Mystiq.org - forum: Třžiště - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Třžiště vytvoření veřejnýho tržiště,..

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 23 June 2011 - 06:25 PM

Zdravim,..

dneska když jsem tak procházel okolí spawnu,....trošku mě zamrzelo že je tam spousta dost "jednoduchých" staveb, který tam jsou jen kvůli prodávání/vykupování surovin. Když se na server připojí nový hráč, uvidí naši hospůdku a mystiq tower,...ale pak hned za bránou divný dřevěný krabice s truhličkama,....tak mě napadlo, přestěhovat tuhle ekonomickou část, našeho serveru na nějaký jiný místo, udělat tam volný přístup a dát tomu taky nějaký vzhled.

Směrem na jiho-západ, jsem vytvořil místo na takový "tržiště", kde mezi sebou hráči budou moct obchodovat a vytvořil jsem tam jeden stánek, kterým bych byl rád kdyby jste se inspirovali při tvorbě toho vlastního . Nemusí být úplně stejný, ale aspoň by mohl přibližně vypadat. Pokud možno, zaberte si vždycky jen tolik místa, kolik ho využijete. Když toho budete mít víc, udělejte třeba i více-patrový stánek,.... jen pokud možno, žádný "lítací" stavby,....
Je tam vytvořený portál, takže se tam dá lehce dostat ze spawnu.

Jinak vaše další nápady a reakce sem,... ať vim jaký to bude mít úspěch a jestli bude třeba to nějak změnit.
2

#2 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 23 June 2011 - 07:18 PM



Co takhle něco ve stylu toho obchodního centra z Bořkovin? ...

Nemusíme nutně kopírovat cely vzhled, ale jako nápad s barvami atd. je to dobry.

This post has been edited by Wiranri: 23 June 2011 - 07:18 PM

0

#3 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 23 June 2011 - 08:36 PM

Ked som si prezeral posledny update mapy, tak ma prijemne prekvapilo, kolko nadhernych stavieb je po celej mape postavenych. Je pravda, ze okolo spawnu je ta vystavba trochu chaoticka, jednym z dovodov moze byt dost nerovny teren. Skoda, ze su vsetky tie krajsie stavby roztrusene po celej mape a nie niekde relativne blizko spawnu. Pretoze ako spominal Asura, je to tam dost preplnene budovami bez napadu, ktore nerobia dobru reklamu serveru.
0

#4 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 24 June 2011 - 05:09 AM

Chce je to zbourat, a dávat tam povolení ke stavbě jen někomu s nápadem
0

#5 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 24 June 2011 - 12:29 PM

Taky jsem pro tržiště mimo. Ve městě je strašnej chaos už tak a do toho Dupiqovi cedulky všude...pro nově příchozí je v tom vážně pořádnej bordel.
0

#6 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 24 June 2011 - 12:50 PM

View PostAsura, on 23 June 2011 - 06:25 PM, said:

Zdravim,..

dneska když jsem tak procházel okolí s...

Směrem na jiho-západ, .............




Slo by to trochu upresnit ? prosel sem peknej kus a nenasel sem to, napis souradky pls, diky
0

#7 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 June 2011 - 01:12 PM

http://asura.mystiq.org/down/market_th.jpg

Souřadnice tržiště

X: 550
Y: 65
Z: 570

Jinak je tam port z pod-spawnu jak je místnost s portálama,
a VIP můžou využít příkazu: /warp market
0

#8 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 27 June 2011 - 02:02 PM

Jen takovy dotaz, když při zakladani noveho serveru Asura dokázal přesunout ze stareho na novy celou Mystiq Tower, je možné to samé udělat s budovou přímo na serveru? ... tzn přesunout nějaké pěkné budovy na volná místa u spawnu?

Já začal stavět daleko od spawnu, protože jsem potřeboval prostor minimalně 50x50 a ten bych si u spawnu těžko ohraničoval a buhvi kdo by tam nezačal něco stavět nade mnou :) ... ale svou stavbu si klidně ke spawnu nechám přesunout, protože si myslím, že na místě kde je ted (takove udoli) zrovna moc nevynikne a na mapě je vidět pouze horní část.
0

#9 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 27 June 2011 - 06:15 PM

Ja jsem si taky říkal, že na spawnu už moc místa není, ale kupodivu Bubaak mi doporučil pěkný velký plácek kde jsem dřív měl dočasný domeček, tak jsem ho zbořil a vešla se mi tam plná rezidence 40x40, s tím že do dvou stran mám ještě dál volno.

Otázka zní, když ses schválně umístil mimo spawn, proč teď chceš zpátky :P Rezidence je nejjednodušší způsob jak si právě ohraničit plac, a těch 10 bloků šířky sis mohl zastavět plotem, polem, dočasným domkem.. to ti nikdo nezruší.
0

#10 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 27 June 2011 - 07:33 PM

View PostFroozen, on 23 June 2011 - 08:36 PM, said:

... tak ma prijemne prekvapilo, kolko nadhernych stavieb je po celej mape postavenych. Je pravda, ze okolo spawnu je ta vystavba trochu chaoticka... Skoda, ze su vsetky tie krajsie stavby roztrusene po celej mape a nie niekde relativne blizko spawnu. Pretoze ako spominal Asura, je to tam dost preplnene budovami bez napadu, ktore nerobia dobru reklamu serveru.


Napad na přesun sveho vytvoru ke spawnu podnítil právě tento post :) ... už chápeš? :D
0

#11 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 28 June 2011 - 09:53 PM

Nějaká parcela byse tam určitě našla...vím minimálně o dvou, kam se 50x50 vleze ;)
Jinak spawn se snažíme zlepšovat, co to jde. Bohužel, mě osobně limituje přítelkyně ( :D ) a suroviny. Což spolu až překvapivě souvisí. V současné době se snažíme o údržbu cest, tunelů, schodů, mostů a veřejného osvětlení. Louče nahrazujeme lampami s GS a dočasné "bilbordy" nahrazuji rozcestníky.

Když to teď po sobě čtu, vypadá to, že to dělám dlouho. Na serveru jsem týden aktivně. S pozdravem Vrbaak
0

#12 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 29 June 2011 - 01:52 PM

No já bych klidně taky mohl stavbu přesubnout ke spawnu ale 114x66 je jen samotná stavba a pozemek je celkem asi 130x150 :) a mám tam toho už dost vymyšleného
0

#13 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 29 June 2011 - 04:57 PM

Tak já myslím, že někde poblíž spawnu by se místo našlo ;)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist