Mystiq.org - forum: Update serveru 4 - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Update serveru 4 Revize 935

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 30 June 2011 - 11:33 AM

Je v přípravě další aktualizace serveru a pluginů.
Bude několik zásadních změn(zásadních pro mě) v nastavení serveru, takže to musim ještě doladit, a je to ho nějak hodně.
Byl bych rád, kdyby se mi to podařilo nahodit ještě před víkendem, ale kdo ví co se mi při nastavování zhroutí, takže přesný čas nebudu zatim určovat.

Nahodí se poslední stabilní revize serveru, koho zajímají detaily může se podívat sem: http://ci.bukkit.org...tBukkit/changes
Samozřejmě by se server "měl" chovat líp a být stabilnější.... ale to je s každou novou revizí....

Co se týče dalších změn, doufejme, že by měl již fungovat "Vote"(hlasování),... pak bude změna chování portálů, které portují po světě(ne ty do netheru),
"měli" by už portovat bez vyhazování ze serveru nebo házení do textury(nebo to aspoň vývojáři slibují).
Dále bude odstraněn plugin EpicZones[ten který se staral, že v určitých oblastech nedájí ničit bloky(spawn) a vytvářel léčivé prameny] a bude nahrazen
jinou funkcí. To znamená, že veškeré "léčivé prameny" po světě se budou muset vytvořit znova....
Bude pousunutá hranice světa, takže bysmě měli mít možnost cestovat zase o kousek dál....

Hlavně je to o opravě chyb,.... ještě čekám, až mi upraví plugin na vězení, aby se čas odečítal i když jsou vězní offline(současně se čas odečítá POUZE,
když jsou online). To doufám nahodim s příští revizí, teď budu holt vězně po určité době pouštět ručně,...

Kdybyste měli ještě nějaký nápad, co na server přidat nebo na něm změnit,...tak sem s nim,....
0

#2 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 30 June 2011 - 02:02 PM

No neviem, ci existuju nejake pluginy na Creeperov, ale myslim, ze na starom serveri fungovalo nejak tak, ze creeperi znicili len veci, ktore neboli vytvorene clovekom, alebo tak nejak. Pretoze sa casto stavalo (na este starom serveri), ze mi napr rachol creeper niekde, kde som mal nieco postavene, ale nemal rezidenciu a aj tak mi to creep neznicil. Teraz sa stava vzdy, ze nici cokolvek, dokonca jeden znicil aj cast Asurovho juzneho metra, pritom sa tam stavat ani nicit nedalo. Tak mozno poriesit nieco s tym. Predsa len sme server, kde sa hlavne stava, nenici a vacsinou nezabija. Myslim, ze Asuru tiez nebavi sa stale portovat vsade po svete a opravovat skody po creeperoch.
0

#3 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 30 June 2011 - 07:35 PM

Hlasuji pro možnost rozšířit vstupní pohovor o herní část - jeden úkol: zabij 5 creeperů. Za zabitého creepera dostáváš +1 bod, za bouchnutého -1 bod. Creepeři bouchaj, protože si jich lidi nevšímají, ale hlavně protože je neumí zabíjet mečem. A nikdy sebou nenosí luk a šípy.
0

#4 User is offline   Bofdenek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 31-October 08

Posted 30 June 2011 - 08:18 PM

mňo, už jsem to sice postoval do jiné sekce, ale docela zajímavý plugin je toto: http://forums.bukkit...items-818.3835/ je to ukládání věcí spadlých na truhlu a je pro verzi 935... ;)
- jo, jsem programátor a podle toho jsem taky pěkně línej :P

This post has been edited by Bofdenek: 30 June 2011 - 08:18 PM

0

#5 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 30 June 2011 - 09:26 PM

jeste na starym svete mi creeper bouchl kvuli lagum... jak je to ted nevim, zatim jsem se do MC moc nedostal
0

#6 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 01 July 2011 - 10:18 AM

Pravděpodobně bude jedna zásadní změna v registracích, konečně by se mi data mohli ukládat do databáze,
takže se hráči po přihlášení budou muset ZNOVA registrovat,¨neboli jen použít příkaz: /register <heslo>

EDIT: SERVER ONLINE

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist