Mystiq.org - forum: You Don´t Mess With Chipsy - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

You Don´t Mess With Chipsy Frost mage pvp movie

#21 User is offline   Chipsy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 56
  • Joined: 12-October 10

Posted 04 June 2011 - 10:10 PM

Inak na streame odporúčam dať HD, alebo si to radšej stiahnúť :)...
0

#22 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 June 2011 - 08:17 AM

fajn video :(
0

#23 User is offline   Lloyde 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,910
  • Joined: 06-July 08

Posted 05 June 2011 - 12:05 PM

Je to fajn, akorát, co píšu skoro každému, kdo tu dělal na Mystiqu nějaké video, - proč do těch videí cpete angličtinu - v tom horším případě ještě - proč tam cpete angličtinu s chybama? Vypadá to hrozně, jsi Slovák, tak to piš česky/slovensky, Oscara ze zahraničí za to nedostaneš a pro lidi z Mystiqu, jako cílovou skupinu, je to určitě příjemnější česky/slovensky.
Toť vše, hezký video.
0

#24 User is offline   Chipsy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 56
  • Joined: 12-October 10

Posted 05 June 2011 - 12:24 PM

View PostLloyde, on 05 June 2011 - 12:05 PM, said:

Je to fajn, akorát, co píšu skoro každému, kdo tu dělal na Mystiqu nějaké video, - proč do těch videí cpete angličtinu - v tom horším případě ještě - proč tam cpete angličtinu s chybama? Vypadá to hrozně, jsi Slovák, tak to piš česky/slovensky, Oscara ze zahraničí za to nedostaneš a pro lidi z Mystiqu, jako cílovou skupinu, je to určitě příjemnější česky/slovensky.
Toť vše, hezký video.


Mám obrnu vieš :)
0

#25 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 June 2011 - 12:56 PM

Přiznám se,že jsem to nedokoukal celé (u "čo ti jebe" jsem to vypnul), ale teda moc mě to nenadchnulo. :) První world kill v terrokaru kde před tebou soupeř akorát zdrhá,pak pár duelů s healerem a s roguem řekněme (i za frost mage),i to,že tam pak dáš,jak zfoukneš nějakou pve rogunu v nagrandu bych nějak překousl. Ale jak pícháš dýkou minutu afk warra v BG abys pak někomu vynadal do kokotů jen protože ti vyžere killing blow,tak to bylo na mě trochu moc.
+ Za snahu udělat pvp video, - za realizaci. Přijde mi,že třeba v BG se najde spousta vyhrocených momentů stylu 2v1 které si místo v takovém videu zaslouží. Ale myslím,že dávat za S4 mága do videa jak zabíjíš hráče,co jsou afk nebo o to pvp evidentně nestojí je pod úroveň.
0

#26 User is offline   Chipsy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 56
  • Joined: 12-October 10

Posted 05 June 2011 - 03:37 PM

View PostAdrian, on 05 June 2011 - 12:56 PM, said:

Přiznám se,že jsem to nedokoukal celé (u "čo ti jebe" jsem to vypnul), ale teda moc mě to nenadchnulo. :) První world kill v terrokaru kde před tebou soupeř akorát zdrhá,pak pár duelů s healerem a s roguem řekněme (i za frost mage),i to,že tam pak dáš,jak zfoukneš nějakou pve rogunu v nagrandu bych nějak překousl. Ale jak pícháš dýkou minutu afk warra v BG abys pak někomu vynadal do kokotů jen protože ti vyžere killing blow,tak to bylo na mě trochu moc.
+ Za snahu udělat pvp video, - za realizaci. Přijde mi,že třeba v BG se najde spousta vyhrocených momentů stylu 2v1 které si místo v takovém videu zaslouží. Ale myslím,že dávat za S4 mága do videa jak zabíjíš hráče,co jsou afk nebo o to pvp evidentně nestojí je pod úroveň.


Asi si si nevšimol, že sme na mystiqu a tu pvp v BG naozaj "prekvitá"... A neber tu hru tak vážne, veď troška humor treba :D...Veľa ľudí je na tom závislých a keď vidia, že niekto spraví nejaký fail hneď začnu pičovať/smiať sa :)

This post has been edited by Chipsy: 05 June 2011 - 03:41 PM

0

#27 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 June 2011 - 04:39 PM

Z toho videa sem neznal jedinýho člověka co u nás hrál. Na TBC se to asi hodně změnilo :)
0

#28 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 05 June 2011 - 09:25 PM

Zato já jsem tam poznal skoro všechny :) /clap, líbilo se mi to :) jediné - máš za to, že jsi nikde nezachytil, jak odemne letí kick na ww :D
0

#29 User is offline   Chipsy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 56
  • Joined: 12-October 10

Posted 05 June 2011 - 09:33 PM

View PostSheleronk, on 05 June 2011 - 09:25 PM, said:

Zato já jsem tam poznal skoro všechny :) /clap, líbilo se mi to :) jediné - máš za to, že jsi nikde nezachytil, jak odemne letí kick na ww :D


Srdečná vďaka :)....Aký kick?...na nič si nespomínam :)
0

#30 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 05 June 2011 - 10:01 PM

A já si myslel, že za to každodenní dělání pořádku si mě někdo všimne :D btw, nick mám v podpisu :) Shelinka :)
marně hledám video, které bude z mystiqu a bude tam "Player xxx banned by Shelinka" :)
0

#31 User is offline   Qirti 

  • Group: VIP
  • Posts: 364
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 June 2011 - 11:48 AM

View PostChipsy, on 05 June 2011 - 03:37 PM, said:

A neber tu hru tak vážne, veď troška humor treba :)...Veľa ľudí je na tom závislých.....

Promiň, ale teď si trošku protiřečíš.. Na fórku tady píšeš, jak je to potřeba brát s nadhledem a ve hře ti někdo vyžere killing blow a ty už zatínáš pěstičky a nadáváš mu..Tak si rozmysli, co vlastně píšeš.. :(
0

#32 User is offline   Chipsy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 56
  • Joined: 12-October 10

Posted 06 June 2011 - 12:44 PM

View PostQirti, on 06 June 2011 - 11:48 AM, said:

Promiň, ale teď si trošku protiřečíš.. Na fórku tady píšeš, jak je to potřeba brát s nadhledem a ve hře ti někdo vyžere killing blow a ty už zatínáš pěstičky a nadáváš mu..Tak si rozmysli, co vlastně píšeš.. :)

Jak si zistil, že zatínam pestičky? :)...To, že niekomu napíšem, že je kkt neznamená, že to nemyslím zo srandy :D Sa spýtaj Lujgiho, Itachiho, Kilera alebo Nookyho či som niekedy nerváčil, keď som s nimi hral :D

This post has been edited by Chipsy: 06 June 2011 - 12:48 PM

0

#33 User is offline   Garedpewpew 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 57
  • Joined: 30-September 10

Posted 07 June 2011 - 05:22 PM

Nejlepší video Ever..... Ne... vážně dlužíš mi 16 minut života !
0

#34 User is offline   Chipsy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 56
  • Joined: 12-October 10

Posted 07 June 2011 - 07:36 PM

View PostGaredpewpew, on 07 June 2011 - 05:22 PM, said:

Nejlepší video Ever..... Ne... vážně dlužíš mi 16 minut života !


16 min 52 sec :* a viem, že také super macestun video ako ty vinci by som nedokázal spraviť :D...Ale snažil som sa

This post has been edited by Chipsy: 07 June 2011 - 08:30 PM

0

#35 User is offline   Houmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 670
  • Joined: 08-July 08

Posted 08 June 2011 - 07:16 AM

Za maga to zrejme umis.
Některé dětinské záběry s killing blowem + "vyřizovaní účtů" a povyšování ega ke konci mi nepřisly moc adekvátní k PvP videu. Navíc když uz na začátku začneš s angličtinou (pokud se tomu tak da říct místy) tak bys měl u angličtiny zůstat a ne udělat jednu půlku anglickou a druhou českou.

Jinak zpracováním dobré a předváděný skill též. Jen ten obsah mno ...
0

#36 User is offline   Chipsy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 56
  • Joined: 12-October 10

Posted 08 June 2011 - 07:13 PM

View PostHoumi, on 08 June 2011 - 07:16 AM, said:

Za maga to zrejme umis.
Některé dětinské záběry s killing blowem + "vyřizovaní účtů" a povyšování ega ke konci mi nepřisly moc adekvátní k PvP videu. Navíc když uz na začátku začneš s angličtinou (pokud se tomu tak da říct místy) tak bys měl u angličtiny zůstat a ne udělat jednu půlku anglickou a druhou českou.

Jinak zpracováním dobré a předváděný skill též. Jen ten obsah mno ...


Koľko máš rokov, ak sa smiem spýtať? :)...Vieš, lebo to závisí aj podľa veku, či to berieš vážne alebo ako srandu :)
0

#37 User is offline   nooky 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 167
  • Joined: 27-October 09

Posted 08 June 2011 - 07:45 PM

View PostChooze, on 05 June 2011 - 04:39 PM, said:

Z toho videa sem neznal jedinýho člověka co u nás hrál. Na TBC se to asi hodně změnilo :)



ten rogun co tam dal toho S3 S4 warra som bol jaaaaa :):D:D ...chipsy mi povedal ze ked ho dam 1v1 tak ma bude milovat :)...takze mame na mystiqu novu lasku :D:D:D
0

#38 User is offline   Alejandro Sosa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 637
  • Joined: 10-July 08

Posted 08 June 2011 - 08:02 PM

brazzers.com je nejlepší :) :)
0

#39 User is offline   Houmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 670
  • Joined: 08-July 08

Posted 08 June 2011 - 08:39 PM

View PostChipsy, on 08 June 2011 - 07:13 PM, said:

Koľko máš rokov, ak sa smiem spýtať? :)...Vieš, lebo to závisí aj podľa veku, či to berieš vážne alebo ako srandu :)


Každy má asi jiný styl smyslu pro humor ... já Vá ho samozřejmě neberu
0

#40 User is offline   Chipsy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 56
  • Joined: 12-October 10

Posted 08 June 2011 - 08:59 PM

View PostHoumi, on 08 June 2011 - 08:39 PM, said:

Každy má asi jiný styl smyslu pro humor ... já Vá ho samozřejmě neberu

Presne to som myslel :)...Pekne si to vystihol/a :D...Hlavne, že som zakončil moju "hviezdnu kariéru" a môžem sa naplno venovať priateľke :)
0

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist