Mystiq.org - forum: Update serveru - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Update serveru revize 740

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 30 April 2011 - 12:06 PM

Dneska v noci ze soboty(30.4.) na neděli(1.5.) bude na server nahrána nová revize a sní přijde několik změn!

1) přejdeme na jiný systém registrace hráčů ve hře, protože současný způsobuje některým hráčům problémy a někdy se stalo,
že pokud byl hráč AFK a server ho po čase odpojil, a chvíli nato se hráč zase připojit, ztratil obsah inventáře.
To znamená že po updatu všichni se budou muset znova zaregistrovat příkazem: /register (heslo) (bez emailu !)

+INFO: do tý doby ještě zdržuju přijímání nových hráčů,...mám tady pár lidí kteří jsou už určitě natěšený jak se přes víkend připojí,..
bohužel pro ně si budou muset počkat až pojedou nové registrace,..pak jim začnu zase rozesílat maily s informacemi jak se připojit na server.


2) bude v provozu ekonomika! To znamená že nyní hráči mají k dispozici finance, ale taky že některé příkazy budou zpoplatněny!
Každý hráč ze začátku dostane 200$, bez rozdílu hodnosti, které by měli jít zobrazit příkazy: /balance, /bal
Vydělávat lze dvěma způsoby: (1) Přímo prodat něco z inventáře serveru
Tohle je jednoduchý způsob jak se zbavit předmětů, které již nechcete. Jen napíšete příkaz, předměty vám zmizí z inventáře.
Nevýhodou je že ceny za prodej serveru jsou velmi nízké!
Cenu prodeje lze zjistit, tak, že daný předmět vezmete do ruky a použijete příkat: /worth
Pro samotný prodej použijete příkazy:
/sell hand (prodáte to co máte v ruce)
/sell [ID] [množství] (prodáte předměty z inventáře, místo ID napíšete napíšete identifikační číslo předmětu, nebo jeho anglický název)
Příklad:
/sell dirt 200 (prodáte serveru 200 kusů hlíny)
/sell 4 -64 (prodáte serveru všechny kameny které máte u sebe, kromě 64 kusů)
(2) Seženete si práci
Je několik druhů práce, které můžete vykonávat a získávat za to peníze. Postupem času získáváte vyšší úrovně práce a tím vyšší plat.
Tyto jsou práce přístupné všem:
digger (dělník) - získává peníze za kopání hlíny, písku, štěrku,... prostě tvarování povrchu světa
farmer (farmář) - získává peníze za sklízení obilí, cukrové třtiny a kaktusů
miner (horník) - získává peníze za těžení kamene a nerostných surovin, nebo pokládání kolejí
woodcutter (dřevorubec) - získává peníze za kácení stromů, stavbu dřevěných budov a sázení sazeniček
Tyto práce jsou přístupné od hodnosti Patrona a výš:
butcher (řezník) - získává peníze za "zpracovávání" veškeré zvěře ve hře
hunter (lovec) - získává peníze za lovení veškerých monster ve hře, včetně netheru
netherworker (dělník v netheru) - získává peníze za kopání netherracku, glowstonu a zabíjení monster v netheru
Práce můžete libovolně měnit, ale vždycky když změníte práci, začnete na 1. levelu. Práci získáte příkazem:
/jobs browse (zobrazí seznam dostupných prací)
/jobs info [název práce] (zobrazí informace o konkrétní práci)
/jobs join [název práce] (vyberete si práci)
/jobs stats (zobrazí váš postup ve vaší práci)

Nakonec ještě pro info,...peníze můžete někomu dát pomocí příkazu:
/pay [jméno hráče] [částka]

3) a několik dalších drobností, třeba hlasování o počasí,.... a několik změn, které by měli pomoct serveru co se týče výkonu....
Kdy přesně update bude ještě nevim,... uvidim dneska po hokeji, kolik bude online hráčů a jak moc budou ochotní server na nějakou dobu opustit :D
0

#2 User is offline   Sejsel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 54
  • Joined: 11-April 11

Posted 30 April 2011 - 12:49 PM

Pro všechny lenochy, co jsou líní psát celé jméno itemu sem dám pár základních ID.

1 - Stone
3 - Dirt
4 - Cobblestone
5 - Wooden Planks
17 - Log(Wood)
22 - Lapis lazuli BLock
35 - Wool
46 - TNT
50 - Torch
54 - Chest
58 - Workbench
331 - Redstone dust

(Tyhle všechny mám zatím z hlavy, pak to kdyžtak víc rozepíšu. Najít to můžete i na minecraftwiki.net)
0

#3 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 30 April 2011 - 12:59 PM

Mnou upravený seznam předmětů na verzi 1.4, který mám vytisknutý:
http://img857.imageshack.us/img857/5420/minecraft14item.th.jpg
0

#4 User is offline   hugo2234 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 28-April 11

Posted 30 April 2011 - 07:35 PM

Už se těším!:)
0

#5 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 01 May 2011 - 09:15 AM

=Špatná zpráva=

Update vůbec neproběhl podle očekávání, takže jsme zůstali tam kde jsme byli,...
Při testech všechno vypadalo v pořádku,... bohužel na serveru se všechno začalo nějak sypat,...
0

#6 User is offline   killermannvs 

  • Armory & Launcher
  • Group: Developer
  • Posts: 201
  • Joined: 28-December 10

Posted 01 May 2011 - 12:30 PM

View PostAsura, on 01 May 2011 - 09:15 AM, said:

=Špatná zpráva=

Update vůbec neproběhl podle očekávání, takže jsme zůstali tam kde jsme byli,...
Při testech všechno vypadalo v pořádku,... bohužel na serveru se všechno začalo nějak sypat,...


Takze zadne registrace? :)
0

#7 User is offline   Keryn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 27-April 11

Posted 01 May 2011 - 12:57 PM

Ad práce, přišel jsem na bug, když mám povolání butcher, nevypadávají z krav kůže.
Zabil jsem jich asi 15 a nic, po prvním seku normálně zabliká, že je zraněná, ale po druhým jenom zmizí a přičtou se prachy, kůže se neobjeví.

This post has been edited by Keryn: 01 May 2011 - 01:03 PM

0

#8 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 01 May 2011 - 05:04 PM

Dropy ze zvířat byli opraveny,... a přes den byla postupně nahozena ekonomika, práce a hlasování o počasí,...
0

#9 User is offline   hugo2234 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 28-April 11

Posted 01 May 2011 - 10:03 PM

I když je tu system prace a možnost herní měny tak to hrači nějak moc nevnímají rádi pracují a vydělávají si ale pak nic......a kupovat něco za $ se jim moc prozatím nelíbí ;) (můj pocit :D ) tak mně napadlo řešení.
Asi nejlepší bude když server bude prodávat itemy ale za celkem vysokou cenu,nevím jak je to z vyděláváním,ale já měl za prodání zbytečných vecí hned 5000.což není moc,ale málo taky ne :D(mám pocit) tak třeba diamantový krumpáč by mohl stát těch 15.000 což je celkem dost,ale kdybych já ho chtěl prodat tak dám cenu 8k a to je výhodnější a hráči by měli tendenci prodávat a kupovat věci mezi sebou než všechno serveru :)....já si myslím že by tohle mohlo i celkem dobře fungovat..:)
U složitějších textu si nikdy nejsem jistý jestli to bude dávat smysl...doufám že se mi to povedlo :)

Pak bych udělal povolání na zpusob prodavače,dostával by množstevní slevy,a za prodavání serveru by dostaval vyplatu

This post has been edited by hugo2234: 01 May 2011 - 10:19 PM

0

#10 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 02 May 2011 - 01:29 AM

View Posthugo2234, on 01 May 2011 - 10:03 PM, said:

...


Chudak prilezitostni hraci ;). To bych snad nikdy nevydelal na lopatu...
0

#11 User is offline   hugo2234 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 28-April 11

Posted 02 May 2011 - 08:13 AM

View PostSandy, on 02 May 2011 - 01:29 AM, said:

Chudak prilezitostni hraci :D. To bych snad nikdy nevydelal na lopatu...


Tech 8k fakt není moc a za nejlepší krumpáč co je ve hře je to v pohodě,já to myslím aby server byl poslední možnost koupě a aby to dohnalo hráče kupovat mezi sebou :)
0

#12 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 02 May 2011 - 10:58 PM

Server-shop s prehnanejma cenama bych bral :D Dneska proste clovek vytezi zelezo a nema chut ho prodavat za "bezcenny" dolary. (a kde mam jako farmar sehnat napriklad diamanty, ktery dotycnej chce...) Lidi holt nechapou dolary jako smenny prostredek.

Jo a taky by se hodilo zregulovat ceny surovin za praci a u prodavani na server. Zda se mi ze jsou hodne nevyrovnany a nektery profese maj mnohem jednodussi pristup k dolarum nez ostatni. (a tim vznika dalsi nevhodny tlak na ekonomiku. Pro nekoho je 100k $ prace na chvilku, pro jinyho je 10k $ jejich zivotni vydelek.. a pritom makaj stejnou dobu.)
0

#13 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 02 May 2011 - 11:05 PM

uz mam 500. tech 15k... hele jak na koni :D
0

#14 User is offline   Sejsel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 54
  • Joined: 11-April 11

Posted 03 May 2011 - 06:43 AM

Bohuzel to tak s tou nevyvazenosti je.. mam level 39 prace, za block dostavam 12.64(nebo tak nejak) a mam Neco pres $260000
0

#15 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 03 May 2011 - 10:35 PM

Vyrovnat práce a dulezitost $
0

#16 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 04 May 2011 - 10:40 PM

Práce Digger mi hlásí chybu když zkusím vypsat /job stats nebo podrobnosti o profesi.

http://img37.picoodle.com/i554/psojed/fjgs_052_ua191.jpg
0

#17 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 05 May 2011 - 01:52 PM

"Práce můžete libovolně měnit, ale vždycky když změníte práci, začnete na 1. levelu."

jestli to spravne chapu, mam lvl 31 miner, zmenim na butchera, budu mit lvl 1.. kdyz z butchera dam znovu minera, tak budu mit zas lvl 1? dik za odpoved.
0

#18 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 05 May 2011 - 02:27 PM

ano budes mit zase lvl 1 . proste se to resetuje, jako bys zmenil profesi ve wowku. Pri jakykoliv zmene profese zacinas od zacatku. = vzdy kdyz zmenite praci zacnete na 1. levlu
0

#19 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 May 2011 - 12:25 PM

hm, to mi pripomina, dat profese dve :))
0

#20 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 06 May 2011 - 12:33 PM

1) pravděpodobně to nepůjde
2) v minecraftu to podle mě nemá význam. ve wowku jsou dvě hlavně z toho důvodu, že na sebe část profesí navazuje (herb->alch, skin->lw, mining -> BS / JWC) zatímco v minecraftu máš všechny profese čistě sběračské - seber obilí, seber hlínu, seber kámen ...
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist