Mystiq.org - forum: Zakazane video v rusku - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Zakazane video v rusku

#1 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 24 May 2009 - 11:24 AM

Jestli jsem dobre pochopil ruska vlada udelala tohle video aby dalo brouka do hlavy ruske mladezi
http://www.stream.cz...-video-v-rusku/
A oni na to odpovedeli takhle
http://www.stream.cz/video/13/304121-odpov...e-video-v-rusku


Docela zajimave
0

#2 User is offline   avatarr 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 342
  • Joined: 03-October 08

Posted 24 May 2009 - 11:47 AM

tak co sa nato da povedat :D obidvaja maju niekde pravdu :D
0

#3 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 11:58 AM

obě jsou docela zajímavé... a taky maj dobrej audio doprovod :D
0

#4 User is offline   Nakasharal 

  • Group: VIP
  • Posts: 788
  • Joined: 07-January 09

Posted 24 May 2009 - 12:08 PM

Podle prvního videa je vidět že Rusko je stále stejná země jako před 50 lety. Z toho druhého je vidět že naštěstí další generace už takové nejsou a ta zakrnělá havěť pomalu vymírá.
0

#5 User is offline   Sisuska 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 719
  • Joined: 02-September 08

Posted 24 May 2009 - 12:08 PM

hm xD
0

#6 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 12:20 PM

Pouziju lajnu z W3

This kingdom shall fall and from the ashes shall arise a new order, that will shake the very foundations of the world.
- Arthas


Tohle to vystihuje. Pokud se nestane neco, co kompletne rozbori soucasnej zabehlej stav a nastoli neco jinyho, bude Rusko a celkove cela Zeme porad tam, kde ted. Pokud lidi budou ignoranti a budou kazdej den na mol, tak se nic nezmeni.
Ekonomicka krize byla sance, ocividne ale nevyuzita...
0

#7 User is offline   Anrel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 249
  • Joined: 26-July 08

Posted 24 May 2009 - 12:52 PM

az sa spalia vsetky peniaze na svete a odpustia vsetky dlhy voci samym sebe a vsetkym, vtedy nastane zmena. alebo az naprsi a uschne.
az ludia zacnu davat aby mali nie brat pretoze nic nemaju. az prestanu pocuvat druhych a zacnu myslet samy, haha je take nieco vobec mozne?
ale hudba bola dobra...

This post has been edited by Anrel: 24 May 2009 - 12:57 PM

0

#8 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 02:22 PM

View PostAnrel, on May 24 2009, 12:52 PM, said:

az sa spalia vsetky peniaze na svete a odpustia vsetky dlhy voci samym sebe a vsetkym, vtedy nastane zmena. alebo az naprsi a uschne.
az ludia zacnu davat aby mali nie brat pretoze nic nemaju. az prestanu pocuvat druhych a zacnu myslet samy


anarchie ano http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/not_i.gif tudy vede cesta !!! http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/spiteful.gif


http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/tongue2.gif
0

#9 User is offline   Sajmi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 08-July 08

Post icon  Posted 24 May 2009 - 04:49 PM

hehe něco jak Zeitgeist...když sem to zkoukla tak sem měla chuť vyjít do ulic a protestovat :) ale co zmůže jeden človíček na této planetě....
0

#10 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 06:27 PM

View PostRasta, on May 24 2009, 02:22 PM, said:

anarchie ano

Nevim, jestli tohle je idealni smer. Ono ani tak neni problem s politickym usporadanim, ale s fungovanim spolecnosti. Dokud budou lidi delat pro sebe a dokud bude existovat nejaka motivacni vec jako jsou penize v soucasnosti, tak nema smysl resit, co s vladou.

Vlada lidi akorat usmernuje, ale dela to prave pomoci penez a jejich potreb, ktere nejsou plne uspokojovany - a teda i diky naivnosti nekterych volicu.

Ono bysme mohli zit spokojene kdyby vsichni chteli. Jenze to by znamenalo, ze by ti, kteri sou ted na spolecenskej spici, se zaradili po bok ostatnich, a to jim neni prijemny.
0

#11 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 06:42 PM

View PostReaver, on May 24 2009, 06:27 PM, said:

Nevim, jestli tohle je idealni smer. Ono ani tak neni problem s politickym usporadanim, ale s fungovanim spolecnosti. Dokud budou lidi delat pro sebe a dokud bude existovat nejaka motivacni vec jako jsou penize v soucasnosti, tak nema smysl resit, co s vladou.

Vlada lidi akorat usmernuje, ale dela to prave pomoci penez a jejich potreb, ktere nejsou plne uspokojovany - a teda i diky naivnosti nekterych volicu.

Ono bysme mohli zit spokojene kdyby vsichni chteli. Jenze to by znamenalo, ze by ti, kteri sou ted na spolecenskej spici, se zaradili po bok ostatnich, a to jim neni prijemny.


jasně jasně, ten smajl nakonci ti měl naznačit, že to co jsem napsal, je myšleno s rezervou. Anarchie je ve své podstatě rovnosti lidí dobrá, ale neuskutečnitelná, jak říkáš. Já jsem reagoval na Anrelův post plnej idealismů, nebo jak to mám nazvat...
0

#12 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 09:21 PM

celej tenhle systém je naprd, dokud budeme furt myslet jen sami na sebe, a platit daně aby sme ten systém udrželi při chodu, tak se z tohodle šutru nikdy nedostaneme. Tzn vyžereme všechny zásoby, jídlo a pak pápá světe.. za dalších +- 200 mil let se snad objeví nová civilizace s patrně stejnou demencí jako my.

A přitom tam někde daleko/ nedaleko je takovejch planet...
0

#13 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 09:22 PM

všude to bude stejný
0

#14 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 09:42 PM

to bude... bohužel. Nicméně ideální stav by byl alá Den nezávislosti, kde celá civilizace putovala od planety k planetě, sic ne zrovna hrdinskym způsobem, ale právě toto by měl bejt hlavní cíl lidstva... ať už expanze, a nebo jen přežití.

P.S. vraťte mi prosím prosím přístup na chat, já už budu hodnej http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/sorry.gif
0

#15 User is offline   Jimbo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 08-July 08

Posted 24 May 2009 - 09:43 PM

silna kava...alebo inak povedane nalejme si cisteho vina...
0

#16 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 09:47 PM

View PostNakasharal, on May 24 2009, 12:08 PM, said:

Podle prvního videa je vidět že Rusko je stále stejná země jako před 50 lety. Z toho druhého je vidět že naštěstí další generace už takové nejsou a ta zakrnělá havěť pomalu vymírá.


nemůžeš nikoho a už vubec ne tak početnej narod jako Rusáky házet všechny do jedno pytle jen protože někdo z nich (nebo nějaká skupina lidí) vytvořila video, který jakoby mluví za všechny ... zas ty předsudky
0

#17 User is offline   Saskiel 

  • Group: VIP
  • Posts: 121
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 09:50 PM

Páni, dost zajímavý videa, obě dvě.. A jo, Rusko se očividně nezměnilo.. Jenže jak změnit tak obrovskou zemi? Je to vůbec možný? Podle mě to ani nejde, protože je až moc lidí, kteří jí budou rozkrádat, když to ti druzí neuvidí. Na druhou stranu, naše země je malá a stejně to tu stovjí za hovn o :D
0

#18 User is offline   smismou 

  • Group: VIP
  • Posts: 194
  • Joined: 07-October 08

Posted 24 May 2009 - 10:47 PM

pfff a co? mě Rusko nezajímá já jsem rád za svou Vlast a nebudu se vzrušovat osudy týhle země (U.S.A jakbysmet) nevim proč to u řešíte dyt v Čechách je krásně proto tu taky takový videjka nevznikaj:-)
0

#19 User is offline   Saskiel 

  • Group: VIP
  • Posts: 121
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2009 - 11:11 PM

Takovýhle videa podle mě vznikají v každé zemi (no, možná ne uplně v každý.. třeba nechápu, na co by si stěžovali v Monaku :D), ale jenom prostě větší země, víc se to rozmázne, ne? :)

aneb jak bylo řečeno o Americe jedním pěkným citátem..

Na tomto kontinentu je všechno ve velkém měřítku. Řeky jsou tady nesmírné, počasí prudké ve vedrech i mrazech, vyhlídky skvělé, blesk a hrom strašlivý. Nepokoje, ke kterým zde dochází, otřesou každou konstitucí. Naše vlastní omyly, naše vojenské chyby, naše prohry, naše ostudy, naše pády se odehrávají ve velkém měřítku.
-Lord Carlisle, Georgi Selwynovi, 1778
0

#20 User is offline   ulixe 

  • Group: VIP
  • Posts: 663
  • Joined: 03-July 08

Posted 25 May 2009 - 05:58 AM

pff prej to tu stoji za hovno! s tim bych si dovolil nesouhlasit

v CR je dobre, je tu skvelej klid, stabilita politickeho systemu at uz je tam kdokoli, je tu celkem i bohatstvi ve smyslu ze kazdy uplne kazdy v teto zemi ma dobry zivotni standart, proste pro rodinu a klidny zpusob zivota skoro nenaleznes lepsi zemi akorat by nam neskodilo se na sebe vic usmivat a byt pozitivni je to totiz hrozne nakazlive stejne jako opak;)

abych nebyl uplne offtopik : obe videa jsou celkem dobre udelana a maji potencial rezonovat spolecnosti, v podstate maji pravdu obe
0

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist