Mystiq.org - forum: Otazky a odpovedi - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Otazky a odpovedi

#21 User is offline   matus02 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 25
  • Joined: 01-June 09

Posted 17 May 2011 - 05:23 PM

View PostAsura, on 13 May 2011 - 11:41 AM, said:


7) měly by fungovat truhličky na prodávání a vykupování předmětů, jak bylo popsáno v předchozím tématu



Asi som slepý ale to téma som nenašiel, možete mi ho niekto linknúť, pripadne popísať funkciu tých truhiel? Dík http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/stinker.gif
0

#22 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 17 May 2011 - 05:25 PM

Zřejmě myslí toto.
0

#23 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 17 May 2011 - 05:40 PM

A popsané to máš v mém FAQ, sekce 2, bod 8 (úplně na konci tohoto příspěvku).
0

#24 User is offline   Faboor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 21-June 11

Posted 21 June 2011 - 07:47 PM

Otazka: ak mam na singla Toomanyitems, je to nejak aj v mp a tresta sa to ? Ak hej, tak mi pls poraddte ako si to mam nechat pre singleplayer a vypnut pre multiplayer. Dik
0

#25 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 21 June 2011 - 08:16 PM

Teoreticky by to na MP nemělo fungovat,... mělo by to napsat něco jako "nemáte oprávnění použít tuto akci",...

A myslim, že dokonce se o to tady už nemusíš starat, ještě jsem to nedal všechno dohromady,
ale postavě "Faboor" bude odebrán přístup na server za zapalování budov a rozkrádání truhliček.
0

#26 User is offline   Faboor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 21-June 11

Posted 22 June 2011 - 06:24 AM

njn, to zapalenie bolo neumyselne, vyliala sa mi lava a som sa verejne ospravedlnil.

View PostFaboor, on 21 June 2011 - 09:12 PM, said:

Ja by som chcel oznámiť seba. No a hlavne sa ospravedlniť, že som hráčovi Mijo podpálil kus vchodu do súkromného metra, keď sa mi rozliala láva pri stavbe jednej z mojich pascí.
...
Bohužiaľ, kvôli obmedzeniu prístupu na server som nedostal príležitosť svoje chyby napraviť.
Takže ešte raz by som sa chcel ospravedlniť.


A rozkradanie truhliciek ? To je nejaka blbost ne ? Ved :

View PostPravidlá serveru, on 21 June 2011 - 08:16 PM, said:

Všechny předměty, které necháte v odemčené truhle jsou brány jako veřejně dostupné.


Dokonca som Walrusa i JARRYho upozornil, že ich truhle sú nezamknuté.

This post has been edited by Faboor: 22 June 2011 - 06:29 AM

0

#27 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 June 2011 - 12:22 PM

Vaše vyřazení ze serveru má trošku "hlubší kořeny". Původně jsem Vám chtěl jen načas omezit přístup a domluvit Vám ať nestavíte blbosti hned u spawnu.
Ona to je celkem špatná reklama pro server, když přijde nový hráč, použije příkaz na základní výbavu, čimž utratí svoje počáteční finance, vyleze ze spawnu, a tam ho to hned zabije a má po výbavě....
Na druhou stranu to ještě vypadalo strašně,...
Pak když jste podpálil tu stavbu, nikde ani stopa po snaze to napravit a reakce přišla až hodinu potom co jsem na fórum napsal že budete mít omezený přístup na server, tak už tehdy jsem byl přesvědčen že tenhle server nebude pro Vás. Nakonec mi to potvrdil i fakt když jsem našel cedulku, kde někdo vykupoval cobblestone, ale truhla tam chyběla a log mi prozradil že jí zničila postava Faboor...
2

#28 User is offline   Faboor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 21-June 11

Posted 22 June 2011 - 02:02 PM

Ou, brat sa teraz priznal, že kým som bol na WC tak sa poobzeral okolo a zničil tú truhlu. Ja som o tom nevedel, ale chcel by som poprosiť majiteľa tej truhly, aby môjmu bratovi(10 rokov) prepáčil.

Tu Mijovu stanicu som chcel opraviť, rovnako ako aj odstrániť tie pasce. Príležitosť som mal - ale stále som to odkladal na neskôr. Do ničenia pascí som sa už pustil, lenže jediná vec predtým ako som bol donútený opustiť PC bola, že som len odniesol preč lávu. A potom mi už bol odobraný prístup na server.

Takže teraz, keď viem ako na tom som, by som vás chcel požiadať o prehodnotenie obmedzenia môjho prístupu na server. Chcel by som Vás i všetkých ostatných uistiť, že sa už podobných hlúpostí nedopustím. A ak omylom niečo zničím, vynaložím snahu to opraviť čo najskôr.

Ak sú moje skutky naozaj neodpustiteľné tak mi nezostane nič iní než sa rozlúčiť. Len dúfam, že ma nebudete brať ako "griefera", pretože tým som nikdy byť nechcel a ani nikdy nebudem.

Stále však verím, že teraz, keď som sa poučil zo svojich chýb, mi bude odpustené a prístup na server prinavrátený.
0

#29 User is offline   Pix3l 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 26-June 11

Posted 26 June 2011 - 02:59 PM

Chci se zeptat, proč mi nejde se přihlásit na server? Píše mi to že nemám přístup na server, nebyl jsem tam asi skoro 2 dny a když jsem se dnes chtěl přihlásit nešlo to. Je to chyba u mě? Pokud vím, žádná pravidla jsem neporušil, takže ani BAN bych teoreticky mít neměl.
0

#30 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 26 June 2011 - 03:24 PM

určitě ti to nepíše "nemáte přístup na server" . taková hláška ve wowku neexistuje. zkus říct co přesně ti to píše. z toho se bude dat mnohem lépe zjistit, čím to je.

error... sry :D kdyžtak smáznout moderátoři.
0

#31 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 June 2011 - 03:33 PM

Tohle je minecraft sekce.
0

#32 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 26 June 2011 - 03:56 PM

ajo :D sry :D
0

#33 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 26 June 2011 - 04:11 PM

View PostPix3l, on 26 June 2011 - 02:59 PM, said:

Chci se zeptat, proč mi nejde se přihlásit na server? Píše mi to že nemám přístup na server, ....


Hláška že nemáš přístup na server se objevuje jen když se snaží připojit někdo s nepovolenou přezdívkou.
Nick "Pix3l" je na serveru povolenej, takže ti doporučuju si ho přenastavit v klientovi.
0

#34 User is offline   Pix3l 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 26-June 11

Posted 26 June 2011 - 07:20 PM

View PostAsura, on 26 June 2011 - 04:11 PM, said:

Hláška že nemáš přístup na server se objevuje jen když se snaží připojit někdo s nepovolenou přezdívkou.
Nick "Pix3l" je na serveru povolenej, takže ti doporučuju si ho přenastavit v klientovi.


Nevím proč se mi to změnilo, ale už to zase funguje po tom co jsem to upravil. Díky
0

#35 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 27 June 2011 - 06:17 PM

Tip: sosals Mystiq klienta s integrovanou minimapou :D
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist