Mystiq.org - forum: Magnolia//Magnolka rozlouceni s komunitou - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Magnolia//Magnolka rozlouceni s komunitou

#1 User is offline   magnolia 

  • Group: VIP
  • Posts: 11
  • Joined: 24-July 08

Posted 18 March 2011 - 04:20 PM

Rok se s roky sesel a muj cas nadesel. Jakoby to bylo vcera kdyz jsem za krasneho letniho pocasi smrdel doma zpoceny u pocitace abych za vecnych lagu krouhnul sveho prvniho vlka level 1 v goldshire na paloucku.

Je tomu jiz pet let kdy me do tohoto sveta (nekdy kolem patche 1.5), jenz poskytl mi utociste pro mnoho dni cisteho casu (pravdepodobne hodne pres 200), zavedl muj kamarad z Nightwatch Ramsess. S pokorou a uctou jsem sledoval jak tento bijec, ktery jiz mnoho kravicek pobil, pokoril harvest watchera za humny kostelika v Northshire abbey. Abych po mnoha padech serveru, a vybusich zurivosti, pozdeji spojil sily sve a mych pratel v guilde jmenem Rad zlateho draka, ktery tenkrat vedla odvazna bojovnice Iraya.

Cas plynul a priblizne o dva wipy pozdeji, kdy krome zazivneho mlaceni hulkou slo castit i par zakladnich spellu, zformovala se parta nechutnych bugeru do nechvalne zname guildy RotA vedene Aribetkou prekrasnou huntri pannou, jake pak bylo nase prekvapeni kdyz jsme zjistili ze je tomu tak i v realu (pozn.redakce:toto bylo pridano na prani:-). A kdyz pozdeji Nightwatch zbabele prchli k horde, zustala tak ochrana ubohych aliancnich mrzaku na bedrech tohoto seskupeni. Nastesti jsme meli Nabukadnezara a Heavena, kterym pokud hordaci zkriziti cestu si dovolili, zanedlouho jiz "pisecek papali"(jak by rekl nabu) ze vsech koutu sveta.

Inu prali jsme se statecne a kazdy ukazoval ze bugy sveho povolani zna jak se na wowemu hrace slusi a patri a tak kdyz Wedro s wariorem pokud zrovna nesoloval prvniho draka v BWL, pripadne Manik s nekonecnou pasti nedelal vrasky na celech ci cumacich vseruznych bossu na starem kontinente, statecne se bili po nasem boku (se tremi radkami buffu) s hordou pred Iron forge. A ze uz tenkrat meli jsme nekteri na 60 levelu pres 11k HP(diky enchu stamina na vsech slotech vcetne tabardu) a na sobe nonstop vsechny protekcni a absorb potiony, byly to opravdu dlouhe a lite boje.

Zatimco ve svete wow zurila valka mezi dobrem a zlem (kazdy at si dosadi jak chce), v realnem zivote svadeli jsme boje s kocovinou na guildovnich a mystiq srazech. Me kroky zavitali na nejaky cas i do Tripartity kde jsem take poznal radu statecnych alkoholiku (Meriadoc, Jerra, Kirgen...). Nakonec zakotvil a usadil jsem se ve skupine lowpaku z Old heroes abyc si vyzkousel take trochu toho PvE, protoze tou dobou jiz nebylo mozne sekat si cestu zkrze jeskyne stylem nuke->loot.

Avsak v posledni dobe zacal se mi tento svet vzdalovat a muj vek se priblizil k wowkovemu duchodu a ja se tak rozhodl ukoncit jednu etapu zivota. Poznal jsem radu (pres 40) lidi osobne at uz z Roty,Tripartity nebo Old heroes a jsem rad ze se tomu tak stalo. Doufam ze i kdybych se uz na forech nevyskytoval nekdo mi na ICQ napise v pripade srazu v budoucnu, protoze i kdyz uz me ve hre neuvidite rad si s vami bonaqou prituknu v pritmi smrdute hospody ctvrte cenove kategorie jak uz to na mystiq srazech byva dobrym zvykem.

Mozna se tu budu vyskytovat jeste jako vypomoc co se vyvoje tyce pokud to nejak dopadne,rad bych se totiz teto komunite revandzoval svymi ubercool pocitacovymi skilly mezi ktere patri clicking, dvoj-clicking a v neposledni rade internet browsing. Ovsem pokud to nedopadne, tak dekuji vsem ktere jsem potkal v dungu nebo BG za spousty hodin zabavy nemuzu jmenovite protoze na nektere starochy uz si ani nevzpomenu a navic je toho hodne. Budte na sebe hodni, moc se negankujte a nerozcilujte u aren a obcas si i dejte pauzu a jdete se projit, protoze na svete jsou i jine zalezitosti.

Jestli se mi podari zrestorovat screeny, ktery jsem si chytrak smazal spolu s hrou a ISAma, pridam je sem na vzpominku. Ted uz ale dojetim skoro placu a spatne vidim na klavesnici a moc lidi to patrne stejne ani nedocte do techto mist, cize "good day to you", "let sun shine upon your path" a nezapomente "time is money friiied(s)!".

S uctou Magnolia(mage,forever and ever)/Magnolka(rogue, TBC old heroes)/Magnolak(warlock, preTBC obdobi tripartity)
EDIT: jeste jsem zapomnel na druida Sparkle(forsale, expeno pro arena season 1,2 Sparkle+Kolodrtka 2320 rating:-)
------------------------------
PS: hledal jsem kam tento spam umistit a sem mi to prislo nejmene invazivni mezi legendy jsem se stydel pridat ackoli mezi ne zjevne patrim :-) takze kdyby to vadilo nechte to tu chvili vyhnit a pak to klidne smazte danke Dafte (protekce snad pomuze)

This post has been edited by magnolia: 18 March 2011 - 07:10 PM

0

#2 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 March 2011 - 05:02 PM

krásně napsaný kámo, moudře jsi se rozhodl :D a zapomněl jsi zmínit toho tvýho imba druida, leckdo si určitě bude pamatovat jeho kralování v arénách :)
0

#3 User is offline   Fukinwichu 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 337
  • Joined: 01-November 10

Posted 18 March 2011 - 05:23 PM

Skoro si mě rozplakal, ale napsaný moc pěkně, skoro bych ti i sežral, že si zmoudřel...ale jak se říká: "Dobří holubi se vracejí" :)
0

#4 User is offline   GruPyk 

  • Group: VIP
  • Posts: 730
  • Joined: 01-July 08

Posted 18 March 2011 - 05:30 PM

Mej se fanfarove Magi, tvoje ironicke vtipy budou chybet. At se ti ten clicking a double-clicking povede a na dalsim sraze cau!
Magi napis mi nekam kdyztak tvoje icq, kdyz si tak neuvazlive zrusil fakbok a ted jeste koncis tady.
0

#5 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 March 2011 - 06:24 PM

No cože,další velké jméno mystiqu to balí? Tož se měj krásně. :)
0

#6 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 18 March 2011 - 07:05 PM

ouuu tak to teda papalala :-)
0

#7 User is offline   Romisek 

  • Group: VIP
  • Posts: 42
  • Joined: 19-October 08

Posted 18 March 2011 - 08:24 PM

Mej se Magi, snad se srazime nekdy ;-) a pritukneme treba bonaqou. Kdyzby byl sraz, urcite se ti ozvu.
Zdarec chlape!!!
0

#8 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 March 2011 - 09:06 PM

Bez tebe už svět nebude takový jako dřív, dojal si mě, vzpoměl sis na mě i na Rotičku...abstinence je určitě dobrá věc ale myslím že až pojedem v létě na sraz, Duchcovskýmu Březnáku neodoláš :)

Jeslti by měl být někdo zařazen mezi legendy seš to ty. Na co by ta sekce jinak byla :)
0

#9 User is offline   BlackAngel 

  • Group: VIP
  • Posts: 89
  • Joined: 26-July 08

Posted 19 March 2011 - 01:10 AM

Magnolia, 3P s Tebou chlape :) Btw. Kirgen "The King of the Murlocs" v té době měl 13 let , takže s tím alkoholem opatrně :) At se daří, na našich srazech jsi vždy Vítán :)
0

#10 User is offline   Malaku 

  • Group: VIP
  • Posts: 468
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 March 2011 - 12:06 PM

pfff NightWatch sbabele nezdrhla k hordě. NW přešla k hordě, protože ve své době na mostě do SW branila sama.

Thorgrim, Karolinka, Jenicek <NightWatch> poslední GuM. (teda až na Ondru, který z toho ma guild banku)

Za NW /bye
0

#11 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 March 2011 - 09:31 PM

Tak žij blaze...zas se snad někdy pozkáme na sraze:-)pa
0

#12 User is offline   BLack Dragon 

  • Group: VIP
  • Posts: 322
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 April 2011 - 10:49 AM

http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/rip_1.gif
0

#13 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 May 2011 - 07:47 AM

Však ty se vrátíš! a Rota s tebou bude silná tak jako dřív! Protože jen a v ní se končí kariéra! =( :) Když na odvykačku, tak pospolu :)

čau ti říkat nebudu, určitě se uvidíme =)
0

#14 User is offline   jumper 

  • Group: VIP
  • Posts: 597
  • Joined: 19-July 08

Posted 31 May 2011 - 08:30 PM

Bylo načase dědo :)
0

#15 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 31 May 2011 - 10:40 PM

konec wowka znamená spoustu volnýho času.. buď zcvokneš, nebo se hned z nudy vrátíš, a nebo skončíš na drogách. Já zvolil první možnost a stal se ze mě pilný student
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist