Mystiq.org - forum: Tipy a triky na metro zde - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Tipy a triky na metro zde jaká kostka je na co?

#1 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 05 June 2011 - 06:06 PM

Zdravím, mohl by sem někdo zkušený dát jak funguje jaká kostka pro metro? je tam vidět Obsidian Sandstone atd... co jaká zajišťuje? chceme si udělat metro k nám ale tolik zlata nemáme na powered, ale dnes sem si všiml že žádný powered tam neni takže.. jaký blok co zajištuje?
0

#2 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 05 June 2011 - 08:32 PM

Quote

Potřebuješ:
1 blok obsidianu
1 ceduli
nějaký spínač (nejlépe asi button)
trochu redstone dustu (stačí 1,2)
koleje

Postup:
1. vykopej díru 2 bloky hlubokou kde chceš mít stanici
2. na dno díry,kterou jsi právě vykopal,hoď ceduli tak,aby byla otočená od směru kterým chceš aby stanice startovala (např když chceš aby jela na jih,tak nápis na ceduli bude na severní straně signy a prázdné místo na jižní) a na druhý řádek napiš [Station], mělo by ti to napsat něco na styl Stationsign created
3. nad ceduli hoď blok obsidianu a na ten polož koleje, mělo by ti to napsat něco jako Stationblock created
4. tento blok spoj redstone dustem s nejbližší zdí a na tu hoď spínač, ten když zapneš, tak bude stanice fungovat jako akcelerátor a když bude vypnutý jako brzda

Snad jsem na nic nezapomněl. :D Původně jsem to dělal podle návodu tu, ale 2 bloky pod obsidianem mi ta stanice prostě nefungovala.

0

#3 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 05 June 2011 - 08:36 PM

Jsem jediný, komu se powered rail zdá snadněji dostupný než blok obsidiánu + redstone + ostatní materiál? :D A také méně rozlehlý :D
0

#4 User is offline   Sejsel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 54
  • Joined: 11-April 11

Posted 21 June 2011 - 08:57 AM

zřejmě ano :)
0

#5 User is offline   Manjuk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 161
  • Joined: 09-June 09

Posted 21 June 2011 - 10:12 AM

S tím pocitem rozlehlosti jsme na tom stejně, ale levnější to určitě není.. (pokud by někdo neměl obsidián stačí písnout, prodám. Nebo popřípadě za větší úplatu pronajmu výrobní linku těm, co si jí neumějí postavit :).)
0

#6 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 21 June 2011 - 10:44 AM

Já třeba nemám problém s výrobní linkou, ale já prostě 3 diamanty nenajdu :/...za kolik je mi někdo ochotnej prodat 3 diamanty?
0

#7 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 21 June 2011 - 05:39 PM

Sem neřek že to je levnější. A to záleží na tom, kdo ti prodává...
Vzhledem k tomu, že mám stack zlata v truhle a poměrně silně uvažuju o gold plate mail na /flex (protože nevim co s tím zlatem), tak volím powered rail :D
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist