak,.... co se týče vlků,.... problémy způsobují hlavně "ochočení vlci" protože nezmizej, ani když kolem nikdo neni, neboli když si každej ochočí smečku vlků, a na serveru je jich 100+ který tam jsou pořád, tak to začne bránit ve spawnování dalších obludek .... normální divocí vlci jsou jako všechny ostatní obludky takže ti ten problém nezpůsobují.
Udělám asi jednoduchou věc,... povolim 1 vlka na hráče, s tim že si ho budou moct pomocí příkazu kdykoli přivolat.



Pokud jde o pískovu,.. OK,.... jdu zkoušet vytvořit něco co by se samo obnovovalo,... neustále obnovovat určitou oblast ručně by asi bylo nepraktický.
Osobně mám v plánu vytvořit něco takovýho:
http://resources2.news.com.au/images/2009/12/04/1225807/119178-sand-mining-on-north-stradbroke-island.jpg
Prostě kruhovou díru, kde by byla spousta písku a ten by se sám neustále přisypával,... jen si nejsem jistej jak často mi bude někdo psát že ho to tam zasypalo,... :)



A co se prací týče,.... ty mi nějak pořád nesedí,..... to už je přece jenom celkem značný vybočení z konceptu minecraftu,... mě přijde že je to dobrý třeba v tom, že si někdo může "najmout" někoho, kdo mu srovná nějakej větší plac, a může mu zaplatit,... ten si pak za to může koupit od jiného hráče další materiál na stavbu něčeho svýho,... Ale od tý doby co funguje ekonomika, všichni staví gigantický pole a jenom hromadí majetek,....... spíš bych uvažoval o tom že zrušim práce,....
Tož, ale když si odhlasujete zvýšení lvl,.... tak vám to zvýšim,...
2

#9 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 10 July 2011 - 02:25 PM

pokud má mít ekonomika smysl, musí peníze začít ze serveru mizet. Nehraju aktivně, takže netuším co vše se dá ze serveru kupovat, ale dokud se budou peníze jen hromadit, nebude to mít smysl.
0

#10 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 10 July 2011 - 04:32 PM

Vlky bych nechal, nebo to udělal tak jak psal Asura, jednoho na hráče. NE

Pro pískový důl jsem jasně pro. S tím problémem, že by to někoho zasypalo...funguje ještě pravidelnej restart serveru? Nešlo by to udělat tak, že při restartu se důl obnoví? ANO

A na povolání bych nesahal...NE
0

#11 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 11 July 2011 - 06:25 PM

Momentálně lze vydělávat profesema, prodejem hráčům za prachy a prodejem věcí přímo serveru.
Přicházet o peníze lze pouze vlastnoručním placením hráčům - formou cedulových obchůdků nebo přes /pay - nebo kupováním kitů.

Kity jsou hodně levné - dle mě to je 3 druhy zisku versus 1 druh ztrát, a dost hráčů nic nenabízí nebo ani prachy nechce :) -> Spousta lidí plno peněz, další nechtějí -> prodej se mění na výměnu a jeden způsob ztráty peněz mizí.

This post has been edited by Psojed: 11 July 2011 - 06:25 PM

0

#12 User is offline   Peko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 15-July 11

Posted 15 July 2011 - 09:34 PM

Osobne, s prácami nemám vobec problém...skôr by som prijímul nápad č.1...áno, vlk sa sem tam zíde...ale nie je to tak často, aby tu museli byť...ja by osm ich buď zmazal, alebo, keď už tak zmenšil ich počet (ak je to možné)...A s pieskovím dolom nemám problém...može byť :)
0

#13 User is offline   Filipsss 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 16-July 11

Posted 16 July 2011 - 09:40 PM

za vsetky
0

#14 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 17 July 2011 - 07:46 AM

Ano, taky s prácema nemám problém. Jsem Farmer, takže když si chci něco koupit, jednou oběhnu pole a hned mám 9000 euro.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist