Mystiq.org - forum: Moje nocni mura.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Moje nocni mura.. prehrat automaticky.

#1 User is offline   Santaficek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 85
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 May 2009 - 01:25 PM

Mam takovej problem.. v levym hornim rohu, mi neustale vyskakuje tabulka "Prehrat automaticky" (neni to ta, ktera naskoci, kdyz vlozite disk do mechaniky). Coze me docela stve, protoze kvuli tomu nemuzu ani poradne psat, vyhazuje me to z5 do winu a tak..

Abslotune netusim, co s tim mam delat, takze bych ocenil nakou radu, budu rad za cokoliv, krome reinstalu, rozkopani pocitace a takovejch veci.. :P

prihodim screen pro predstavu - http://img164.imageshack.us/img164/6574/beznzvut.th.png

predem diky za pomoc.. :D
0

#2 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 21 May 2009 - 01:29 PM

pokud blbne cdromka a jenom toto, mozna by bylo dobre funkci automatickyho pousteni vypnout (nejsem si jistej mam dojem, ze se to delalo pravym na nejakou mechaniku a tam v nastaveni).

kazdopadne obnoveni systemu do bodu, kdy to nedelalo by mohlo take pomoct, .... ale pokud zacne komp znicehoz nic delat hovadiny je to bud nove nainstalovanym softwarem (i virem ,)) a nebo potom chybou HW (coz bych rekl ze je nepravdepodobne z toho co rikas...)
0

#3 User is offline   Santaficek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 85
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 May 2009 - 01:38 PM

cdromkou to neni, funkci "prehrat automaticky" sem vypnul v registrech. Je to necim jinym, zkousel sem i mazat vsechny mozny virtualni mechaniky a tak.. taky nepomoholo..

To navraceni systemu je dobrej napad, jenze ono zezacatku to nebylo tak strasny a vyskocilo to treba jednou za 4 hodky. Ale posledni dobou to je neunosny..
0

#4 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 21 May 2009 - 01:43 PM

ctrl+alt+del a zkontorluj si procesy ... vzdycky na ne pravym a mrkni jakou maj "hlavicku" od jaky spolecnosti kde sou atd. dle myho tam mas vir.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist