Mystiq.org - forum: Iron a jiné kovy - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Iron a jiné kovy Hnutí za práva horníků

#21 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 09 May 2011 - 09:21 AM

To já taky jdu za zvuky zombies, prolejzám jeskyně, ale až ji prolezu tak nekopu dál a vrátim se zase zpátky. Většinu toho Ironu jsem právě našel při kutání vlastního tunelu. Plus jako job - miner za to mám prachy, šutr se použije na stavbu apod :)
0

#22 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 10 May 2011 - 11:17 AM

Pff to já se jen tak prokopávam, už sem pár vzácnejch věcí našel (2 diamanty, obsidian redstone), ale zelezo ani jedno, takze nemuzu vytezit to ostatni :/

a nejhorsi je ze sem zas narazil na uz prozkoumanou jeskyni, asi mam holt smulu.
0

#23 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 10 May 2011 - 09:14 PM

Je to docela o štěstí, já dnes kopal hodně a objevil jsem veliký komplex jeskyni, kde byly prakticky všechny druhy materiálu co se dá vykopat.
0

#24 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 11 May 2011 - 07:51 AM

vim, kde je problem s tim, ze nekdo ma zeleza hodne a nekdo (ja) nema nic nebo cca 30ks

btw jediny na co narazim je uhli a to jsou oblasti po 20ti+ kostkach

View PostEnglor, on 07 May 2011 - 10:20 AM, said:

...
Jo ještě jedna věc. Dokud nebudeš mít dostatek železa, používej kamenné nástroje, ale zároveň měj u sebe aspoň jeden železnej krumpáč, abys moh vykopat diamant/redstone/zlato kdybys nějaký našel.


tvou taktiku pouzivam od zacatku hry, diamant mam jeden, zlato 6x, uhli jsem mel asi tak 2500, zelezo mam cca 30x to je vse

This post has been edited by Janyt: 12 May 2011 - 09:30 AM

0

#25 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 21 May 2011 - 07:25 AM

já si zapnu f3, kde vidím zombiky v podzemi, kdyz se nahodne trochu hloub prokopu, takhle hledám jeskyně a je to zatraceně dobře účinné, je pravda, že není jeskyně úrodná, jako druhá, ale nedávno jsem si za jeden večer a ráno odnesl z jeskynního komplexu 6 stacků železa, pravda, diamant jen jeden a zlato asi 2x, jelikož ta jeskyně byla v hloubce cca 50, jen místy to zasahovalo hloub, takže proto jsem nacházel spíše železo, hold někdo říká, že jsem lucker, ale prostě když prozkoumám jednu jeskyni, zapnu zase f3 a vidim čísilka, tak se k nim prokopu - a další jeskyně, sice se poté za čas v tom komplexu začnu ztrácet, ale nakonec toho prozkoumám co nejvíc a přijdu si opravdu na slušný množství ironu... btw v pravidlech snad není zakázané hledat jeskyně pomocí té f3 ne?:D
0

#26 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 23 May 2011 - 02:49 PM

...já s nim sem na skype...já na něj z hecu zavolám....mám kostku železa, a on odpoví: No a? já mám stack. Fakt lucker...
0

#27 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 24 May 2011 - 12:01 PM

View PostEldesitk, on 23 May 2011 - 02:49 PM, said:

...já s nim sem na skype...já na něj z hecu zavolám....mám kostku železa, a on odpoví: No a? já mám stack. Fakt lucker...

Hmm divné, to jsem těžil asi jen 20 minut, když to byl jen jeden stack :D, z té jedné jeskyně mám v truhličce 10 stacků železa :D, vcelku mě mrzí, že bude wipe, ále co, já jsem kluk šikovnej, najdu další jeskyně :), ale zase jsem neměl moc štěstí na diamanty, těch jsem za svou kopáčskou éru našel sotva 12, železa tři pr*ele, ale diamanty žádné...
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist