Mystiq.org - forum: Tajná a nebo opuštěná místa ve World of Warcraft - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Tajná a nebo opuštěná místa ve World of Warcraft

#1 User is offline   Nut 

  • Group: VIP
  • Posts: 96
  • Joined: 01-December 08

Posted 01 July 2011 - 07:00 AM

Zdravím.

V tomto topicu se podíváme na tajná a nebo opuštěná místa ve hře World of Warcraft a bude jich opravdu dost...


Jako první video je nalezení opravdového krále Stormwindu.

Král Varian Wrynn je nyní ve Stormwindu, ale nebylo tomu tak pořád. Až do patche 1,9 to bylo takto : Král Varian Wrynn je bývalým vládcem království Stormwind. Po jeho zmizení, je jeho nástupcem jeho 10 letý syn Anduin Wrynn a ten je vidět stále ve městě. Až do patche 1,9 byl skutečný král Stormwindu v kobkách na ostrově Alcaz Island.

Video :
2

#2 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 July 2011 - 07:58 AM

až do patche 1,9 jo sakra to sem tam dost dlouho nebyl :-D
0

#3 User is offline   Nut 

  • Group: VIP
  • Posts: 96
  • Joined: 01-December 08

Posted 01 July 2011 - 08:30 AM

Karazhan Crypt

Za skrytou a zamčenou bránou vedle Karazhanu v průsmyku Deadwind, se nachází velká a děsivé krypta jejíchž smysl není znám...

Video :
5

#4 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 July 2011 - 09:53 AM

jedno takový zajímavý místečko bylo ještě na preTBC v Eastern Plagueland. Na východ od Stratholme se momentálně nachází cesta do Silvermoonu. Kdysi dávno byla cesta zahrazena a tušim, že před ní strašilo pár krvavých elfů. Nicméně pokud se člověk přeblinkoval přes blízké skály, tak se nedostal do země zaslíbené, nýbrž po pár krocích narazil na konec cesty, na kterém zároveň stála taková malebná elfská chajda. Nebylo v ní nic, nebyl v ní nikdo, nicméně při pohledu směrem k EP to působilo, jako taková malá oáza klidu
:)
1

#5 User is offline   Hutnik 

  • Group: VIP
  • Posts: 103
  • Joined: 07-October 10

Posted 01 July 2011 - 10:49 AM


Mě zaujalo tohle : 1. Old ironforge 2. Lordareon, nevím jeslti to píšu správně 3. Místo na orgrimarem.

Na ten ostrov co máš v prvním postu a do vězení se podíval každý kdo dělal scaraba, ale ty katakomby pod KZ jsou parádní :)
0

#6 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 July 2011 - 01:41 PM

View PostJenyla, on 01 July 2011 - 07:58 AM, said:

až do patche 1,9 jo sakra to sem tam dost dlouho nebyl :-D


Buď v klidu,já se tam tehdy byl kouknout a nebyl tam spawnlej. :)
0

#7 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 July 2011 - 02:25 PM

View PostJenyla, on 01 July 2011 - 07:58 AM, said:

až do patche 1,9 jo sakra to sem tam dost dlouho nebyl :-D

v dobe guildhousu co ste meli na ostrove v podzemi utco nebyl veznenej, tehdy tam byly dvere a za nima muj tajny gm pokoj s ohnickem, stolem a zidlema xD
0

#8 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 July 2011 - 02:55 PM

Na wowemu tam nebyl, i když v tý době sem pomalu ani nevěděl kdo to byl Thrall a největší strach sem měl z warloka Adriana, kterej věčně kempil arénu ve Stranglu (no a ty jeho shadowbolty s vurnebility bonusem dávaly IK) :D

Neví někdo jak se dostat k domku u vodopádů, kterej je vidět když se letí ze SW do IF lítakem?
0

#9 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 July 2011 - 02:56 PM

View PostChio Chips, on 01 July 2011 - 02:25 PM, said:

v dobe guildhousu co ste meli na ostrove v podzemi utco nebyl veznenej, tehdy tam byly dvere a za nima muj tajny gm pokoj s ohnickem, stolem a zidlema xD

no ja sem se s tim chudakem tenkrat screenoval kdyz uz sem tam byl a uz to bylo na org prave me ten patch trosku zarazi xD
Edit: no ja sem chtel aby me jedno nejmenovany gmko z havlbrodu udelalo guild chajdu v nagrandu jak je chajda s piskovistem kolotocem a miminama xD
0

#10 User is offline   ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 01 July 2011 - 05:25 PM

jo Old Ironforge... no na patriotu nebyl takovej problem se tam dostat :D

Attached File(s)


1

#11 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 July 2011 - 08:15 AM

View PostChooze, on 01 July 2011 - 02:55 PM, said:

Na wowemu tam nebyl, i když v tý době sem pomalu ani nevěděl kdo to byl Thrall a největší strach sem měl z warloka Adriana, kterej věčně kempil arénu ve Stranglu (no a ty jeho shadowbolty s vurnebility bonusem dávaly IK) :D

Neví někdo jak se dostat k domku u vodopádů, kterej je vidět když se letí ze SW do IF lítakem?

lognu gmko a zkusim popremejslet...
jinak chybi mi tu video z vesnicky co sme meli fun island, starej emerald realm schovanej ve stonetalonu, tabor drevorubcu ve stonetalonu apod...
0

#12 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 02 July 2011 - 09:18 AM

Ani nevíte, kolik času jsem strávil v Karazhanských katakombách. Kdysi jsme si tam na jednom serveru, kde sem byl udělali celé vlastní guildovní město ;) Jó to byly časy ;) Takových míst ve wowku je spousta, je to skvělý relax někde takto být a vypnout chat :D
0

#13 User is offline   Nut 

  • Group: VIP
  • Posts: 96
  • Joined: 01-December 08

Posted 02 July 2011 - 07:13 PM

World of Warcraft - Old Ironforge

Ve World of Warcraft Beta, byla přístupná cesta vedoucí do jeskyně pod městem zvané "Stará Ironforge". Tato oblast byla přístupná z komory krále Magni Bronzebearda. Dnes je tato cesta blokována velkými dveřmi, ale stále existuje několik způsobů, jak se do ní dostat.


0

#14 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 July 2011 - 09:12 PM

na uplne prvnich emulatorch, tusim patch 1.1 ci 1.2 v old ironforge dokonce zacinali trpaslici...
0

#15 User is offline   Nut 

  • Group: VIP
  • Posts: 96
  • Joined: 01-December 08

Posted 02 July 2011 - 09:49 PM

Dun Morogh Airport

Airport Ironforge leží na východních svazích hory Ironforge a obsahuje letadla, přistávací dráhy, NPC bitvy u jezera, dokončené stavby, tunely a Gryphon Mastera. Na severní straně pod svahem se dále nacházejí další nevyužité stavby, jako domečky, pole, stáj a tunel.


0

#16 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 03 July 2011 - 12:34 AM

View PostNut, on 01 July 2011 - 08:30 AM, said:

Za skrytou a zamčenou bránou vedle Karazhanu v průsmyku Deadwind, se nachází velká a děsivé krypta jejíchž smysl není znám...

Prý to byla součást plánu instance v podzemí, která měla být otočená vzhůru nohama. Minimálně to tvrdí lidi na wowwiki. On je KZ celý nějaký nedodělaný, jestli máte dev účet, když si vyletíte nahoru nad tu probořenou část, k místu, kde se věž začíná zužovat, tak je tam římsa, zamřížovaný port a hnízdo gryfonů.
BTW, jak se tam dostat na Mystiqu? Zkoušel jsem to i na devu a na tu mříž kliknout nejde.

View PostChooze, on 01 July 2011 - 02:55 PM, said:

Neví někdo jak se dostat k domku u vodopádů, kterej je vidět když se letí ze SW do IF lítakem?

Asi nejde, jinak by si z toho na instantech neudělali shop :D.

View PostNut, on 02 July 2011 - 09:49 PM, said:

Dun Morogh Airport
...

Tam jsem byl! Tam jsem byl! Nebanujte mě... :D

Já znám ještě:
Druhé patro Undercity

Elegantnější způsob jak se tam dostat

0

#17 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 03 July 2011 - 12:35 AM

Stormwind a Ironforge ve wow alpha (musím přijít na to, jak sehnat tuhle verzi hry!)

Ještě jedno video speciálně z IF alpha (našel jsem lepší, ale uživatel ho udělal soukromé)

0

#18 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 03 July 2011 - 12:36 AM

A v SW jsou nedodělané instance, jedna na ostrově v podobné pevnosti jako Stockade, což je údajně Stormwind Vault, přísně tajné vězení pro nejtěžší zločince

a druhá mezi Trade District a Old Town. Obě jsou zamřížované.

Ještě vím o pár věcech, ale nechce se mi to sem psát, ještě bych vás znechutil (víc než teď, koukám, že jsem toho postnul kopu :D) a připravil o vaše nápady :D.
0

#19 User is offline   Nut 

  • Group: VIP
  • Posts: 96
  • Joined: 01-December 08

Posted 03 July 2011 - 08:11 AM

Dobrá videa.

tu Alphu bych chtěl taky, ale chtělo by to k ní i nějaký ten emulátor.



GM Island


0

#20 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 03 July 2011 - 10:33 AM

View PostXaverius, on 03 July 2011 - 12:36 AM, said:

A v SW jsou nedodělané instance, jedna na ostrově v podobné pevnosti jako Stockade, což je údajně Stormwind Vault, přísně tajné vězení pro nejtěžší zločince

a druhá mezi Trade District a Old Town. Obě jsou zamřížované.

Jojo ještě na Insomnii jsme se byli podívat :D. Jen je škoda, že 99,9% těhle míst se ve wow už nikdy nevyužije.
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist